PDA

View Full Version : Към момчетата



vilito2589
10-08-2010, 21:18
Хора тоя въпрос е яко тъп обаче ми е интересно. :D Представете си че сте в даскало и видите някое момиче да плаче заради вас. Какво ще се помислите и какво ще направите в смисъл ще отидете ли да я успокоите или ще я подминете без да и обърнете какво и да било внимание?

annabelJB
10-09-2010, 09:43
Не съм момче, но ще ти разкажа нещо.Бяхме на някаква екскурзия и докато се разхождахме с една приятелка се натъжи и след малко заплака, а то се оказа, че плаче за момче, което харесвахме и двете. Опитахме се да я успокоим ама не става-плачеше вече от час. Аз реших да направя нещо..Намерих въпросното момче, отидох при него и разтреперена му казах да дойде ( :-D ). Е той не искаше да дойде, но момичетата дето бяха с него го накараха. Тръгна и някак си се измъкна..Явно му стана гадно и накрая дойде, попита дали е добре и си тръгна.. :D

mrtn
10-09-2010, 09:53
Не знам зависи, какво съм направил че да плаче за мене. Ако примерно съм изневерил и тя да разбере, и да седне да плаче мисля, че ще спра при нея.. ма няма да знам какво да и кажа. (Никога не съм го правил и за това..)
Ама ако е щото съм я зарязал, въобще няма да и обърна внимание. Да си плаче в къщи, не в училище, или някъде другаде. А и няма какво да се обяснявам, след като съм я зарязал..

speciFy
10-09-2010, 09:54
Чакай сега - плаче за дето ме харесва и не може да е с мен или вече сме били заедно и е станало нещо?

Ако е първото - Ако е така - не ме интересува,това са глупости - да приеме реалноста,защото има много по-големи гадории и т.н. :(

Аз като харесвам едно момиче ама тя е с друг - какво?Да почна да рева,затова че нейните чувства са към друг?Eми приемете го. :?

Никой не може да накара някой да се влюби насила във Вас! :-D

Ако е второто - Еми ще се извиня колкото и да съм сгафил.

valdesbg
10-09-2010, 09:55
Айде да уточниш - откъде аз знам че тя плаче заради мен? В смисъл.. виждам си някакво момиче че реве.. как и защо разбирам че е заради мен?

RoSKo0o0
10-09-2010, 10:36
Дам, най-добре уточни. Така общо казано, подбужда хиляди фактори.

a1a2b3v
10-09-2010, 12:13
Офф аман от ревли. :D Абе то не мисля, че има значение дали си момче или момиче като видиш някого да плаче нормално, че ще си стане кофти. Обаче аз съм си на моето мнение, че сълзите са израз на слабост. И вместо да ги прикриете, вие се чудите как да ви видят на обществено място, само за да събудите съжаление в някого... жалко, но реалност. :? :?

vilito2589
10-09-2010, 18:45
Еми уточнявам - наранили сте момичето по някъв начин и го осъзнавате виждате го да плаче и кво праите тогава или пък тя плаче ама вие не знаете че е заради вас тогава някой идва и ви казва че е заради теб кво праите тогава ?

Главно искам да знам кво ще направиш ако има момиче което те обича но ти не изпитваш нищо към нея и я виждаш да плаче и тогава кво праиш. (дано да сте ме разбрали щот не го обясних като хората :D )

K_O_L_E_V
10-09-2010, 19:03
Да си плаче , само да не ми надува главата :D

torresinho
10-09-2010, 19:07
Зависи дали му пука за момичето-ако да,ще я успокоя,че има други момчета и т.н.
Ако не ми пука ще й кажа,че няма да се получи и ''да връви заглава'' :grin:

MilanowPz
10-09-2010, 19:10
много ясно че ще отида при нея ще я успокоя колкото мога.. и ще и предложа ако има желание след у-ще да излезнем да поговорим и така :)

Wednesday666
10-09-2010, 19:42
много ясно че ще отида при нея ще я успокоя колкото мога.. и ще и предложа ако има желание след у-ще да излезнем да поговорим и така :)

Ти направо си злато в мъжкото общество бе 8-) 8)

valdesbg
10-09-2010, 20:59
В такъв случай ще я плесна с жестоката реалност... За да знам че като реве, има сериозна причина. А не само щото съм я отрязал и/или няма да ме има. Или ще отмина. Толкоз. Щом не изпитвам нищо към нея.. няма и защо да правя каквото и да е.

fenastz
10-09-2010, 22:21
Деазнам.

YouDontKnowMe
10-09-2010, 22:22
много ясно че ще отида при нея ще я успокоя колкото мога.. и ще и предложа ако има желание след у-ще да излезнем да поговорим и така :)

Ти направо си злато в мъжкото общество бе 8-) 8)
Албенке, в златна мина мога да те заведа, само кажи, че искаш :D

Nakadah
10-10-2010, 07:20
Щом плаче заради мене значи слабо ми дреме!