PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми , много я обичам от толкова време



someone23
10-08-2010, 21:04
Така здравейте. И преди съм писал няколко пъти тук по моят въпрос с едно момиче. Накратко познаваме се от университета , веднага я харесах,постоянно бяхме заедно,съответно тя ме режеше няколко пъти,но продължаваше да е до мен, да ме гушка и така нататък.Какво ли не направих за нея,скарахме се , не си говорехме доста време,намериси някъв,скараха се и тя започна да ми пише.Сдобрихме се.Пак бях до нея,тя се събра пак с онзи,но продължих да съм до нея,просто много я обичам,но ето един ден стана така , че ги видях да се целуват. Бях и казал така и така, понеже бях у тях,да изчака малко да си отида да не ги гледам заедно , защото ще ми стане много гадно, тя ми вика "спокойно,нищо няма да стане",викам ок,тя вика,че сигорно няма да се качи даже,защото той беше долу,но ето качи се и си викам "айде ще остана да се запозная с него",треперех от ревност,после както и предположих започнаха да се целуват пред мен и аз вече не знаех къде се намирам и веднага си тръгнах , тя ме видя , стана и кофти уж и така. На нея и е пределно ясно колко много я обичам и колко много държа на нея,обичам я от много повече време от колкото се познава с този! На следващия ден тя ми пише нещо,извинявами се , казва "не исках да стане така,той ме дръпна" но аз вече реших да прекъсна контакти с нея,толкова много съм ревал по нея , толкова много пъти съм и казвал,какво чувствам и пред нея съм плакал,ходил съм до тях посред нощите , ревала ми е за този на рамото,аз седя и търпя,какво да направя обичам я и това е,но както казвах след тази случка реших вече край стига толкова, изпитах неуписуема болка и и казах това,тя нещо започна да се извинява това онова, но си казах стига.Цяло лято не и говорих,тя ми пишеше , аз не и отговарях,после преди да започнем университет, пак ми пишеше , нещо , аз пак и казах , че не искам да общуваме , пределно и е ясно защо, тя започна да ми вика "толква ли ти е трудно" така и така , обясних и куп неща които е направила , докато сме били постоянно заедно , всеки друг ще хареса, само ми говори за този , за онзи. Говорил съм и да спре , защото ми е гадно така , не искам да и бъда само приятел , не става така.Нещо се целухаме преди доста време , ама пък тя се отдръпа после, може и аз да съм грешката , че не бях по смел , ама какво да направя , когато обичаш някой подхождаш малко по различно.И така факта е че бяхме заедно (нали не като гаджета) доста време. Беше ми трудно да не общувам с нея лятото,но това е казах си стига , хайде напред ! Но ето започнахме университет , аз бях хаднокръвен пред нея , само здрасти си казахме,но още първия ден започна да ме пита защо съм такъв , викам "ти сериозно ли !?" Разговорихме се , но пак съм студен , позвъня на нейния , аз започнах да се нервя супер много и да ревнувам пак и отново след толкова време , тя ме видя и след като затвори телефона ми каза , недей да гледаш така дай ръка , викам и "ти сериозно пак остави ме !" Валеше дъжд , не исках да я вали и и казах , че ще я закарам. След като влезнахме в колата , като започна , оо колко се радвам , че пак сме заедно в колата , оо ето я нашата песен , после започна да иска да я милвам по главата (все неща които сме правили и преди с нея) , после започна да ме прегръща , да ме целува по бузата,аз леко омекнах , но какво да се прави. На следващия ден ме вижда в унито идва при мен вика ми "дай да те гушна" , викам и "недей, не искам" , тя казва "айде де какво ти става" , викам и "имаш си кой да те прегръща остави ме мен" ,тя нещо започна да ми вика "стига с това", да се обяснява започна с "не не не искам , не съм съгласна така" па ме прегрърна, после идваше при мен нещо ме питаше , аз се старя да я отбягам и така свърши и този ден . Днес след лекции пак бяхме заедно , пак я карах на някъде , няма да я оставя да мръзне , по-добре да я закарам , но се държах хладно , отидохме тя да види една приятелка и аз я познавам, тя пак започна да ме прегъща да ме милва , аз и казвам "какво правиш остави ме вече" , тя "стига си се дърпал" , пак продължава. После я закарах до работата и , и в колата започнахме да говорим за нас , започнах да и говоря , че дали изобщо има смисал пак да общувам с нея , тя като го чу това и като се развика , "няма да говориш така , не искам това , толкова си ми близак , нямаше да излизам с теб, ако не държах на теб, толкова съм свикнала с теб", такива работи,аз си мълча .... после преди да слезне ми казва "защо вески път ми е гадно като се разделя с теб искам да остана сега , ама трябва да тръгвам" и така тръгна за работа. Опитвам се да я разбера , знае , че не я искам само за приятелка , има с кой да си играе (ако преди си е играела с мен) , има си други обожатели , има си приятел , какво иска от мен , няма да ви лъжа приятно ми е много с нея , явно още я обичам ,приятно ми е така да ме прегъща,копнея за това !!! Преди така не е говорила такива думи за мен , какво според вас иска . Иска даже да се видим скоро за кафе. Познаваме се от много време вече , знае че я обичам , че съм влюбен до безумие в нея , режела ме е , пак стои до мен , пак ме гушка , сега и тези неща . Каво да правя , моля споделете мнение. Никоя приятелка не ми е правила такива неща , а пък камо ли я харесам някое момиче, ако не иска нищо , обикновенно ме отбягва,което е нормално, а при нея обратното . Казах и едва ли не край на нашите отношения , тя пак ме целува пак това. Казвам има с кой да си играе , има си обожатели , какво се случва с нея , дали поне нещо има към мен ? Споделете мнение за ситуацията ! Съжалявам , че е толкова дълго това и съжалявам ако има грешки , просто много държа на нея и вече съвсем не знам какво става и искам помощ ! Благодаря ви предварително !!!!

Cassidy
10-09-2010, 02:22
Доста заинтригуваща история, прочетох я с интерес и мислих, мислих и не можах и аз да преценя какво точно иска от теб. Може би, ако я познавах лично щях да ти кажа със сигурност, но наистина не разбирам след като си има гадже и т.н продължава да търси теб. Според мен трябва да поставиш въпроса си към нея така - " Защо продължаваш да се държиш с мен така сякаш още ходим, след като ти вече имаш друга връзка. " Или нещо подобно, накарай я да избере между теб и другия .. иначе така малко тъпо сякаш те използва за превоз и залъгалка ..

BlindedAngel
10-09-2010, 06:44
Имам чувството че ти си нейното душевно кошче...Според мене тя те има само за приятел, и се държи така с тебе, защото знае че я обичаш и че ще омекнеш от такова държание ддз...Както каза преди мен момичето ако я познавах щеше да е по - лесно...

RoSKo0o0
10-09-2010, 07:01
Интересна история. Но както казаха наистина може да си й душевното кошче. Харесва й да я обича повече от 1 човек и така, тя да се кефи - ти да се мъчиш. Скрит садизъм.

pinkyy
10-09-2010, 11:35
Аз имам подобен приятел - признавал ми е, че ме харесва, угажда ми и дава всичко за мен. Преди не осъзнавах много нещата и не се държах с него както заслужава, но след това (след като се скарахме за няколко месеца), взех да се замислям колко му е кофти всъщност и също че много държа на него.. Но това не означава, че съм започнала да изпитвам нещо повече към него. Така чее недей да имаш напразни надежди, за да не се разочароваш все пак..

pisentseto
10-09-2010, 12:15
Аз имам подобен приятел - признавал ми е, че ме харесва, угажда ми и дава всичко за мен. Преди не осъзнавах много нещата и не се държах с него както заслужава, но след това (след като се скарахме за няколко месеца), взех да се замислям колко му е кофти всъщност и също че много държа на него.. Но това не означава, че съм започнала да изпитвам нещо повече към него. Така чее недей да имаш напразни надежди, за да не се разочароваш все пак..

Аз съм същата,обичам да съм обичана с повече от едно момче.И съм сигорно почти ,че го прави това,защото знае,че ти я обичаш и просто не иска ти да имаш друга,а винаги да си на нейно разположение.Но това не е любов,бъди сигурен в това

FuckedUp
10-09-2010, 13:40
С интерес ти прочетох историята :) С няколко думи - Използва те като носна кърпичка :) Съжалявам, ама това е суровата истина :)

Rebus
10-09-2010, 14:44
Замени я!Спри да гледаш в затворената врата и си намери друго момиче.
На тази дето те използва хич няма да и се понрави да бъде втора. :?

sladur4etyYy
10-09-2010, 15:40
:D ти си й кученцето. повярвай, имам/ла съм си такива, знам как е. не се връзвай, зарежи я, ще страдаш.

notlike
10-09-2010, 17:46
Хвани си някоя приятелка и когато тая дойде при теб, целуни другото момиче много страстно и гледай...

Lyubeto
10-09-2010, 17:56
Просто има нужда от някой до нея , който винаги е на разположение , за който винаги тя ще е най - важната и когато и да остане сама и да има нужда от внимание да отива при него. Знае, че я обичаш и си те пази като резерва някаква . Милото отношение , вниманието , прегръдките и целувките не са нищо повече от това да ти привлече вниманието и пак да омекнеш. Ако наистина имаше нещо към теб , щеше да е с теб. Питай я има ли нещо към теб изобщо. Седнете и говорете, защото няма смисъл да се измъчваш. Обичаш я , трудно е да я оставиш , но ако няма да сте заедно защо да се измъчваш? Помисли си, струва ли си да си губиш времето с нея?То наистина е губене на време , защото докато се захласваш по нея , може да изпуснеш някой който наистина да си струва.Не самозалъгвай себе си и не й се връзвай. Бъди мъж...

juj4elinka
10-09-2010, 18:18
Случвало ми се е да съм на нейно място. Преместих се в ново училище и след известно време едно момче бе започнало да ме харесва. Е, аз не знаех всъщност за чувствата му. Станахме много добри приятели разбирахме се, говорехме си, споделяхме.. Един ден ми призна какво чувства много объркано се получи след това, защото аз не го харесвах. И до ден днешен той ме харесва и съм наясно с този факт. въпреки всичко се държа като приятел с него и не го отбягвам и винаги гледам да му е ок. Прегръща ме, целувам го по бузата и това е нищо повече. - Просто казано приятелско чувство. Не бих искала да го загубя, защото наистина е добър приятел. Бих казала, че момичето те обича като свой най-добър приятел, но постъпва някак егоистично до колкото подразбрах аз от написаното от теб. Когато си 'и казал, че не искаш нещо тя не осъзнава, че може би ще е по-добре за теб да те остави за известно време, за да се съвземеш. Аз лично бих го оставила да си поеме глътка въздух, ако ще му е по-лесно така бих жертвала приятелството ни, но при всеки е различно :(

valdesbg
10-09-2010, 19:53
Я синтезирайте в 3 изречения.

vesito13
10-10-2010, 08:15
^ Влади, на кратко намерил си е момиче, което го върти на малкото си пръстче, както и е кеф. Имала си приятел, ама и автора прегръщала, милвала. Той разбира се оглупял до безобразие. Тя си го използва за такси, защото той не можел да я остави да мръзне. Използвала го и за кошче за душевни отпадъци за проблемите с приятеля й и т.н. Той човека стои и я търпи, докато тя си го разиграва.

someone23, разкарай я от живота си, нищо няма да получиш от нея. Е ако искаш да се подиграва още с теб, стой и търпи, но ще е много тъпо от твоя страна. :? Изглеждаш жалък да търпиш капризите на такова момиче. Ако искаше да е с теб, щеше да е много отдавна, а тя както виждаш не е с теб, а уж с приятеля и.

metaphysical
10-10-2010, 08:51
^ Влади, на кратко намерил си е момиче, което го върти на малкото си пръстче, както и е кеф. Имала си приятел, ама и автора прегръщала, милвала. Той разбира се оглупял до безобразие. Тя си го използва за такси, защото той не можел да я остави да мръзне. Използвала го и за кошче за душевни отпадъци за проблемите с приятеля й и т.н. Той човека стои и я търпи, докато тя си го разиграва.

someone23, разкарай я от живота си, нищо няма да получиш от нея. Е ако искаш да се подиграва още с теб, стой и търпи, но ще е много тъпо от твоя страна. :? Изглеждаш жалък да търпиш капризите на такова момиче. Ако искаше да е с теб, щеше да е много отдавна, а тя както виждаш не е с теб, а уж с приятеля и.
+1

gaidalcain
10-10-2010, 09:31
С интерес ти прочетох историята :) С няколко думи - Използва те като носна кърпичка :) Съжалявам, ама това е суровата истина :)
Съгласен съм забрави я, намери си друга !!!

Wednesday666
10-10-2010, 09:34
Просто я остави .. Използва те много жестоко, а ти се оставяш .. Забрави я, това е най-доброто решение ..

xxcherry
10-10-2010, 14:03
Добре ще е да я остави,
ама ще му е много трудно.