PDA

View Full Version : Просто да си излея душицата..



rauwkost
10-08-2010, 21:11
Никога не съм писала такива откровения в този раздел, обаче вече ми идва в повечко, а няма нищо по-разтоварващо от "анонимното" споделяне с непознати. :-)
Добрее, моята история (или поне това което ме измъчва от известно време) започва още преди 4г., когато се запознах с едно от най-прекрасните момчета, които някога съм срещала. До преди около 2 години за мен той беше просто едно страшно красиво момче, с което си имахме скайповете и до там - точка, нито сме си писали нито сме се поздравявали като сме се засичали - нищо. Да, обаче по едно време започнахме да си пишем, майтапи, смехове, абе направо не ми се вярваше, това ми бяха единствените чатове с човек, в които секундите между моя отговор и неговия са ми се стрували като цяла вечност (Да, знам.. 8-) ). Всичко беше перфектно, чатове, смях, веселби, но по едно време спря да пише, разговорите ни бяха все по-малко и по-малко - глупавите поздрави около празниците в които вмъквахме по малко смях, но не беше същото. Учи близо до вкъщи, в старото ми училище, което пък беше предпоставка да ходя там често (виждам се с приятелки уж), не сме си говорили, достатъчно беше просто само да го видя за секунда, да ме поздрави или да ми се усмихне - това ми оправяше целия ден.. Тогава вече разбрах колко навътре отиват нещата, днес отново бях там и го видях, усмихна се, намигна ми и си продължи, то и аз не спрях де.. хъх :smt102 По цял ден си мисля само за него, просто не знам вече какво да правя... 2-3 години нон-стоп само той ми е в главата и ще полудея вече, понеже знам, че не мога да го имам, а въпреки всичко го искам повече от всичко друго. :booooomb:
Ух, олекна ми, ако някой има подобни преживявания да сподели как се е отървал от всичките натрапчиви мисли. :D
Благодаря на тези, които са ми прочели целият пост! 8-) :-)

umri
10-08-2010, 23:04
Линкни му темата в скайп. Има доста по-умни неща, които си МОЖЕЛА да направиш... в момента мисля, че това ще е добър вариант. Така ще разбереш един път завинаги дали има смисъл. Ако клъвне и иска среща - ок, ако не... продължавай си живота с някой друг. В крайна сметка само можеш да спечелиш от цялата работа.

mech0
10-08-2010, 23:09
Ами 2-3 години не са малко. Натрапчивите мисли едва ли ще се премахнат за ден, но все пак ученето, спортуването или каквото и приятна дейност да вършиш ще откъсне мислите ти от него. Ако не го виждаш и чуваш също по - бързо ще го преодолееш. Но най - вече, чак когато си привлечена от някое друго момче, тогава ще се махнат тези мисли.

pisentseto
10-09-2010, 12:21
Ами 2-3 години не са малко. Натрапчивите мисли едва ли ще се премахнат за ден, но все пак ученето, спортуването или каквото и приятна дейност да вършиш ще откъсне мислите ти от него. Ако не го виждаш и чуваш също по - бързо ще го преодолееш. Но най - вече, чак когато си привлечена от някое друго момче, тогава ще се махнат тези мисли.

напълно съм съгластна с mech0 ,но да ти кажа и може да не спрът мислите,дори и да срещнеш друго момче

pinkyy
10-09-2010, 14:18
Направи нещо по въпроса! Например следващия път когато се видите и поздравите вмъкни едно "Как е, кво ше кажеш утре на напрайм едно кафе?" или нещо от сорта. Съвсем небрежно сякаш го казваш на всеки, не е нужно да показваш прекалена заинтересованост. След това вече по неговото държание ще разбереш дали има смисъл да очакваш нещо. Така дори и той да не те харесва ще знаеш че си опитала и проявила смелост. Следователно по-лесно ще продължиш напред : )

GossipGirl89
10-09-2010, 14:41
2-3 години и не си направила нищо по въпроса :shock: :D
Следващия път като се видите го заприказвай нещо, не само на "Здрасти-Здрасти"... Така малко или много няколко пъти като поговорите сама ще се ориентираш накъде отиват нещата и дали има смисъл да продължаваш да мислиш и копнееш за него :)

xxcherry
10-09-2010, 16:09
Направи нещо по въпроса! Например следващия път когато се видите и поздравите вмъкни едно "Как е, кво ше кажеш утре на напрайм едно кафе?" или нещо от сорта. Съвсем небрежно сякаш го казваш на всеки, не е нужно да показваш прекалена заинтересованост. След това вече по неговото държание ще разбереш дали има смисъл да очакваш нещо. Така дори и той да не те харесва ще знаеш че си опитала и проявила смелост. Следователно по-лесно ще продължиш напред : )

+1

dPa3HuTeJl
10-09-2010, 17:44
Направи нещо по въпроса! Например следващия път когато се видите и поздравите вмъкни едно "Как е, кво ше кажеш утре на напрайм едно кафе?" или нещо от сорта. Съвсем небрежно сякаш го казваш на всеки, не е нужно да показваш прекалена заинтересованост. След това вече по неговото държание ще разбереш дали има смисъл да очакваш нещо. Така дори и той да не те харесва ще знаеш че си опитала и проявила смелост. Следователно по-лесно ще продължиш напред : ) Стига бе , той човека буквално ще си помисли че искат да правят кафе :lol:

rauwkost
10-09-2010, 20:58
Първо, благодаря ви за мненията! :)
НО, той си има приятелка с която си се обичат и са си щастливи, за което честно казано се радвам наистина, дори да не е с мен, така че варианта да му се мешам във връзката и т.н. изобщо отпада - не бих го направила. Понякога го има и "Здрасти, как си, що си?" и това е, винаги е забързан.. пред мои приятели е споменавал, че има много хубаво мнение за мен, но до там - нищо повече. Просто искам да се отърва от постоянните мисли дето ми минават през главата, като го видя и сърцето ми слиза в петичките 8-) Не се издържа вече. :(

GossipGirl89
10-09-2010, 21:06
Е това, че си има приятелка обръща коренно ситуацията. В такъв случай най-доброто, което можеш да направиш е да се отдръпнеш и да не им пречиш. Ще го забравиш и изтриеш напълно от мислите си, само когато срещнеш друго момче, което до толкова да те впечатли и да ти хареса, че сама да не усетиш как си забравила стария :)

rauwkost
10-09-2010, 21:21
^ Ами всъщност дори да срещна някое красиво момче или опозная някое добро момче, което е мой тип например, и се сещам за НЕГО, и несъзнателно го отблъсквам или просто не обръщам внимание.. много тъпо.. :smt012

Ins0mnia
10-09-2010, 21:30
значииии ти си влюбена в момче,който е влюбен в друго момиче...хъх защо ли винаги така става...амиии даа,моят съвет ееееееее УИСКИИИИИИИИИИИИИИИИИ,но като за момиче-водка :)

soul1199
10-09-2010, 21:33
деиствай ти първо

proxy7
10-09-2010, 21:35
Вие сте си писали, закачали сте се, всичко е вървяло добре. Но , за да се отдръпне той трябва да има някаква причина. Първо може да си му казала нещо, което да го е накарало да се дистанцира от теб. И втория възможен вариант е просто да си има сериозна приятелка и да не е искал да се задълбочават нещата между вас. Проучи това за приятеката.
И все пак говори с него, покани го на кафе.

rauwkost
10-09-2010, 21:55
През времето по което си писахме той нямаше приятелка (Е, въртеше някакви момиченца, но нищо сериозно.), сега го виждам че е щастлив, двамата са страхотна двойка, както казах нямам абсолютно никакво намерение да му се мешам във връзката > офертите за кафе и срещи отпадат. Може и да съм му казала нещо, знам ли, не съм се отпускала да говоря простотии и т.н., винаги се смееше като си пишехме. :smt102

raence97
10-10-2010, 10:07
Аз бях в подобна ситуация.. но.. харесах си друг насила,после тръгнах с него, и всичко се оправи. Забравих идиота. Опитай и ти.