PDA

View Full Version : Писна ми



Dian4ety
10-08-2010, 22:30
Офф писна ми от приятеля ми! Постоянно се караме, постоянно той намира причина да се скараме не издържам вече! Писна ми..казах му го ама той не ме чува. Мисли си, че искам да го зарежа, а аз не искам наистина.Обичам го :oops: ама ми писна да му търпя номерата. Винаги трябва да става на неговата ама стига толкова! Търпях, търпях ама до тука не мога повече уморих се да му изпълнявам всичките прищевки и отгоре на всичкото ако не стане на неговото ще вика, ще блъска, ще чупи само и само да стане на неговото..отблъсква ме вече с неговото поведение мисли си, че като сме ходили * месеца и вече съм му жена и трябва да изпълнявам всичко каквото ми нареди ама не е така. Моля ви помогнете ми как мога да му го кажа :booooomb:

taffy
10-08-2010, 22:38
Просто му кажи, че ако продължава така няма смисъл да продължавате връзката си.. Ако те обича, ще се замисли за поведението си, и ще вземе да се сдържа. Ако ли не.. здраве да е..
Но не си позволявай да търпиш всичко, само и само да си с него. Не си струва. :)

ladykeisy
10-08-2010, 22:55
Дори и да си му жена, не си длъжна да изпълнявам команди. Ти да не си робот или войник? Съжителството трябва да е приятно, а не по задължение. Превърне ли се в такова, вече няма нищо хубаво и приятно, което да ви държи заедно. Може би дълг, навик, обич или просто мазохизъм, но не е правилно. Трябва между всичките тези редове да има разбирателство и щастие. Няма ли ги, за какво сте заедно?
При вашия случай, може би няма съжителство, но разбирателството е решаващото. Говори сериозно с него и се опитайте да го постигнете, защото ще започне да става все по-лошо. Всеки човек започва да прекалява като му дадеш малко повече власт над нещо, особено над себе си.

Cassidy
10-09-2010, 02:28
Твоят човек явно има мания за величие :D .. историята ти ми е от части позната и ще ти кажа само, че, ако те скъса и ти продължаваш да го обичаш и тези досадни моменти ще ти липсват ..

RoSKo0o0
10-09-2010, 07:22
Спокойно! Момчето един ще се осъзнае, но не знам кога ще е. Ще съжалява, че не е направил това, което иска. Не го е правил по различни причини и подобни глупости.

pinkyy
10-09-2010, 08:13
Зарежи го! Тогава ше му дойде акъла в главата и ше иска да си промени отношението.

AniBG
10-09-2010, 08:21
Зарязвай го на секундата!!! 8) Никое/й момче/мъж няма право да командва момиче/жена!! Пък и ти нямаш право да му го позволяваш, ако имаш чувство за самосъхранение! Пък и вие изобщо на колко сте!? И ако не сте женени, как ще си му жена?? :lol: :lol: :razz: :razz:

П.П. - Тоя верно е ненормален!! :razz:

Dian4ety
10-09-2010, 11:39
Пфф неска си поговорихме сериозно и той обеща да не се заяжда повече с мене и да е по-внимателен.. Ако не го изпълни при следващия скандал точка и до там.. това е
Иначе благодаря на всичките :---)

asdfjkfkklsdlslf
10-09-2010, 16:28
Била съм в подобно състояние и да ти кажа... няма да спре, поне според мен. Започне ли веднъж да се има за много голям, ще става по-зле. Просто ако пак продължава, след като ти е казал това-няма смисъл. :?

BloomF
10-09-2010, 17:06
Ооооо как улучих само темата :D И аз съм в горе-долу същото положение и сега сме супер скарани.. имам чувството дори, че чувствата, които изпитвах към него/а те бяха доста силни/ са се изпарили и все още не го зарязвам, само защото прекалено трудно се разделям с хората и много съм свикнала с него/от 1 година е всичко това/ Ноо един съвет: щом виждаш, че си права не се примирявай, защото става по лошо.

И късмет!!

MsIrony
10-09-2010, 17:28
Що си мислиш че проблема е само в него ? Може и ти с твоя идиотизъм да даваш поводи той да повишава тон .

sladur4etyYy
10-09-2010, 17:35
не е лесно да си безхарактерен. :(

dPa3HuTeJl
10-09-2010, 17:40
Ама разбира се , той само търси причини да се заяжда и да блъска и чупи ^^ ти си невинното момиче което търпи всичко , ВИНАТА Е ИЗЦЯЛО НЕГОВА !!!!!!!! Ти си невинна ! Нито си го провокирала нито нищо..той само си търси причини мръсното копеле! :razz: Аиде дано се оправите , и помни! : ВИНАТА Е НЕГОВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

MsIrony
10-09-2010, 17:43
Ама разбира се , той само търси причини да се заяжда и да блъска и чупи ^^ ти си невинното момиче което търпи всичко , ВИНАТА Е ИЗЦЯЛО НЕГОВА !!!!!!!! Ти си невинна ! Нито си го провокирала нито нищо..той само си търси причини мръсното копеле! :razz: Аиде дано се оправите , и помни! : ВИНАТА Е НЕГОВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:Добър сарказъм !
Наистина и аз казвам каквото и да прави той е виновния ! Имам поне 5 такива малоумни приятелки ,които цялата вина търсят в приятеля си и грам не се усещат че именно от тях идва всичко .

v1k40
10-10-2010, 21:12
И какво сега ще го режиш ли или ще го обичаш?

Dian4ety
10-10-2010, 21:18
И какво сега ще го режиш ли или ще го обичаш? :oops: :oops: :oops: От теб зависи

v1k40
10-10-2010, 21:39
И какво сега ще го режиш ли или ще го обичаш? :oops: :oops: :oops: От теб зависи
че какво зависи пък от мен, чисто нов съм.

Dian4ety
10-10-2010, 21:42
И какво сега ще го режиш ли или ще го обичаш? :oops: :oops: :oops: От теб зависи
че какво зависи пък от мен, чисто нов съм.
Засега да..ще видим за напред ;)

v1k40
10-10-2010, 21:45
И какво сега ще го режиш ли или ще го обичаш? :oops: :oops: :oops: От теб зависи
че какво зависи пък от мен, чисто нов съм.
Засега да..ще видим за напред ;)
Нека тогава, калл ме направо :Д.

YouDontKnowMe
10-11-2010, 08:44
И какво сега ще го режиш ли или ще го обичаш? :oops: :oops: :oops: От теб зависи
че какво зависи пък от мен, чисто нов съм.
Засега да..ще видим за напред ;)
Нека тогава, калл ме направо :Д.

Аааа, сетихте се , че имате телефони. СУпер, браво.

SolemnityOfDeath
10-11-2010, 13:52
Що си мислиш че проблема е само в него ? Може и ти с твоя идиотизъм да даваш поводи той да повишава тон .

Хахаааа...бул'с ай.

Като ти е писнало и само се драчите не бъдете заедно, лесно е. Не мога да разбера вечния импулс на хората да са в нещо, което и двамата не ги удовлетворява, но да го влачат още преко сили.