PDA

View Full Version : Никога не съм съжалявала за нещо повече от сега



sisinkata2209
10-09-2010, 09:37
........

juveteam
10-09-2010, 09:42
Колкото и да казваш да не те опрекваме няма как... :)
Сгрешила си и това е,но не мисля,че цял живот трябва да мислиш за това нещо...:)
Нека да си от поллза на много такива момиченце по на 13-15год който искат да правят секс... ;)

Та щом не е свършил в тебе няма опасност,но все пак има някакъв % да си пременна,но според мен не си... :)

За бялото течение немога да ти отговоря,а това,че ти закъснява си е нормално... ;)

gandalfepi4
10-09-2010, 09:52
ми като ти закъснява си направи тест бе моме, ние няма да хвърляме боб тука

наистина има някакъв шанс, но не много голям

за бялото течение като не знаеш нищо виж в чичко гугъл, но знай че не е нещо ужасяващо

ladykeisy
10-09-2010, 10:09
Нормално е преди цикъл да имаш бяло течение и е нормално след секс да ти закъснява. Нормално е да съжаляваш и да си спомняш с отвращение. Аз също си спомням първия си път с отвращение, въпреки, че с човека после бяхме 2 години заедно. Девствеността е нещо свято, което трябва да се отключи от правилния човек и да бъде запомнено с любов, а не отвращение. Мъжа трябва да гледа на теб, като малко дете скъпоценен подарък, със светещи очи и трепет и да няма търпение да развърже панделката, но да чака, колкото е нужно, за да не го повреди,защото не знае какво има под обвивката...

sisinkata2209
10-09-2010, 10:17
благодаря ти ladykeisy можеби точно тези думи имах нужда да чуя благодаря наистина

ladykeisy
10-09-2010, 10:22
Спокойно, хлапе. Живота продължава. Майната му на това копеленце. Забравяш го и толкова. Поплачи си преди това и ще ти мине.

AniBG
10-09-2010, 11:10
100% съм съгласна с мнението ти, ladykeisy! Евала за отговора ти!
Колкото до темата - купи си тест и ще разбереш дали си бременна, в което се съмнявам! Както казаха и преди мен - бялото течение е напълно нормално преди цикъл, както и да ти закъснява след секс! Не се панирай, зарежи го тоя и продължавай смело напред!! :)

П.П. - Само ми е странно как и по-скоро - защо си се навила да правиш секс с 18 годишен, при това, че ти си на 14!! :shock: :shock: Незнам колко си образована относно половия живот, а именно - кога започва!! :lol:

Muchacho
10-09-2010, 11:28
Няколко съвета от бай ти Мучачо:
1. Ако се чувстваш като парцал СИ парцал! Вътрешния ти свят продиктува отношението на хората към теб. Но не трябва да е престорен. Изкорени всяко чувство за вина, ако трябва забрави случката или я превърни в забавен спомен (по трудното), имаш много грешно отношение към себе си.
2. Не прави нищо, което не искаш, за да угодиш на някой си.
3. Не оставяй другите да ти налагат вина, догми и т.н.
4. И най-важното - безопасен секс, деца, или никакъв секс!
5. Слушай себе си, не батковците.

StolenBliss
10-09-2010, 12:15
Аз няма да те упреквам за друго, освен за тва че сте го правили без презерватив. :? Начи иначе ако знаехме всички, кво ще стане ако еди кво си напраим, тогава винаги щяхме да взимаме правилните решения и никога нямаше да правим грешки (от които поне е важно да се учим ! ), а света не е устроен така. Обаче се надявам тва да ти е обица на ухото и от сега нататък да го правиш със презерватив.

ПП: Ако продължава да те сърби и се появи и още нещо, се консултирай с лекар ( и без тва вече щом не си девствена трябва да идеш на профилактичен)

ludata90
10-09-2010, 14:32
Прави ми впечатление, че бъркате бялото течение с едно друго... 8)

GossipGirl89
10-09-2010, 14:49
Няма смисъл да се повтаряме и да ти казвам същото като останалите - прави са, послушай ги.

За да разбереш дали си бременаа си направи тест - щом са минали 2 седмици оттогава вече би трябвало да отчита правилно ако има нещо, но според мен мал шанс.

И момиче запомни - недей да правиш секс без предпазни мерки! Освен нежелана бременност, това води и до много други неща като венерически болести и т.н. Колкото и да те навива едно момче просто недей да се съгласяваш - за доброто и на двама ви е. :)

И споко. Сгрешила си,да, но няма да легнеш да умираш сега. Всеки прави грешки - важното е да се поучава от тях и да не ги допуска занапред ;)

ThisIsMe
10-09-2010, 15:16
Нормално е преди цикъл да имаш бяло течение и е нормално след секс да ти закъснява. Нормално е да съжаляваш и да си спомняш с отвращение. Аз също си спомням първия си път с отвращение, въпреки, че с човека после бяхме 2 години заедно. Девствеността е нещо свято, което трябва да се отключи от правилния човек и да бъде запомнено с любов, а не отвращение. Мъжа трябва да гледа на теб, като малко дете скъпоценен подарък, със светещи очи и трепет и да няма търпение да развърже панделката, но да чака, колкото е нужно, за да не го повреди,защото не знае какво има под обвивката...

Много красив отговор наистина. :) :) Браво :)

dominating
10-09-2010, 15:30
Мъжа трябва да гледа на теб, като малко дете скъпоценен подарък, със светещи очи и трепет и да няма търпение да развърже панделката, но да чака, колкото е нужно, за да не го повреди,защото не знае какво има под обвивката...

Този филм и аз съм го гледал - готин е 8)

JustGirl1000
10-09-2010, 23:19
Колкото и да казваш да не те опрекваме няма как... :)
Сгрешила си и това е,но не мисля,че цял живот трябва да мислиш за това нещо...:)
Нека да си от поллза на много такива момиченце по на 13-15год който искат да правят секс... ;)

Та щом не е свършил в тебе няма опасност,но все пак има някакъв % да си пременна,но според мен не си... :)

За бялото течение немога да ти отговоря,а това,че ти закъснява си е нормално... ;)
бреиии момчетата мн сте разбирали :razz:

xinfamous
10-09-2010, 23:36
Мъжа трябва да гледа на теб, като малко дете скъпоценен подарък, със светещи очи и трепет и да няма търпение да развърже панделката, но да чака, колкото е нужно, за да не го повреди,защото не знае какво има под обвивката...

Този филм и аз съм го гледал - готин е 8)

нали

draid
10-10-2010, 09:26
За бебето има лек, за някои болести - не. За това поне като правите секс с непознат или човек на който не може да вярвате, не го правете без. Грешките които си допуснала, няма как да промениш, за това не гледай на зад. Няма смисъл да съжаляваш и да се вайкаш, за нещо което така ил ииначе не може да промениш вече. Дано поне послужи таз и тема за пример на другите дподрастващи. С колко ти закъснява ? Може да е така защото просто си се притеснила и си мислиш за това. Ако са минали 2 седмици от акта, купти си едно тестче и провери. Относно сърбежа и течението, ак оне преимне е хубаво да се консултираш с лекар, колкото и да е неприятно за теб.

AceXe
10-10-2010, 09:41
Много глупаво си постъпила. Или си слабохарактерна и пича на 18 си е търсил секс и те е навил с малко убеждаване или си искала да се направиш на готина пред приятелки, че вече не си девствена... Както и да е.

Ако е свършил извън теб, шанса да си бременна е минимален. Има обаче друго нещо, което се нарича прозрачна сперма. Обикновено служи за смазка, предпазваща сперматозоидите и излиза известно време преди да свърши. В редки случай обаче и в нея има съдържание на сперматозоиди. И все пак максимум няколко процента на сто да си бременна.

Да ти като обица на ухото. Искаш дете - махай кондома. Не искаш дете - или с кондом или момчето да те пази. Само че това го позволявай само на момче, което познаваш от много време и знаеш, че няма да те издъни!

kalpazanka
10-10-2010, 09:48
За теста и предпазването са ти обяснили подробно. За това, когато не можеш да промениш ситуацията, да промениш гледната точка- също. Опитай! Наистина действа, без значение каква е ситуацията. ;)
Това, което трябва да те притеснява сериозно, освен бременност, е сърбежът. Не отлагай прегледа при гинеколог.

nymphadora
10-10-2010, 10:18
Сега не знаеш как да постъпиш,нали?И е нормално,все пак си на 14..затова секс се прави малко по-късно :)

TheAnnoyingAwesomnes
10-10-2010, 13:19
Аре бе, тука всички сте големите моралисти и перфекционисти ! Ако сте имали възможността бас ловя, че и на 12 сте щели да го направите ! Момичето го е направила като бучите, че е сгрешила не помагате !!!

По темата: щом са минали 2 седмици от "фаталния" полов акт, а пък и ти закъснява спокойно можеш да се изръсиш 4-8 лева (зависи от аптеката) за тест за бременност и да си го направиш. Също почването на полов живот обърква цикъла (не при всички е така но се случва). Бялото течение + сърбеж както казваш може да е индикатор, че приятеля ти не води добра хигиена.... Все пак ще е хубаво да отскочиш до гинеколог.

LambOfGod
10-10-2010, 13:24
Мъжа трябва да гледа на теб, като малко дете скъпоценен подарък, със светещи очи и трепет и да няма търпение да развърже панделката, но да чака, колкото е нужно, за да не го повреди,защото не знае какво има под обвивката...

Този филм и аз съм го гледал - готин е 8)







Първият път не струва.

WaterLilly
10-10-2010, 13:44
Shit happens. Не можеш да върнеш времето назад. Няма смисъл да ревеш, да се упрекваш, всички правят грешки. Просто не я повтаряй тая.