PDA

View Full Version : ПОМОЩЩ ;((



MilanowPz
10-09-2010, 11:13
здравейте на всички :) знам че съм новак ... прочетох много теми това си е чиста истина :)

преди около 1 седмица се прибрах от чужбина :) веднага отидох да се среща с най-добрата ми приятелка която точно в този ден имаше рожден ден. Отидохме на кафе. Беше доста студено. И тя започна да се гуши в мен и след тфа ми каза слабите й места и започнах да я опипвам а тя само стой и се наслаждава на удоволствието. След това я изпратих до тях а тя започна да ме целува по врата ми и аз също нейния и така. На другия ден Пак пред тях и пак същото само че беше седнала у мен точно на "егото" ми.
Няколко дни по късно празнуваме ройден ден .. тя се напи малко... и започна отново да ми се натиска а бяхме с още 3 момичета.едвам я махнаха от мен. след около 1 час след като малко поизтрезня тя ми каза че ме харесва. Аз останах потресен и незнаех какво да направа. Само я прегърнах и тя започна да плаче и да казва че не искало да става така и че се била осъзнала след като съм си дошъл от чужбина.
след това е скаипа ми каза че е било повече заради бирата.. но аз пак я попипах дали верно не ме харесва и тя ми отгорови "ще си проличи с времето".

а въпреки че тя ми е най-добрата приятелка и аз бех трезвен.. не я спрях защото ми беше приятно а тя е мн красива и много секси...

просто моля за съвет... защото Обичам я като най-добър приятел... а ако станем нещо повече.. не искам да развалям такова прителство.. но от др страна Искам да тръгна с нея и просто не знам..

Търса отговор на въпросите:
1.Какво да направя ;(( ??!
2.Дали тя наистина ме харесва

мерси предварително за помоща :)

Jumbie483
10-09-2010, 11:21
Тези отговори си ги търси в теб и в нея. Във форума няма врачки, за да ти кажат.

a1a2b3v
10-09-2010, 11:25
Че те харесва, то е ясно. Не мисля, че би рискувала приятелството ви ако не беше така. За теб вече си нямам на идея. Може би само те привлича...защото ако наистина я харесваше, нямаше да пишеш тук. :)

AniBG
10-09-2010, 11:42
Помисли си, поговерете пак на тази тема, но на 4 очи! Ако си готов и тя също да пристъпите крачка на пред, тръгнете!

П.П. - Само не разбирам, какво може да се случи, ако си станете гаджета! Все се нямира някой, който казва "Не искам да рискувам! Искам я като гадже, ама незнаам..."! С 2 думи - не знаете какво искате! Съветвам те, веднага да ѝ се обадиш и да я поканиш да излезете на по кафе! И там ѝ предложи! Няма какво да губиш, освен, ако не ѝ кажеш за чувствата си! :) Разбира се, зависи от теб! Може да изпитваш нещо, а може да е само привличане! Но според мен ще се получи нещо, щом тя ти е признала първа, а ти също имаш симпатии към нея! :) Звънкай ѝ на мобелния и давай смело напред! :wink:

pinkyy
10-09-2010, 11:52
Според мен и двамата не знаете какво искате!

YouDontKnowMe
10-09-2010, 12:05
И аз така с най-добрият ми приятел , преди доста време вече ..

Идваме си от лятната ваканция , в общежитието.
Една вечер беше останал при мен да спи, защото изпитвам ужас да стоя сама.
Вечер човек да ме хване е същото все едно да съм пияна. По-зле даже.
Особено, когато връзката ми не вървеше добре.
И просто си му налетях, наговорих му същото , че най-накрая съм се осъзнала.
На другият ден се отвращавах от себе си , как може да налитам на това олигофренче.
Но, видях как на него му свтнаха очичките и реших да му дам шанс, нали ..
Точно, мислех, че ще започна наистина да имам нещо към него.
Резултата беше епик фейл.
Едва ли не спамеше напред-назад, как съм го използвала и изнасилила.
Не стига, че с него се държах страшно мило (принципно съм цербера във връзките) , стараех се всеячески да му повдигна малко самочувствието. Ама накрая егоизма му много си повярва и не ми понесе.

Надявам се да не стане така с вас.
Просто споделям опит. Подобна ситуация. Никой не знаеше какво иска. Сега просто се подминаваме. Даже се отвращавам от него.
А си бяхме най-близките приятели 2-3 г.

sladur4etyYy
10-09-2010, 16:04
не е си работа, момичето ми се вижда малко на моменти, леко е нестабилна. :д

MilanowPz
10-09-2010, 16:11
мерси за съветите

Wednesday666
10-09-2010, 18:46
И аз така с най-добрият ми приятел , преди доста време вече ..

Идваме си от лятната ваканция , в общежитието.
Една вечер беше останал при мен да спи, защото изпитвам ужас да стоя сама.
Вечер човек да ме хване е същото все едно да съм пияна. По-зле даже.
Особено, когато връзката ми не вървеше добре.
И просто си му налетях, наговорих му същото , че най-накрая съм се осъзнала.
На другият ден се отвращавах от себе си , как може да налитам на това олигофренче.
Но, видях как на него му свтнаха очичките и реших да му дам шанс, нали ..
Точно, мислех, че ще започна наистина да имам нещо към него.
Резултата беше епик фейл.
Едва ли не спамеше напред-назад, как съм го използвала и изнасилила.
Не стига, че с него се държах страшно мило (принципно съм цербера във връзките) , стараех се всеячески да му повдигна малко самочувствието. Ама накрая егоизма му много си повярва и не ми понесе.

Надявам се да не стане така с вас.
Просто споделям опит. Подобна ситуация. Никой не знаеше какво иска. Сега просто се подминаваме. Даже се отвращавам от него.
А си бяхме най-близките приятели 2-3 г.


Евееее и аз съм цербера във връзките, ама нещо наскоро се излагам :D
Колкото до темата - ако питаш мен по-добре почакай малко, защото както Евето каза - накрая може да се окаже епик фейл .. Просто тя ти го е казала - ще си приоличи с времето, не насилвай нещата, защото и двамата не сте сигурни .

RoSKo0o0
10-09-2010, 19:00
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

babygirl00
10-09-2010, 21:40
Мисля , че изпитвате чувства , но преди да предприемеш каквото и да е трябва да помислиш много добре :) :) :)

Ins0mnia
10-09-2010, 21:47
Търса отговор на въпросите:
1.Дали съм влюбен в нея защо и аз самия незнам


Брат,ти това кат не го знаеш,аз ли да го знам бе... ??