PDA

View Full Version : Прекалено сложно, за моята малка главица - Какво да правя ??



juj4elinka
10-09-2010, 11:19
Здравейте :) Учудена съм, че пиша нещо с надеждата някой да ми влее малко акъл в кухата главица. По принцип винаги съм се справяла сама без да товаря когото и да било с личните си проблеми, но както е казано - "За всичко си има 1-ви път!" и ето, че и аз не се цепя от колектива .. Ще започна с една друга история отнасяща се за моя приятелка и приятеля 'и. Това тяхното си беше пълен ад.. Винаги се караха, нареждаха и какво ли не много тежка работа си беше тяхното за 2 месеца скъсаха и се събраха 8 пъти :D :( През това време тя споделяше всичко, което 'и тежеше с мен и още едно момче. И четиримата бяхме в един клас да поясня. Ии та така започнахме повечко да си пишем с това момче, говорехме си какво ще правим с тези двамата, в последствие говорехме и за много други неща и почти забравяхме за своите проблемни приятели. Появи се слух, че той ме харесва. Не знаех дали е така и все още не знам дали ме е харесвал. Мина време наближи края на ваканцията и спря да ми пише. Един ден реших да му пиша и това и направих. Е, той не ми отговори.. Миналата събота бяхме на рождения ден на тази наша приятелка. Събрахме се в тях имаше алкохол, храна, безалкохолни напитки и т.н. и т.н. Казах на въпросното момче, че искам помощ, за да напия едно момче. Той отговори, че няма да успея, но се съгласи. Извика жертвата и изсипах х количество в чашата му. Върна се и съучастника ми се постара жертвата да пие от чашата. Еми спечелих баса - напи се. Решиха се да играем на шише. Няколко пъти се падах със съучастника си, но все нещата се отлагаха, защото не можеха да се разберат. Рожденичката му каза да ме целуне и той нищо не направи. Не ми и запука дори. Започнах да си говоря с нея и не помня какво точно си говорехме, но се обърнах и издадох звук на отвращение и нежелание, а той се беше приближил да ме целуне. Последва едно "Оффф.." от негова страна, отдръпна се и т'ва беше. Беше ми някво странно след като се дръпна. По - късно бях на терасата с една моя приятелка и плачех за един приятел, защото ми липсваше много. Дойде и съучастника пита ме какво има, а аз му отвърнах, че няма нищо и да се прибира вътре, отговорът му беше, че мразел някой да плаче и искал да знае какво ми е и аз буквално започнах да му викам да се разкара и го обидих до колкото си спомням и той се отказа и влезе вътре. Това с целувката ми държеше влага цяла вечер дори сънувах как на другия ден го целувам :( Реших да го питам защо се е отдръпнал мислейки си, че след отговора всичко ще е наред повече няма да мисля за това, още повече да го сънувам. Тръгнаха да се прибират извиках го :

Аз: Защо вчера се дръпна?
Той: Смисъл.
Аз: Когато играхме на шише ..
Той: Защо питаш?
Аз: Просто питам. Е?
Той: Така.
Аз: Защо.. амм как така ?
Той: Така.
Аз: Това не е отговор.
Дойде бившия на приятелката ми и момчето, с което говорих смотолеви нещо, че и едно момиче от РД-то не е искал да целува, амаа.. След това си тръгнаха. Вечерта гледах хронологии и плачех, след което пак го сънувах и т.н. На 2 ден след рождения ден. Говорих с него защо вече се държи така с мен и не ми пише. Той започна да ми се извинява, че ся като се замислел не знам си к'во си и че се извинявал, ако ме е обидил. Добре оправихме се сега пак сме що годе приятели. В четвъртък дойде в сегашното ми училище, за да ме види беше голямото междучасие бяхме аз той и едно момиче, което преди също беше в нашето училище, но не бяха приятели с нея, а сега аз съм с нея в един клас. Та да си продължа мисълта. Свърши междучасието прегърнах го, а той с ръцете в джобовете.. :-D .. И тази от моя клас го прегръща той нали нищо и тя му каза: "Прегърни ме!" и той я прегърна естествено на бъзик му казах, че това ще го запомня и че лошо му се пише 8-) Вечерта го измрънках да дойде на един концерт на Кока Кола с нас. Видяхме момичета от класа му те му се хвърляха на врата какво ли не и или ме хвана ревността или просто ме беше яд на него, че казва, че ми е приятел, а сам си противоречи. Не съм сигурна дали го харесвам, но това не е важно.. Иска ми се някой да ми помогне да разбера какво означават тези негови противоречиви действия в един момент да се държи остро, а в друг като 1-ви дружки и как бих могла да разбера отношението му към мен ,дали ме харесва и подобни.. :) Извинете за романа и съм благодарна за помощта на всички ви : ))

pisentseto
10-09-2010, 11:39
Аз мисля,че харесваш това момче.Щом казваш,че те дразни други хора да го прегръщат,според мен това е ревнуст.

juj4elinka
10-09-2010, 11:54
Аз мисля,че харесваш това момче.Щом казваш,че те дразни други хора да го прегръщат,според мен това е ревнуст.
Не съм отрякла възможността да го харесвам, но не мога да разбера него. Винаги мога да се изясня сама на себе си, но той ми е проблема .. 8-)

pisentseto
10-09-2010, 12:25
Аз мисля,че харесваш това момче.Щом казваш,че те дразни други хора да го прегръщат,според мен това е ревнуст.
Не съм отрякла възможността да го харесвам, но не мога да разбера него. Винаги мога да се изясня сама на себе си, но той ми е проблема .. 8-)

може би се страхува от обвързване и затова да се е отдрапнал от теб.Щом казваш ,че преди това сичко е било наред или е разбрал за слуха който се е носел че те харесва.А пък той не те харесва и не иска ти да оставаш с това впечетление.Но виж няма смисал да гадаем ,дали те харесва или не ,просто го попитай в някой подходящ момент и ще разбереш сама

sladur4etyYy
10-09-2010, 15:48
а момичетата от неговия клас, като го прегръщаха, той прегръщаше ли ги?

juj4elinka
10-09-2010, 19:58
Като замисля - не. Просто им се усмихва и т.н. и т.н. Но държанието му към тях е различно от това към мен ..

valdesbg
10-09-2010, 20:00
Авторке, я смали чаршафа в три изречения.

Lyubeto
10-09-2010, 20:13
Напили се на един купон , играли на шише, паднало се Той да я целуне. Той не я целунал , тя го питала по скайп защо , Той я изрязал. После излизали и той се прегръщал с някви за добре дошли. ИИИ големия въпрос: Той харесва ли я или не ?

valdesbg
10-09-2010, 20:15
Твърдо нЙе :)

GossipGirl89
10-09-2010, 21:21
А това с отвръщението какво е било? :-o Аз си го обеснявам така: тръгнал е да те целува, а ти си направила поза на отвръщение. Не мислиш ли че това по някакъв начин го е отблъснало? Може би там е заключен целия проблем. Според мен момчето те харесва, след тао идва да те вижда, извинил ти се и т.н., а дори е искал и да те целуне, но след като си му отвърнала по такъв начин се е стреснал.И напълно нормално. И аз да тръгна да целувам някой и той да ми покаже,че едва ли не го отвръщавам, и аз ще се отдръпна и ще реша, че не ме иска. Това със скайпа е тъпа работа. Нужно ли е да си пишете всеки ден след като се виждате и имате възможност да провеждате нормални разговори с физически контакт? Прегърнал е приятелката ти, защото тя си го е изпросила и общо взето не е имал избор. Това, че съученичките му му се хвърлят на врата нищо не значи - сама казваш, че не им е обърнал внимание. Ти си помисли много добре дали го харесваш и ако е така седнете и си ги изяснете тия неща

juj4elinka
10-09-2010, 22:02
Това за по скайп.. Ние всеки ден се виждаме навънка и разговора не беше по скайп 8-) Това за отвръщението ми е що годе ясно, буквално му дадох червена светлина макар да не беше за него той май го разбра така .. Той в 6 клас ме е харесвал т'ва го помня, но беше казал, че е предпочел вместо да ме харесва да сме фр и става още по-лоша работата .. 8-) :?

BladeDancer
10-09-2010, 22:31
щом се държи различно с теб отколкото с другите и ти се е извинявал значи му пука за теб. Щом му пука за теб а познай да ли те харесва...

GossipGirl89
10-09-2010, 22:35
Момиче, много го мислиш. Изобщо повечето пишещи в този раздел много умувате нещата и точно заради това не ви се получават по желания начин. Ако смяташ че го харесваш директно се хвърляй напред и рискувай! Дори да те отреже нищо няма да загубиш, можеш само да спечелиш... А в крайна сметка ако наистина държите на приятелството ще си го запазите и след това въпреки трудностите :)

Ivalinka
10-09-2010, 22:40
според мен.... той те харесва малко и просто по твоето поведение е преценил, че по-добре да не се занимава. но това не означава че нещата трябва да остават така

TVDQueen
10-10-2010, 06:56
И аз мисля, че е заради издънката с целувката.. Според мен щом сте приятели и се познавате трябва да поговорите, а ако той няма чуства към теб.. е и .. щомм ти е добър приятел ще го забрави и ще си останете просто приятели.. Късмет :-)

juj4elinka
10-10-2010, 10:32
Някакви предложения какво точно да говорим.. Някакъв пример за въпроси или и аз не знам :D

strangerinhell
10-10-2010, 11:50
Оставила си му определено впечатление за себе си или иначе казано си си направила "страшен" имидж. Постарай се да покажеш, че не е така.

Впрочем, каква е тая тенденция момичета/жени да се натягат на момчета/мъже ?

silvana95
10-10-2010, 12:09
случайно той да е зодия близнаци .. на тях тези неща им се случват често .. в един момент са ... а в другия ...

juj4elinka
10-10-2010, 12:59
Всъщност - Да,близнаци е ... :D Та някакви идеи какво да му кажа ?