PDA

View Full Version : Кой от двамата



pisentseto
10-09-2010, 11:47
Здравейте,
искам да споделя нещо свързано с моя живот със вас.Имам си сериозен приятел от 2 год и нещо ,но и бивш приятел с който не спираме да си пишем.Снощи до 5 сутринта си говорихме и ми каза че ме обича,той не ми го казва попринцип за първи път.Но винаги от както сме скасали,щом ми казва че ме обича е пиян.Не мога да разбера,дали найстина го мисли или не ,каниме постоянно в тях на гости ( той живее в друг град).А сегашния ми приятел много ревнува от него.Аз да си призная честно имам чуства и към двамата,но немога да преченя да го оставя на сегашния ми приятел,защото той е много добро момче,аз много го обичам,но обичам и бившия си приятел.Моля ви помогнете ми кого да избера

BlindedAngel
10-09-2010, 11:52
Сегашния.Бившия да си остане бивш, и без това е от друг град 8)

pisentseto
10-09-2010, 11:54
Сегашния.Бившия да си остане бивш, и без това е от друг град 8)


и аз така мисля.Но бившия ми приятел е първата ми любов,а сегашният ми е първият

a1a2b3v
10-09-2010, 11:56
Абе под влияние на алкохол обикновено хората говорят истината и само истината, щото се отпускат и някак си не им пука от последиците.
Обаче по-добре си остани с сегашния. Няма смисъл да проваляш 2 годишна връзка за такава, която е на разстояние- тези обикновено се провалят. :)

pinkyy
10-09-2010, 11:56
Зарежи и двамата! Не ги заслужаваш, щом се чудиш, значи всъщност нямаш истински чувства към нито един. ( Ако имаше чувства към сегашния си, щеше да загърбиш миналото и бившите )

pisentseto
10-09-2010, 12:01
Зарежи и двамата! Не ги заслужаваш, щом се чудиш, значи всъщност нямаш истински чувства към нито един. ( Ако имаше чувства към сегашния си, щеше да загърбиш миналото и бившите )

немога защо се страхувам от самотата

titinkaa
10-09-2010, 12:05
Сегашния.

YouDontKnowMe
10-09-2010, 12:14
Зарежи и двамата! Не ги заслужаваш, щом се чудиш, значи всъщност нямаш истински чувства към нито един. ( Ако имаше чувства към сегашния си, щеше да загърбиш миналото и бившите )

немога защо се страхувам от самотата
Не се оправдавай.
И мен ме е страх от тъмното, заради това спя на светната лампа.Вместо, както преди, да си каня разни хора да спят при мен.
Или избери един от двамата, или ги остави , да не ги мъчиш.
Щом страха ти играе такава лоша роля..

Инак, с бившия вече е стара история. Щом нещо ви е разделило първият път, то вторият няма да е по-различен.

pisentseto
10-09-2010, 12:16
Зарежи и двамата! Не ги заслужаваш, щом се чудиш, значи всъщност нямаш истински чувства към нито един. ( Ако имаше чувства към сегашния си, щеше да загърбиш миналото и бившите )

немога защо се страхувам от самотата
Не се оправдавай.
И мен ме е страх от тъмното, заради това спя на светната лампа.Вместо, както преди, да си каня разни хора да спят при мен.
Или избери един от двамата, или ги остави , да не ги мъчиш.
Щом страха ти играе такава лоша роля..

Инак, с бившия вече е стара история. Щом нещо ви е разделило първият път, то вторият няма да е по-различен.

да но щом ми звъне ,цялата се разтрепервам от вълнение,като някое малко дете за играчка

YouDontKnowMe
10-09-2010, 12:21
Замисли се и си напиши на един лист всичките му недостатъци, всичките пъти, в които ти е замирисал на некъпано и всички предполагаеми лоши истории, които ще се случат заради него.
След това си помисли добре.
Ако въпреки това искаш да си с него - окей.
Все пак сте се разделили и е имало причина за това.

pisentseto
10-09-2010, 12:26
Замисли се и си напиши на един лист всичките му недостатъци, всичките пъти, в които ти е замирисал на некъпано и всички предполагаеми лоши истории, които ще се случат заради него.
След това си помисли добре.
Ако въпреки това искаш да си с него - окей.
Все пак сте се разделили и е имало причина за това.

Ние не се разделихме защото той е направил нещо или аз,а сестра му ни раздели ,защо бяхме най-добри приятелки и ме ревнуваше от брат си

AutomatiC
10-09-2010, 13:55
изтрий скайпа на бившия си и спри да мислиш за него,и + това е от друг град..и си оправи правописа

GossipGirl89
10-09-2010, 14:23
немога защо се страхувам от самотата

Постъпваш егоистично.
Замисли се как би се почувствал твоят сегашен приятел, след като разбере, че се занимаваш с бившия ти, дори нещо повече - имаш чувства към него. Замисли се как ти би се почувствала на негово място. Не е приятно, нали? Недей да мислиш само за себе си. В случая са намесени и други хора, които ще пострадат от постъпките ти. Седни и помисли много сериозно с кого от двамата искаш да бъдеш, кого обичаш повече. След като решиш направи избора си и остави другия да си намери щастието другаде.

Моето лично мнение е, че трябва да си останеш със сегашният приятел и да забравиш бившия. Щом е такъв значи има защо да е в миналото ти. Твърдо против съм да се възобновяват подобни отношения и връзки - в повечето случаи нищо добро не излиза, а след това хората съжаляват за действията си

sladur4etyYy
10-09-2010, 15:43
Зарежи и двамата! Не ги заслужаваш, щом се чудиш, значи всъщност нямаш истински чувства към нито един. ( Ако имаше чувства към сегашния си, щеше да загърбиш миналото и бившите )

немога защо се страхувам от самотата
Не се оправдавай.
И мен ме е страх от тъмното, заради това спя на светната лампа.Вместо, както преди, да си каня разни хора да спят при мен.
Или избери един от двамата, или ги остави , да не ги мъчиш.
Щом страха ти играе такава лоша роля..

Инак, с бившия вече е стара история. Щом нещо ви е разделило първият път, то вторият няма да е по-различен.

да но щом ми звъне ,цялата се разтрепервам от вълнение,като някое малко дете за играчка

изясни се със себе си! дай си малко почивка, не се виждай и чувай известно време и с двамата. не е нужно да им казваш и обясняваш защо, просто остани малко насаме със себе си и си проясни мислите.

xxcherry
10-09-2010, 16:02
По-добре сегашния.
Ако избереш бившия, после може да съжаляваш и отново да искаш сегашния,който обаче да не ти прости.

cherinka
10-09-2010, 19:33
спокойно, ако не е бившия, ще е някой друг, заради който ще се двоумиш за каквото и да било

винаги ще има място за повече от един в сърцето ти

soul1199
10-09-2010, 21:52
Сегашния.Бившия да си остане бивш, и без това е от друг град 8)

TVDQueen
10-10-2010, 07:12
Сегашния.. щом другия е в миналото значи има защо, а и връзките от разстояние са мит :-o

AceXe
10-10-2010, 08:09
Сегашния.. щом другия е в миналото значи има защо, а и връзките от разстояние са мит :-o

Абсолютно съм съгласен. Връзките от разстояние са толкова блудкави и нереални, колкото не е истина...