PDA

View Full Version : Много нередовно хранене :/



StolenBliss
10-09-2010, 11:59
Значи проблема е, че както от заглавието се разбира, ям прекалено нередовно. Например ставам в един когато не съм на даскало и ям чак към 5-6 някой път даже 7 :? преди тва не мога да огладнея, а ако не съм гладна наистина не мога да сложа залък в устата си щот напрао ми става лошо кат си го помисла само, мноо ми е странно. Така, а когато съм на даскало (мойто даскало не е на смени), сряда ми е най-пренатоварения ден от 8:50 до 16:40 :-o тогава само на обяд ям по един сандвич и тва ми е докато се прибера(сутрин абсурд не мога да ям). А стомаха през цялото време си ми къркори ама аз не чувствам никъв глад. Да поясня имам гастрит и колит (които не са само от нередовното хранене, но и то допринася със сигурност). Стоги диети никога не съм правила, също. Какво да правя ? :-o

ImmortalSportFreak
10-09-2010, 13:24
Опитай се да почнеш да се храниш редовно.Просто ти трябва воля.Сама разбираш,че начинът ти на хранене ти вреди на здравето,опитай се да промениш нещо. :) Отачало може и да ти е малко лошо като закусваш например без да си гладна,но организъмът ти ще свикне на режима и ще се оправиш.Храни се най-малко 3 пъти на ден-човек се нуждае от 3 основни хранения(закуска,обяд и вечеря).Успех :)

djuki
10-09-2010, 15:31
това е супер вредно , а още повече ти растеш все още и трябва да се храниш добре . ако не ти гладна пробвай с по- леки неща например сутрин хапвай кисело мляко , някакво кремче и на обяд и вечер задължително си хапвай пак .