PDA

View Full Version : Мразя го



spopi
10-09-2010, 14:43
Знам че ще получа обиди и още не знам какво.Тежко ми е само да споделя не искам съвет.Тоя тъпанар отново ме нарани не за 1 път но за последен ще е.Мразя го :-x Човек с студено сърце. Толкова ме нарани че вече не мога.Кога ще намеря човека за мен и дали ще го намеря вече губя надежда. :-x Имам чуството че любовта не съществува. По край мен толкова влюбени хора и някак си гадно ми е. :cry: :cry:

GossipGirl89
10-09-2010, 14:52
Недей да мразиш - това значи, че все пак изпитваш нещо кам тоя човек и мислиш за него. Най-хубаво е да ти стане безразличен - това е по-лошо от омразата :)

Щом те наранява постоянно правилно си решила да се отделиш от него

asdfjkfkklsdlslf
10-09-2010, 15:13
Времето лекува, а и аз доколкото знам си малка. Не бързай, има време. Ще намериш и ти подходящия човек. :)

sladur4etyYy
10-09-2010, 15:19
не мрази, от това ще страдаш само ти. просто го забрави и продължи напред, без лоши чувства, макар и да е трудно.

xxcherry
10-09-2010, 16:19
Забрави го, дори и не си мисли, че го мразиш.
Около теб има влюбени двойки, а ти си мислиш, че това няма да се случи с теб. Спокойно, ще се случи. Когато най-малко го очакваш. [Личен опит]

spopi
10-09-2010, 20:06
Мерси за съветите. :-)

valdesbg
10-09-2010, 20:20
Любов има :) Стига да повярваш че е така.

Няма нужда да сипеш "храна" по негов адрес, независимо какъв ти е бил доскоро. Приеми чепросто не сте си подхождали и затова не се е получило/сте се разделили. А да не си подхождаш с някого, не е лошо нещо.

Даже е доста добре от селективна гледна точка :)

И тъй..

soul1199
10-09-2010, 21:41
няма смисъл да го мразиш,продължи напред,ще срещнеш подходящия рано или късно

leviafana
10-09-2010, 22:10
Ами мойто момиченце.. свиквай. Такъв е живота гадост гадост гадост и пак гадост и накрая сладка смърта която те лишава от правото някой да те наранява. Като толкова много го мразиш защо му позволяваш да те наранява?! И щом не е за 1ви път? Ти какво език нямаш да се опълчиш ли? ВМесто да го казваш на нас ходи му го кажи на него. Не е хбаво някой да те тъпче а ти да си мълчиш като бит задник.

tanch3t093
10-09-2010, 22:14
Времето лекува, а и аз доколкото знам си малка. Не бързай, има време. Ще намериш и ти подходящия човек. :)
Точно времето :) И аз наскоро загубих човека до себе си, нарани ме страшно много, остави ме точно когато имах най-голяма нужда от него, за това ПЪЛЕН ИГНОР и най-гадното отмъщение е да види, че не ти пука. ;) Дай си малко воля и горе главата. Не е единствения.

juj4elinka
10-09-2010, 22:29
До колкото виждам и ти си от Бургас като мен :-D Тук е голям град няма как да не се натъкнеш на някои други гълъбчета. Иначе идиоти какви ли не ги има. Тъпчат, мачкат какво ли не. Имай надежда, че ще си намериш свястно момче. Не трябва да се отказваш. Аз много съм си блъскала главата, но няма отказване и това е. :D :P Good luck 8-)

Ivalinka
10-09-2010, 22:44
любовта няма какво да я чакаш. тя БИ трябвало да дойде някога. ако я чакаш само ще си изгубиш времето

spopi
10-10-2010, 09:28
Ами мойто момиченце.. свиквай. Такъв е живота гадост гадост гадост и пак гадост и накрая сладка смърта която те лишава от правото някой да те наранява. Като толкова много го мразиш защо му позволяваш да те наранява?! И щом не е за 1ви път? Ти какво език нямаш да се опълчиш ли? ВМесто да го казваш на нас ходи му го кажи на него. Не е хбаво някой да те тъпче а ти да си мълчиш като бит задник.
Това Вчера го направих. :grin:
Мерси на всички:-) :-)

AceXe
10-10-2010, 09:50
Ами мойто момиченце.. свиквай. Такъв е живота гадост гадост гадост и пак гадост и накрая сладка смърта която те лишава от правото някой да те наранява. Като толкова много го мразиш защо му позволяваш да те наранява?! И щом не е за 1ви път? Ти какво език нямаш да се опълчиш ли? ВМесто да го казваш на нас ходи му го кажи на него. Не е хбаво някой да те тъпче а ти да си мълчиш като бит задник.

Да ама не. И ти си падаш по клишетата за живота май... Живота е такъв, какъвто си го направиш! Ако позволиш на някой да те нарани, твой си е проблема. В човешката природа е заложено да наранява себеподобните си по един или друг начин. ;)

leviafana
10-11-2010, 15:18
Ами мойто момиченце.. свиквай. Такъв е живота гадост гадост гадост и пак гадост и накрая сладка смърта която те лишава от правото някой да те наранява. Като толкова много го мразиш защо му позволяваш да те наранява?! И щом не е за 1ви път? Ти какво език нямаш да се опълчиш ли? ВМесто да го казваш на нас ходи му го кажи на него. Не е хбаво някой да те тъпче а ти да си мълчиш като бит задник.

Да ама не. И ти си падаш по клишетата за живота май... Живота е такъв, какъвто си го направиш! Ако позволиш на някой да те нарани, твой си е проблема. В човешката природа е заложено да наранява себеподобните си по един или друг начин. ;)

Е мерси но любовни съвети не ме интересуват. Това е последното нещо за което се сещам и което ме вълнува ;). Иначе не си падам по никакви клишета. А това че живота е такъв каквто си го направиш така е, но не всичко зависи от теб. Колкото до нараняването щом си позволил на някой да ог направи трябва да си поправиш грешката, ако си я осъзнал на време. ;)