PDA

View Full Version : не знам какво заглавие...



nkostova
10-09-2010, 14:49
здравейте! искам да ви попитам дали преди първата ви менструация сте имали някакви симптоми, като болки в корема или бяло течение.....
И това кога ще ти дойде цикъла обикновено предава ли се по генетичен път; например ако на майка ви и е дошъл на 13 и на вас горе долу тогава. И обикновено колко години/месеци преди първата менструация са почнали да ви болят( тоесг да растат)гърдите??? МОЛЯ ВИ ОТГОВОРЕТЕ МИ, НАИСТИНА Е СПЕШНО!!!!!!!!!!!! и МНОООГО се извинявам ако има други такива теми но съм нова тук и не съм влизала много :D

Vsmile
10-09-2010, 16:38
Възможно е преди първата менструация да имаш болки под корема и да те боли глава, но не е задължително, също така може да се засили бялото течение. Мисля, че има общо това, кога е дошло на майка ти и и на теб трябва да ти дойде долу горе тогава, но не съм сигурна. Не се притеснявай, ще ти дойде, има време!

JustGirl1000
10-09-2010, 22:19
ооо ако си от моята партия ще те боли ще откачаш ще викаш ревеш откачаш наи лошото което можеш да видиш от една тинеджъркано няма страш минава за два часа а до колкото зн симптомите са жажда апетит нервност бяло течение :D питаи нчкоя твоя фр която и е дошло :)

kalpazanka
10-10-2010, 09:10
Имах болки в корема за един ден точно седмица преди да ми дойде. Нито главоболие, нито нервност, нито нещо друго.