PDA

View Full Version : housegregory cs speedcomputers



ponomen
10-09-2010, 17:09
едно аверче си взе преди седмица комп за 1200лв от speed computers.с 50 лв отстъпка тои си взе шестядрен на 2.8 амд видео карта 240 гт нвидия 4 гб рам 1333 1 терабайт хард .въпроса ми е тази конфигурация по добра ли е от тази която грегоръ хоус ми даде в тази тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=367111
???????????????????????????????

K_O_L_E_V
10-09-2010, 17:41
Не си написал доста от информацията , която е съществено важна. Ама мисля , че другата конфигурация е по-добра 8)

GregoryHouse
10-09-2010, 20:51
Кфо захранване и какво дъно има?
Марка модел и т.н. и ще ти кажа.
Ама картата от сега мога да ти кажа, че SUCK BAAAAAAAAAAAAALLSS !!!

Еdit: Картата е толкова зле, че си бия главата в момента как някой може да сложи това нещо на съвременна ГЕЙМ конфигурация за 1200лв !!!!!!! Тва е просто садизъм, богохулство, не знам и аз какво.

Иначе както обикновено правят сякфи такива фирмички, блъснали са якия процесор, да не обърщаш внимание на останалите боклуци дет ръгат вътре. Просто конфига е супер небалансиран. Сигурен съм, че са му сложили супер скапаното захранване и супер умрялото дъно!

Иначе относно процесора, AMD x6 1055T 3.2гхз бие Core i5 760 на 2.8гхз. Ползата в случая е на страната на Core i5 по простата причина, че се оувърклоква до 4.0гхз без да минаваш на водно охлаждане, докато Фенома без водно може да стигне макс 3.6гхз. i5 клокнат бие фенамо, ако не е клокнат. Нищо, че е с повече ядра 2рия.

Но в игрите тази конфигурация която съм ти дал бие неговия :D Просто процесора не ключовия в игрите. Видеокартата е! GT250 е нещо на нивото на 9800GT, само дето има DX11. За сравнение погледни темата където писа дали Nvidia е задминала AMD и виж в графата къде е 9800GT и къде е HD5770.

Edit2: Какво PC си взе btw? Смисъл кажи си ТОЧНИТЕ марката и модела на всеки компонент. А не просто 4 гиг рам 3.0 проц и 1гб видео.