PDA

View Full Version : Гласувайте за Черният ангел!



adelina1996
10-09-2010, 19:09
Това е един роман на мой добър приятел, който бих искала да споделя с вас. Този роман участва в конкурса „Търся издател” и наистина ще сме ви благодарни за помощта, ако гласувате. Гласува се оттук- http://www.bukvite.bg/poem.php?docid=81370# Това е една книга, различна от голяма част от новата българска литература. В нея се предават искрени емоции, чувства, човешки истории, точно затова бих искала той да спечели. Аз лично бях възхитена както от историята, така и от начина и на писане - малко хора са така искрено отдадени на литературата, както той. Знайте, че боравенето с думите, избирането на точните фрази и реденето им, изречение след изречение, страница след страница, и то качествено, е едно от най-трудните неща. Аз лично досега не съм успявала да завърша роман, най-малкото заради това се възхищавам на Иван и искрено се надявам трудът, който е положил, дума подир дума, да бъде забелязан. Гласувайте, нека Черният ангел полети над нас и ни спаси от всяко зло! :)

Chawder
10-09-2010, 20:00
Няма пък!

WaterLilly
10-09-2010, 20:20
Няма пък!
!

adelina1996
10-09-2010, 20:29
^ Ама чакайте сега, аз не пуснах тема "Кой няма да гласува?" :lol: Надявам се да няма повече мнения, които нямат абсолютно нищо общо с темата. :-)

SolemnityOfDeath
10-09-2010, 20:29
Всичко много хубаво, но приятелят ти или ти имате ли РЕАЛНО понятие от това какво е черен ангел? *

*ако вярваме в ангели и следваме мистиката и езотериката

adelina1996
10-09-2010, 20:38
Романът клони по-скоро към фентъзи жанра и конкретно в книгата това словосъчетание има друго, по-скоро метафорично, значение. Иначе не знам да се занимава с мистика и езотерика, макар аз да съм се интересувала от това (чисто любопитство, не повече).

Terminato123321
10-09-2010, 21:07
Благодаря на автора, че пусна тема за романа ми. Дали ще гласувате си е ваш личен избор, продиктуван от това дали намирате нещо в редовете, които ви предлагаме или не. Аз лично не съм следвал нито мистика, нито езотерика. Създал съм един образ, с който съм имал да кажа нещо. Една собствена проекция на реалния свят (в случая днешна България), в който съм решил да покажа своята гледна точка за това как стоят нещата днес. Иначе казано-обикновени човешки качества, в един необикновен образ. Тези, на които им хареса идеята, моля гласувайте. Останалите-поне благодаря, че се отбихте.

adelina1996
10-12-2010, 13:49
Ъп. :)