PDA

View Full Version : Фр



razores
10-09-2010, 19:17
Има ли шанс да накараш момиче, което те има за приятел да тръгне с теб? Нямам такъв проблем просто ми е любопитно.

MilanowPz
10-09-2010, 19:19
Зависи... ако те харесва има възможност ако не те харесва няма как да стане.... Кръвта вода не става.... но има време Няма Невъзможни неща :)

а щом ти я харесваш а тя не... кажи й за чувствата ти ... нищо не губиш но можеш да спечелиш ;)

a1a2b3v
10-10-2010, 06:51
То може да звучи банално ама си зависи от момичето... също има значение от колко време сте приятели и дали тя си има приятел.Щото ако си има то вероятността е почти никаква. :)

girl6
10-10-2010, 08:16
Според мен ако отдавна сте приятели и тя ти споделя нямаш шанс! Ако и ти я имаш за добра фр не и казвай-това ще развали приятелството ви. Стискай зъби и се бори със себеси, все някога ще ти мине.

draid
10-10-2010, 10:23
Не мисля, че е редно да стиска зъби и да си мълчи. Ами ако и тя изпитъва същото и някой я съветва по тоя начин ? И след 10 години като се видите ще си признаете и ще се чудите как е могло да изпуснете възможноста. Аз лично с момичето с което съм в мопмента бяхме приятели близо 2 години през които тя си имаше приятел, но сега сме щастливи заедно.

sladur4etyYy
10-10-2010, 10:23
зависи какво влагаш в понятието ''приятел''. ако под това разбираш да сте на ''здрасти, кво правиш, чао'', да, възможно е. иначе едва ли.

jabkaaa
10-10-2010, 12:58
Според мен ако отдавна сте приятели и тя ти споделя нямаш шанс! Ако и ти я имаш за добра фр не и казвай-това ще развали приятелството ви. Стискай зъби и се бори със себеси, все някога ще ти мине. Ааа това със споделянето не е винаги така.Аз имах най-добър приятел и му споделях почти всичко,както и той на мен в продължение на доста време иии след като отношението ми към него се промени и аз си мислех същотото : да търпя и да не му казвам,зада не си развалиме приятелството, иии какво стана-сега сме заедно вече от половин година и като сме освен гаджета-и приятели е много по-добре,защотото и сега той продължава да си ми е най-добър приятел,за което много се радвам :) :) :) Ако има нещо да става,ще стане :P

Spunk
10-24-2010, 11:57
Никой не може да мине през вратата, която е определена само за теб. :)

mechtaq_za_teb
10-24-2010, 11:58
Има.

spopi
10-24-2010, 11:59
Зависи от момичето и приятелските ви отношенията. :)