PDA

View Full Version : Тъпата срамежливост



SharkBg
10-09-2010, 19:42
Запознах се с едно момиче и явно нещата въвят надобре,но ме е срам да я прегърна,да я хвана за ръката ,а камоли да я целуна .Когато излизаме седим все един до друг и то доста близо (много близо)има там закачливи сръчквания ,но само това.
Как да преодолея този срам.

valdesbg
10-09-2010, 19:51
С действия.

Сериозно.. темата ти е безсмислена, щото няма магхическо хапче или вълшебна рецепта, която да приложиш. Практика и само практика.

Стискаш зъби, и я гушваш за здравей... след малко пак.. и пак :) Хващаш си я за ръката.. и така.

Практика мойто момче.

soul1199
10-09-2010, 21:45
бориш до 3 и я гушваш

juj4elinka
10-09-2010, 22:42
Спокойно, не се притеснявай! Всеки го хваща срама,но от опит глава не боли :D След като момичето показва интерес към теб няма страшно действай. Усмихвай 'и се и я прегръщай всеки път когато се видите. Няма човек, който да не обича да го гушкат, така че няма смисъл да се страхуваш, че ще те отблъсне. Някой път предложи да я изпратиш до тях и не приемай отказ. Когато трябва да се разделите примерно може да я хванеш леко за ръката и ако чак до толкова те е срам можеш да я целунеш само по бузката. По реакцията 'и ще разбереш дали има чувства към теб и от там на сетне може да си спокоен :) Казвали са ми, че ако си представиш, че човека срещу теб е без дрехи срама изчезва, ама до колко важи при всеки не се знае. :-D :P

Ivalinka
10-09-2010, 22:46
използвай алкохол. (но не прекалено)

radeberger
10-09-2010, 22:58
Щом нещата вървят добре няма причина да те е срам. Действай!

Emppu90
10-10-2010, 01:17
При сръчкванията си я хвани за ръка.. Ако те е срам чак толкова.. Отдалечи се съъвсеем малко от нея.. И гледай дали ще дойде пак при теб.. ако дойде.. Хвани я за ръката.. Придърпай я леко и нежно към себе си.. Разположи я.. Ако трябва и ти се сгуши при нея.. Ако ли не.. прави се на уморен.. легни и в крачката.. Има тооолкова начини.. :-D

nerdrage
10-10-2010, 02:40
И какво да те е срам - от нея, или от себе си? Няма да ти събуе гащите

7227
10-10-2010, 03:53
Отпусни се малко,прегърни я,няма нищо страшно :)

BaffaLsc
10-10-2010, 06:56
Отпусни се малко,прегърни я,няма нищо страшно :)

TVDQueen
10-10-2010, 07:00
Няма начин освен да бъдеш по-смел.Няма страшно щом се интересува от теб,, пък и дори да те отблъсне ще имаш опит,,Давай смело 8)

ppuffinkka
10-10-2010, 07:02
Отпусни се малко,прегърни я,няма нищо страшно :)

SharkBg
10-10-2010, 09:00
Когато излезем повече хора ,тя постоянно е до мен.Така тактично се местя по-далеч от нея ,а тя тактично идва до мен :-)
Но лошото е че си има друг и това ме притеснява ,да не ме отблъсне.През повечето време е с мен в училище .... не знам .

AceXe
10-10-2010, 09:14
Когато излезем повече хора ,тя постоянно е до мен.Така тактично се местя по-далеч от нея ,а тя тактично идва до мен :-)
Но лошото е че си има друг и това ме притеснява ,да не ме отблъсне.През повечето време е с мен в училище .... не знам .

Споко. Щом е така, значи има интерес към теб и няма да те отблъсне. Единствено премисли колко си струва да чакаш, защото напредването на такива отношения без развитие води до силно приятелство. А ако един път тя те вземе за много добър приятел, трудно ще стигнеш до по-интимни отношения с нея.

sladur4etyYy
10-10-2010, 10:35
с мерак.

fenastz
10-10-2010, 10:38
Не ги преодолявай, остани гаден комплексар до края на дните си.

Krischu
10-10-2010, 13:38
КОЙТО ИГРАЕ ПЕЧЕЛИ!
КОЙТО НЕ ИГРАЕ НЕ ПЕЧЕЛИ!
Опитай пич,ако не пробваш ще изгубиш.

AniBG
10-10-2010, 13:43
Трябва да преодолееш срама си, няма друг начин! :?

xxcherry
10-10-2010, 13:48
Лоша роля изиграва срамът, много лоша...
Така че, действай.
Щом винаги се намества до теб, значи ще й бъде приятно.
Не е болка за умиране, просто се отпусни.

Destroyer89
10-10-2010, 14:55
Алкохола му е майката.
Първата ми връзка с момиче се разви, точно заради нейно величество-бирата.Ако пък сгавиш, поне няма да помниш много от срама, който си брал :)

SharkBg
10-10-2010, 15:07
Алкохола му е майката.
Първата ми връзка с момиче се разви, точно заради нейно величество-бирата.Ако пък сгавиш, поне няма да помниш много от срама, който си брал :)
Ама много си прав.Особенно когато и 2мата пият,човек се отпуска.Но тя не иска да я заведа при приятелите ми някоя вечер на купон или на кръчма.Ако се съгласи,пием по 2 водки и не само целувки и гушкания ще има,а може и друго.. Както и да е.....
Ще видя дали днес ще иска да излезем и ще се пристраша....

raence97
10-10-2010, 16:02
После да разкажеш .. :)

SharkBg
10-10-2010, 16:08
После да разкажеш .. :)
Ако въобще излезем.

xKiFlA
10-10-2010, 16:49
мен пък ме е мн срам когато някой ме прегърне :oops:

SharkBg
10-10-2010, 20:20
Лоша роля изиграва срамът, много лоша...
Така че, действай.
Щом винаги се намества до теб, значи ще й бъде приятно.
Не е болка за умиране, просто се отпусни.
До онзи ден...... Сега незнайно зщо не иска да излезе с мен .... .Утре ще видя в училище дали ще страни от мен ...Някакви съвети как да я привлека?

valdesbg
10-10-2010, 20:35
Сега незнайно зщо не иска да излезе с мен .... .Утре ще видя в училище дали ще страни от мен ...Някакви съвети как да я привлека?

Е няма да те чака вечно. Седял си си наушите.. тя ти се тика в ръцете, ти блееш нанякъде. Нормално е да загуби интерес :)

Съвети.. вече няма нужда.

SharkBg
10-10-2010, 21:42
Сега незнайно зщо не иска да излезе с мен .... .Утре ще видя в училище дали ще страни от мен ...Някакви съвети как да я привлека?

Е няма да те чака вечно. Седял си си наушите.. тя ти се тика в ръцете, ти блееш нанякъде. Нормално е да загуби интерес :)

Съвети.. вече няма нужда.
Защо мислиш така ?

drakon44
10-10-2010, 23:09
кофти работа,да ти кажа(не от личен опит[и мене ме е доста срам]),но това дето чета изфорума е "Срам п*тка не Е*е",и предполагам,че е така.Ако имаше момиче дето на мене да ми се бута така,срам несрам,тва е ще я гуша,а пък ако стане стане ако не поне няма да съжелявам.Предполагам,тя си е помислила,че ти нея харесваш и тн.,изгубила е интерес към тебе,и трябва май да търсиш друга (дано да греша за последното).
Успех от мене.
ПС:Извинявам се за правописа :S

strangerinhell
10-10-2010, 23:41
кофти работа,да ти кажа(не от личен опит[и мене ме е доста срам]),но това дето чета изфорума е "Срам п*тка не Е*е",и предполагам,че е така.Ако имаше момиче дето на мене да ми се бута така,срам несрам,тва е ще я гуша,а пък ако стане стане ако не поне няма да съжелявам.Предполагам,тя си е помислила,че ти нея харесваш и тн.,изгубила е интерес към тебе,и трябва май да търсиш друга (дано да греша за последното).
Успех от мене.
ПС:Извинявам се за правописа :S

Какво му е на правописа ти, само 1 грешка имаш :)

Иначе и аз мисля, че нещата си отиват към епичен край. По-скоро се отказала, но дано да не е напълно. Провери си и ако все още имаш някакви позиции, гледай този път да не пропуснеш шанса си.
Успех и от мен :)

BlackCross
10-11-2010, 03:34
Порасни е! От к'во та е срам? Действай докато можеш ,защото ще я изпуснеш. \:D/

SharkBg
10-11-2010, 07:23
Днес ще видя какво не и е наред,защото вчера намери причина,за която да не иска да излезем.
Ако днес страни от мен какво да правя?Как да я върна?
Дано в последните няколко поста да грешите....До сега сме излизали 2мата само 1 пъти си мислех,че е рано ,защото исках да я опозная просто,но се влюбих в нея ..... и ....

Destroyer89
10-11-2010, 07:53
Порасни е! От к'во та е срам? Действай докато можеш ,защото ще я изпуснеш. \:D/
Прозвуча ми всякаш става въпрос за баница :-o

munichka95
10-11-2010, 17:16
Деиствай , иначе ще я изгубиш напълно . :? Утре като я видиш на даскало викаш я до тоалетните и ако няма никой я целуваш , защото работата вече отива малко на " Я, са разкарай" така че деиствай. Късмет :)

SharkBg
10-13-2010, 07:49
Ся пък не можем да останем 2-мата.Ще я поканя петък вечерта да излезем

AceXe
10-13-2010, 07:55
SharkBg, голямо си дърво. Ако я поканиш един път и тя те резне, няма да се буташ да я каниш втори, пети, десети път в рамките на два дни и да й смяташ графика. Млъкваш и съвсем леко се дистанцираш. Дал си й достатъчно силно послание, че искате да се видите. Тя или се прави на недостъпна или се чуди как да те махне. Ако е първото до седмица най-много тя ще те покани. ;] Иначе явно просто не си пада по теб. А колкото до срамежливостта. Е това е коварен приятел в съзнанието на много хора. И аз преди години бях такъв. Това се превъзмогва по няколко начина. Един от тях е да натрупаш опит с повече момичета, т.е. да излизаш повече, да се отпуснеш.

ivan_realmadrid
10-13-2010, 18:47
Тя както каза май си има приятел. Може ли да тръгне с теб и да зареже приятеля си?

shanell1
10-13-2010, 19:29
Изглежда, че до сега си нямал сериозна връзка.. :) Това да си срамежлив няма да ти помогне определено - Отпусни се, да не ти пука от нищо, защото когато си естествен, тогава е най-добре ! Стига всичко да е в рамките на нормалното де.. Ако наистина я харесваш трябва да се справиш с този срам, все пак си момче, това не трябва да е присъщо за вас.. момичетата трябва да сме по-скормни.. :lol: Хубаво е ти да направиш първите стъпки, в противен случай може да реши, че не и се занимава с деца ! :) :) :lol:

SharkBg
10-13-2010, 22:10
Днес излязохме бяхме 5тима човека ,хжанах я леко и тактично за ръката и тя каза -"какво правиш" и толкова .Пуснах я.разбрали сме се да излезем тия дни само 2мата :)

TopNotchGlamorChick
10-14-2010, 13:20
:D :D това "Какво правиш" прозвоча като "Мислиш че те харесвам ???" 8-)
чуй по мъдрия си приятел :D (мен) имаше един коментар назаде който казваше "ИГРАЕШ --> ПЕЧЕЛИШ
НЕ ИГРАЕШ --> ЯДЕШ П*ШКИ"
:D С малка моя поправка :)
ако опиташ и стане :grin:
ако не опиташ ще си устанеш лусър :oops:
ако те отблъсне няма да си губиш времето по нея :)
колкото и да я обичаш не става ако от другата страна не идват съштите
чувства :)

ИСКРЕНО ТИ ПОЖЕЛАВАМ КЪСМЕТ :)
напомняш ми на мен преди 2 месеца от когато смених САМО 2 момичета
и престанах да бъда срамежлив 8)

valdesbg
10-14-2010, 13:51
Оф още ли я буташ тая мома?

Ей... аман от не-умни хора значи.. :)

Просто и ясно ти го казвам - те НЕ СЕ интересува от теб! Ама ни най-малко :)

По големия проблем обаче е какво ще правиш с влюбените си чувства..... нали?

SharkBg
10-14-2010, 16:18
По големия проблем обаче е какво ще правиш с влюбените си чувства..... нали?
И това е проблем ,Да....

Утре пак ще видя какво ще каже .... или изобщо да не се занимавам с нея... Вие какво мислите ??

munichka95
10-14-2010, 18:10
Задължително трябва да сте само двамата когато излезете утре ли там когат сте са разбрали , не някви сульо и пульо с вас да се мъкнат
кат се срещните една по такава прегръдка. По някоето време действаш щот тя горката вече сиг. се е отчайла от тебе :) Айде , късмет :) :) :wink: :?

munichka95
10-14-2010, 18:11
трябва да си по - настоятелен

SharkBg
10-15-2010, 22:38
И естествено днес всичко се прееб@.
Както се разбрахме излизаме на кафе 2-мата.тя като започна да ми разправя за бившите й (май това не е добре в моя случай)и как като излизала с някое момче то веднага си помисляло ,че има нещо (е тук вече си казах-"айдее и днес замина целувката".
Какво мислите ?

umri
10-15-2010, 23:36
Представи си една таблица. Сега си представи в таблицата графа "приятели/загубеняци/емоционални превръзки/нещастници/момчета, с които НЯМА да спя НИКОГА" - това всичкото е една графа. ТИ СИ В НЕЯ. Край...

Като ти чета какво правиш, какви въпроси задаваш и си представя как се държиш...

"Хванах я леко и тактично за ръката." Толкова си влюбен, малък и неопитен, покорен и какво ли още не..., че не можеш дори да мислиш логически. ПЪРВИ ФАКТОР на кафе сте 5 човека и ти ЗА ПЪРВИ ПЪТ я хващаш за ръката - ГРЕШНО. ВТОРИ ФАКТОР - мислиш много преди да го направиш, и колкото повече мислиш, толкова по СТРАННО става това, което правиш(хващането на ръката й). Какво очакваш да се случи? Поне да се беше измъкнал с някой базик, например:
Тя те пита:
-Какво правиш?
Ти отговаряш (възможни отговори).
- Топля си ръцете, студено ми е. (1)
- Шш, много са ти мекички ръчичките, мъ. :) (2)
- Искам дха тхи глхедам на рхъце, мъ како. (имитираш циганин) (3)
- Каквото си искам. (4)

Ама АБСОЛЮТНО сигурен съм, че ти или си оклюмал глава или си се оправдал по най-жалкия начин. Как искаш да те хареса някоя? Няма да стане...

АКО бяхте само 2мата, след въпроса "Какво правиш" я беше целунал, щеше да има положителен или поне решителен ефект - ако отвърне, добре, ако не - чао, довиждане.

Послушай моя и на батко си valdes съветите и се откажи. Вече си изпуснал шанса с тая. Пробвай с много момичета, докато схванеш материята и убиеш напрежението и постоянно си повтаряй, че си най-готиния и никоя крива слива не може да ти се опре...