PDA

View Full Version : Как да го забравя ?



ready2die
10-09-2010, 20:51
Харесвам едно момче вече от 7 - 8 месеца . Случвало се е да попаднем в обща компания , но до там . След като разбра че го харесвам идваше при нас мн рядко и накрая спрая .. Немога да спра да го харесвам , дори и да отричам немога да излъжа себе си ...

Давайте съвети плс ..

Paramour
10-09-2010, 22:01
Поразпитай за него. Какво прави, защо не идва и т.н.
Намери му от някъде скайпа/ако го нямаш/ и му пиши. Питай го дали искате да излезете. Ако откаже: вероятно не те харесва, но не иска да те наранява като ти откаже.
Ако приеме: Или иска да сте приятели и да продължава да се виждате или иска да сте нещо повече.
Но според мен не иска нищо повече от приятелство от теб.
Можеш и направо да го попиташ.
Ти си решаваш :)

ready2die
10-10-2010, 09:47
Имам му скайпа , но забравих да кажа че никога не сме си говорили и в момента харесва друго момиче , искам просто да сме приятели , но в същия момент страшно много го искам до мен .......

Paramour
10-10-2010, 13:30
Еми... започни да му пишеш.
Не задълбавай в някакви много лични теми, ами го питай как е, какво прави. Почни някакъв разговор: волейбол, футбол... раазбери от какво се интересува.
Виж как се държи по скайп: Ако ти отговаря с по една дума и не поддържа разговора явно си му безинтересна или не те харесва.
Ако ти отговаря и те пита и той: може и да станете приятели. (:
Като си пишете така известно време ще се поопознаете. /не казвам че трябва САМО да си пишете. Ако по някое време ти се стори, че на него му е приятно да си пишете: покани го да излезете двамата или с компанията./
Ще разбереш защо е спрял да идва във вашата компания и т.н.
Евентуално ако спре да харесва другото момиче или ти покаже, че има някакви симпатии към теб- действай (:

4o4ina
10-10-2010, 18:47
Не мисли за него.