PDA

View Full Version : ПОМОЩ СПЕШНО!!!



justina
10-10-2010, 00:08
Когато бях 4 клас едно момче ме харесваше много, но аз не му обръщах внимание. Беше много кофти от моя страна щот и аз го харесвах. днес и двамата сме 8 клас аз го харесвам супер много дори не го харесвам ами го обичам.Пък се познаваме от малки нормално... и така.. значи в скайп не си пишем много щот не се включва и аз няма как да контактувам с него.Когато се срещнем по коридорите в даскало се гледам по такъв начин все едно не може да сме заедно ,щот той е в др компания и аз в др както и да е. ... скоро ще имаме екскурзия с пренощувка и той ще идва. :) Според мен това е единствената възможност, при която можем да възстановим връзката си. аа и не сме в един клас... Супер много съм влюбена и искам супер яко да си изкарам с него. Но ме е страх да се пусна по течението... Бих искала съвети как да се сближа повече с него, как да се държа , какви игри да играем освен шише :D ее няма да сме само ние ... изобщо въпроса ми е как да се сближа повече с него.... Но не искам да му казвам че го харесвам ами искам да пофлиртувам с него първоначално... Много го обичам.......... Моля ви се бързо щот екскурзията е след 3 дена. Помогнете ми моля вииии!!!...
:-)

asdfjkfkklsdlslf
10-10-2010, 08:40
Ами говори непрекъснато с него, закачай го и той може би сам ще се усети, че го харесваш или го попитай, защо не искаш?

xxcherry
10-10-2010, 09:32
Защо пък не искаш да му кажеш, че го харесваш?
Все пак отдавна се познавате. Според мен не е проблем.

st3finka
11-01-2010, 17:39
А защо не му признаеш.. ? Съгласна съм с xxcherry.. : ) Нали се познавате от малки.Защо да е проблем : ) ?

OldSchoolRebel
11-01-2010, 18:08
...

Сложи си деколте като на снимката на xxcherry или по-голямо, и друго не ти трябва.