PDA

View Full Version : Бръсната глава - за момиче



k1ttykat
10-10-2010, 02:33
Привет,

темата е малко странна. Изгорих си косата с многократно изрусяване, руси бои и преси и в момента е в ужасно състояние, унищожена е, на нищо не прилича и освен това капе много. Мисля си, че ако я обръсна 0 номер няколко пъти, и после я оставя да си расте ще се заздрави... Ама не знам какво ще правя докато порасне. Мислех си да си купя някаква перука, която да слагам като излизам навън, но хубавите са много скъпи (над 500 лв), а пък евтините им личи, че са изкуствени. Другият вариант е да слагам някакви кърпи и шапки, и без това идва зима и без тях ще ми е много студено на главата.

Не знам, кажете вие какво мислите? Да я бръсна ли или да ходя като сламена колиба преживяла торнадо...

Nakadah
10-10-2010, 05:08
С тея шапки в час ли ще седиш? Кви са тея глупости? :lol:

Много по-лесно е да казваш че имаш рак :)

MeLikesPie
10-10-2010, 05:20
Предполагам си ползвала разни "заздравяващи" шампоани, балсами, маски и др. ...
Според мен обаче си струва да си купиш хубава перука, вместо да ходиш с кърпа на главата...
Но най-добре иди на дерматолог или каквото там и той да ти каже какво да правиш, че ако случайно сгрешиш ще е късно...

BaffaLsc
10-10-2010, 05:55
Предполагам знаеш ,че ако го направиш колко подигравки ще има.. :?

anonimchetou
10-10-2010, 06:14
Това с бръсненето е супер тъпо според мен. Ще е тъпо за теб ако го направиш. Все пак познаваме днешния народ .Всички са такива тъпаци, че вероятно ще те скъсат от ебавки. По-добре си остави сламената коса, спри да я третираш по КАКЪВТО и да е начин, тя ще започне да израства,а ти подрязвай краищаата. Пак можеш да слагаш шапки, но поне из под шапката ще се вижда , че стърчи що годе нещо , а не е гола тиква. Така мисля аз.

Nakadah
10-10-2010, 06:23
И да не забравиш да пуснеш снимка с гола глава :)

MissNothing
10-10-2010, 06:28
Подстрифи се много късо ако искаш, но не се бръсни.. ще сгрешиш. Дори перука да слагаш пак няма да е хубаво. Какот казаха, ще те скъсат от подигравки, он ако не ти пука-действай. Но все пак посети нещо дерматолог, за да видиш няма ли други начини. А междувременно спреи да я третираш.

fuckme
10-10-2010, 06:31
абе глупости, как ще казва, че има рак. да предизвиква съдбата. с такива болести шега не бива. не си бръсни главата, по - скоро я подстрижи късо и спри да я третираш. :)

rosencetooo
10-10-2010, 06:35
Луда ли си .. Няма да си постригваш косата 0 номер.. :?
Скъси и леко дължината, започни да ползваш маски по -възможност домашни , масла за коса , спри да я третираш по-какъвто и да е начин , и съм сигурна , че до няколко месеца косата ти ще се възстанови и ще е хубава :) Няма да е зле , да си смениш и цвета на косата , защото все пак русото си изтощава доста.. :)

fuckme
10-10-2010, 06:38
^ да бе, глупости, сега само смяна на цвета й липсва. ей ама какви умници има.

rosencetooo
10-10-2010, 06:49
Не съм казала , сега да си сменя цвета, но като и се възстанови косата няма да е зле да го смени.. апфф..

3oPuTy
10-10-2010, 07:06
^ Според мен ВЪОБЩЕ няма да й е до боядисване тогава ... :lol:


По темата:Чааак да си обръснеш главата - не!
Най-добре спри да я боядисваш/изправяш/къдриш,подстрижи се по-късо и започни да използваш продукти за заздравяване на косъма!!!И не забравяй да я постригваш поне веднъж в месеца за да може по-бързо да ти израсте естествената коса.
Честно казано не знам как може да си се занимарила така?! :shock: Познавам момичета с черни коси,които се изрусяват от 6-7 години поне,къдрят/изправят се след всяко къпане и косите им са толкова меки,лъскави и здрави ...

ri41
10-10-2010, 07:26
мне не се бръсни, косичката ти ще израсне, просто не я третирай и използвай домашни маски със зехтин/в нета има много рецепти/ и не я боядисвай повече руса

Functional1Neighbour
10-10-2010, 07:38
Не я бръсни...просто я подстрижи късо. :)

Moderatorius
10-10-2010, 08:20
Ами да, пострижи се късичко и си стой с тая прическа 1, 2 години, докато "сламата" напълно изчезне, смисъл израсте и бъде подстригана. Но внимавай каква точно къса прическа си избираш, защото някой от тях, за да застанат нормално изискват много лакове, пяни и т.н..

iPurple
10-10-2010, 08:27
Не я бръсни...просто я подстрижи късо. :)

+1

KumchoValcho
10-10-2010, 09:45
Защо просто не избереш някаква къса прическа?
Бръсненето не сгъстява и не одебелява косъма както повечето си мислите. Няма смисъл

Fx1
10-10-2010, 09:52
Не се стрижи нула номер, подстрижи се много много късо, такава прическа може дори да стои добре. За да си заздравиш косата, обаче, ще трябват много време и средства, професионални шампоани/маски, домашни маски и т.н. В интернет има толкова много информация, просто трябва да потърсиш.

Перуката е пълна глупост, забрави просто. Ако ти е за подигравките - всички, които те познават, ще знаят, че носиш перука, дори да е най-качествената и естествена (а те струват над 1500лв).

Освен това, най-важното е, че перуката ще пречи на косата ти да расте нормално, затова и непрекъснатото носене на кърпи и шалове, не е добра идея, трябва да си оставиш главата да диша.


С тея шапки в час ли ще седиш? Кви са тея глупости? :lol:

Много по-лесно е да казваш че имаш рак :)

Имаш сериозни проблеми, това дори пълен малоумник не може да го напише.

bloodyF
10-10-2010, 10:19
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs200.snc1/6776_1126428925847_1380888075_30383339_5167400_n.j pg


подстижи се така, мий се с хининов шампоан и после слагай хининова вода на влажна коса и ще ти порасне за нула време ;)

AniBG
10-10-2010, 10:43
^ Според мен ВЪОБЩЕ няма да й е до боядисване тогава ... :lol:


По темата:Чааак да си обръснеш главата - не!
Най-добре спри да я боядисваш/изправяш/къдриш,подстрижи се по-късо и започни да използваш продукти за заздравяване на косъма!!!И не забравяй да я постригваш поне веднъж в месеца за да може по-бързо да ти израсте естествената коса.
Честно казано не знам как може да си се занимарила така?! :shock: Познавам момичета с черни коси,които се боядисват от 6-7 години поне,къдрят/изправят се след всяко къпане и косите им са толкова меки,лъскави и здрави ...
+1! :? Изобщо, какви умници се извъдиха някои! Предложението да се представи болна от рак - ето това не се вижда всеки ден! :shock: Само заради едното изтощаване, чак пък да се стигне до предизвикване на съдбата и то най най-лошото... :shock: Някои верно са луди! :?

Tedcho
10-10-2010, 10:57
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs235.snc3/22256_254369849725_850669725_3053722_4838116_n.jpg това е хубаво според мен :) но не се прави 0 номер !!!!!!!!!!

ri41
10-10-2010, 11:03
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs235.snc3/22256_254369849725_850669725_3053722_4838116_n.jpg това е хубаво според мен :) но не се прави 0 номер !!!!!!!!!!
но е изправено, лак..... :?

Tedcho
10-10-2010, 11:06
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs235.snc3/22256_254369849725_850669725_3053722_4838116_n.jpg това е хубаво според мен :) но не се прави 0 номер !!!!!!!!!!
но е изправено, лак..... :? не се знае на авторката косата каква е .. права къдрава .. ако е права може и да седи добре без преси и глупости :}

Minerva
10-10-2010, 12:30
Авторке, извинявай, но акъл имаш ли? Как ще си обръснеш косата? Колко зле изобщо може да е тая коса, че след стабилна подстижка и маски да не може да се приведе в приличен вид? По-добре си харесай някоя къса подстрижка и накупи един куп масла и маски, за да оправиш положението. Ако наистина не можеш да я понасяш купи си шапки, шноли, за да я прибираш, но да се вижда все пак, че имаш коса.

axlbaby
10-10-2010, 12:32
http://www.whosthatgurl.net/Marion/Galerie/albums/upload/Photoshoots/08/06.jpg или нещо подобно.На някои жени им седи супер хубаво и женствено късата коса.Подстрижи се смело и си имай едно на ум за боядисването и къдренето :)

Ankh
10-10-2010, 12:37
Просто я скъси, не стигай до такива крайности като бръснене на косата.
Хората са мега ограничените същества и ще те смачкат тотално,аз съм била с обръсната коса, но само отделни кичури и всеки ден се сблъсквах с какви ли не комнтари от някакви жертви на обществото хаха.
Започни да използваш подхранващи продукти и всичко ще се нареди.
Изглежда не си си поддържала косата достатъчно щом се е стигнало до тук.Познавам хора, които всеки месец си променят цвета на косата и пак нямат проблеми.

Zarity
10-10-2010, 12:39
Това с бръсненето е супер тъпо според мен. Ще е тъпо за теб ако го направиш. Все пак познаваме днешния народ .Всички са такива тъпаци, че вероятно ще те скъсат от ебавки. По-добре си остави сламената коса, спри да я третираш по КАКЪВТО и да е начин, тя ще започне да израства,а ти подрязвай краищаата. Пак можеш да слагаш шапки, но поне из под шапката ще се вижда , че стърчи що годе нещо , а не е гола тиква. Така мисля аз.

ValLoveYa
10-10-2010, 13:50
Не се бръсни 0 номер, просто няма смисъл и нужда.
Както казаха всички преди мен подстрижи си късо косата използвай подхранващи продукти и това е!
А това за рака би го казал само един психично болен как е посмял дори да си го помисли...всеки ден все повече хората ми падат в очите, всеки е враждебен и мисли злото на околните...ама сами сме се наредили така.
Пожелавам косата ти да се оправи скоро, разбира се като полагаш нужните грижи за нея. :)

Cleoo
10-10-2010, 14:11
Привет,

темата е малко странна. Изгорих си косата с многократно изрусяване, руси бои и преси и в момента е в ужасно състояние, унищожена е, на нищо не прилича и освен това капе много. Мисля си, че ако я обръсна 0 номер няколко пъти, и после я оставя да си расте ще се заздрави... Ама не знам какво ще правя докато порасне. Мислех си да си купя някаква перука, която да слагам като излизам навън, но хубавите са много скъпи (над 500 лв), а пък евтините им личи, че са изкуствени. Другият вариант е да слагам някакви кърпи и шапки, и без това идва зима и без тях ще ми е много студено на главата.

Не знам, кажете вие какво мислите? Да я бръсна ли или да ходя като сламена колиба преживяла торнадо...
Няма да я бръснеш!Чакай малко сега,пусни снимка на косата..да видим горе долу кво е "състоянието й" може да не е толкова зле колкото я описваш..понякога хората се филмират прекалено много.Постни снимка за да добием представа,и след това можем да ти дадем някои идеи за къси прически ..

Greennight
10-10-2010, 14:15
Не ги слушай с къси подстрижки няма да минеш,земи си има хубави перуки по 50-60 кинта и се острижи да ти се възстанови косата....

3oPuTy
10-10-2010, 14:29
Не ги слушай с къси подстрижки няма да минеш,земи си има хубави перуки по 50-60 кинта и се острижи да ти се възстанови косата....
Хубава перука за 50-60 кинта?! :shock: :razz: :razz: :razz:
В кой свят живееш бе?! :razz: :razz: :razz:
А и дори да си вземе перука,косата й пак ще е зле,защото кожата на главата й няма да може да "диша" :?

AniBG
10-10-2010, 14:49
Най-добре се подстрижи късо, на пластове! Да ти я филират малко и да разредят малко! После започни да ползваш хининова вода и добри шампоани, маски и балсами (ползвай маската 2-3 пъти в седмицата). После започни да ходиш на фризьор, за да ти постригват крайчетата! :wink:

Greennight
10-10-2010, 16:09
Не ги слушай с къси подстрижки няма да минеш,земи си има хубави перуки по 50-60 кинта и се острижи да ти се възстанови косата....
Хубава перука за 50-60 кинта?! :shock: :razz: :razz: :razz:
В кой свят живееш бе?! :razz: :razz: :razz:
А и дори да си вземе перука,косата й пак ще е зле,защото кожата на главата й няма да може да "диша" :? Ами добро утро,тя предполагам,че си търси перука,която да не си личи,че е изкуствена,а не нещо супер скъпото и естественото....За по 70 кинта ги има смесени изкуствена и естествена коса и изглеждат напълно естествени и изобщо няма да си личи,а за кожата,предполагам,че като си е в тях ще си я сваля....

Fx1
10-10-2010, 16:23
Не ги слушай с къси подстрижки няма да минеш,земи си има хубави перуки по 50-60 кинта и се острижи да ти се възстанови косата....
Хубава перука за 50-60 кинта?! :shock: :razz: :razz: :razz:
В кой свят живееш бе?! :razz: :razz: :razz:
А и дори да си вземе перука,косата й пак ще е зле,защото кожата на главата й няма да може да "диша" :? Ами добро утро,тя предполагам,че си търси перука,която да не си личи,че е изкуствена,а не нещо супер скъпото и естественото....За по 70 кинта ги има смесени изкуствена и естествена коса и изглеждат напълно естествени и изобщо няма да си личи,а за кожата,предполагам,че като си е в тях ще си я сваля....

"Скъпото и естественото" е точно да за не личи, че е изкуствена, за 70лв ще намери само пълни боклуци, без един естествен косъм вътре, независимо за какви ги представят.

zlatnata_ribkaaa
10-10-2010, 16:53
Подстрижи се много късо , да се махне висчкото опърлено и я остави да си расте спокойно забрави са преси , сещоари и така нататък прави си някакви маски , слагай си хининова вода за по-бърз растеж и така , но недей да я бръснеш 0 номер освен ако не се хванеш на бас за някой мач :D шегата настрана недей да го правиш хората няма да разберат и ще ти се подиграват адски много и по-зле ще се чувстваш .

cherrygloss
10-10-2010, 18:34
Ами да, пострижи се късичко и си стой с тая прическа 1, 2 години, докато "сламата" напълно изчезне, смисъл израсте и бъде подстригана. Но внимавай каква точно къса прическа си избираш, защото някой от тях, за да застанат нормално изискват много лакове, пяни и т.н..
Съгласна.. :)

xSANYAx
10-10-2010, 18:54
Виж сега,най-голямата грешка според мен ще е да се обръснеш,от това по-противно и грозно нещо няма,купи си по-скъпи ампули за бързо подхранване и растеж,но недей да я бръснеш.

ParisHilton
10-25-2010, 13:50
по-добре се подстрижи късо, но чак пък да се обръснеш 0 номер.... :grin: недей да правиш тази грешка, пък вече ако искаш да бъдеш най-коментирата в даскалото обръсни се :shock: \ шегувам се, прави каквото искаш, но после ще съжаляваш :)

Missyyy
10-25-2010, 14:29
Подстрифи се много късо ако искаш, но не се бръсни.. ще сгрешиш. Дори перука да слагаш пак няма да е хубаво. Какот казаха, ще те скъсат от подигравки, он ако не ти пука-действай. Но все пак посети нещо дерматолог, за да видиш няма ли други начини. А междувременно спреи да я третираш.


;-)

vIKToriYa
10-25-2010, 15:04
Това с бръсненето е супер тъпо според мен. Ще е тъпо за теб ако го направиш. Все пак познаваме днешния народ .Всички са такива тъпаци, че вероятно ще те скъсат от ебавки. По-добре си остави сламената коса, спри да я третираш по КАКЪВТО и да е начин, тя ще започне да израства,а ти подрязвай краищаата. Пак можеш да слагаш шапки, но поне из под шапката ще се вижда , че стърчи що годе нещо , а не е гола тиква. Така мисля аз.

абсолютно подреши и сега краищата малко .. ии я остави без преси без лакове/гелове и тем подобни !!! " Съживи" я с маски и с тривитаминол - много помага !!!

dark_wings
10-25-2010, 16:45
Ако имаш хубаво лице с правилни черти, бръсни се! и да не ти пука

Mirellaaa
10-25-2010, 17:17
Това с бръсненето е супер тъпо според мен. Ще е тъпо за теб ако го направиш. Все пак познаваме днешния народ .Всички са такива тъпаци, че вероятно ще те скъсат от ебавки. По-добре си остави сламената коса, спри да я третираш по КАКЪВТО и да е начин, тя ще започне да израства,а ти подрязвай краищаата. Пак можеш да слагаш шапки, но поне из под шапката ще се вижда , че стърчи що годе нещо , а не е гола тиква. Така мисля аз.

+1 :)

dark_wings
10-25-2010, 17:27
оф кво всички се съобрзявате с мнението на хората... правете си тва дето ви е кеф

EarthShaker
10-25-2010, 19:34
стрижи я, като си преценила.. само заеби перуки и глупости

MissNothing
10-26-2010, 10:16
И кво реши в крайна сметка?

neeDaBosS
10-26-2010, 11:11
не си бръсни главата... ;хх
по-добре като за начало си подрежи повечко изгорелите връхчета и започни непременно да правиш маски с тривитаминол,ползвай подхранващи шампоани и .Ако искаш да си руса просто си подновявай цвета с руса къна (няма да повреди косъма толкова и някой казват,че е даже помага) можеш също да слагаш бадемово масло по крайщата за да са по меки и лъскави,не я третирай с нищо

Daisy11
10-26-2010, 11:56
podstriji se do ramenata i chakai da ti izrastne ovata kosa i vseki mesec reji malko to slamata.
sry za latinicata,no na toq komp nqmam kirilica po-kusno 6te si go redaktiram

Hilary_
10-26-2010, 12:08
Направи я много къса - има хубави къси прически и спри да я третираш с каквото и да е!! Засили и маските .. :-o

GD95
10-26-2010, 16:37
Виж тези:

http://i264.photobucket.com/albums/ii186/piscesrox71/singer_pink.jpg

--> http://teenhlwdphotos.s3.amazonaws.com/021849/0000441543.jpg
http://www.refinery29.com/img/emma-roberts-new-short-hair-crop-op.jpg
http://lh5.ggpht.com/stojanoskislave/RyjVDBHw_II/AAAAAAAACOk/I1UaaGkny48/20061003-Julia.Stiles.HQ.04.jpg

glamourr
10-26-2010, 20:27
а ти да не си блондинка случайно ?? моя съвет - подстрижи се късо ала Николета Лозанова http://testdrive.bg/media/articles/Image/news/Lamborghini/2010-nikoleta-lambo/2010-nikoleta-lozanova-lamborghini-gallardo-lp560-9.jpg
можеш да обръснеш малка част от косата отстрани , и се боядисай в кестеняво :) аз когато бях в периода ми на блондинка и моята беше изгоряла и веднага щом я боядисах (червеникаво кестенява) мн як цвят и тя сякаш се оправи от само себе си :) стана отново лъскава и гладка

xXxSunShin3XxX
02-14-2011, 18:14
С тея шапки в час ли ще седиш? Кви са тея глупости? :lol:

Много по-лесно е да казваш че имаш рак :)



:) :) :) :D :D :D

MakeMeHappy
02-14-2011, 18:16
Бръсната коса е изключено.. измисли нещо друго-няма ли да помогнат някакви подхранващи гелове,спрейове нещо от сорта ?

Lenny
02-15-2011, 09:07
НЕ я бръсни. Подстрижия я късо, но не като на Николета,че трябва да слагаш 1 тон глупости иначе не застава(моя приятелка се подстрига така). Според мен най-добре да я скъсиш до рамото и да я направиш на черта(като на Селена Гомез как и беше). Аз се бях подстригала така и косата ми стана мнооого по-добре от колкото беше. После спри да използваш преса/маша или сешуар и започни да ходиш да ти режат връхчетата, слагай хининова вода и използвай хубави шампоани, балсами, маски, ампули...

FuckingFreak
02-15-2011, 12:00
ТЕМАТА Е СТАРА !! :wink:

MeLikesPie
02-15-2011, 12:31
Интересно ми е дали авторката се е подстригала/оголила...

Ако не, то предлагам прическа като на HarumScarum, много ме кефи!

cvetinka94
02-15-2011, 19:49
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/22258_1290941668016_1064484727_911370_2117630_n.jp g

Най-красивата жена !!!

С коса

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/36813_1473960603375_1064484727_1392489_7510183_n.j pg

Нашенка си е :) :)

MeLikesPie
02-16-2011, 11:55
^ Леле, на тази първата снимка не е най-красивата жена на света...

Jeuelle
02-16-2011, 14:18
Подстригване му е майката - не се бръсни нула номер.
Можеш да си купиш треси или направо да ти сложат кичури -пак ще си с дълга коса :)

MeLikesPie
02-16-2011, 15:45
Дай снимка да добиеме представа какво ще ти отива...

Но това според мен е добро предложение:

http://fashionworldz.com/images/uploads/Short-Japanese-Hairstyles-for-Asian-Girls-2011-11.jpg