PDA

View Full Version : Времето лекува.. да бее...



ppuffinkka
10-10-2010, 07:25
Здравейте!Сигурно ще ви се стори банално,но и аз започвам с изречението - Запознах се с едно момче... преди време по скайп започнахме да си пишем всичко беше прекрасно.Излязохме.. харесахме се започнахме да се забиваме и кфо.. аз глупачката се влюбих.. и той ме харесваше всичко вървеше добре някъде около месец и нещо.. през това време не сме се виждали поради причини... :? започна да нямаме за какво да си говорим... омръзнахме си сиг.,но аз не спрях да го харесвам и все още е така..,но той ме заеба ако мога така да се изразя... :? разбрах доста неща за него от миналото.. а го мислех за свястен... сега сме приятели..,но аз не мога да го забравя вече доста време.. не се виждаме...,но тове не помага осебенно за забравянето... сиг. ще ми кажете да опитам с друг за да забравя него.. е не искам да използвам друго момче и да го нараня заради него... :o .. знам,че не е единствен,но не мога да го забравя..незнам дори дали искам.. ](*,) .. липсваа ми много.. :-k Дайте съвети...

Jumbie483
10-10-2010, 07:33
В заглавието на темата имаш отговор. Времето лекува.. независимо дали вярваш или не. Понякога лекува за месец, понякога за година. Просто се запознавай с други момчета, излизай, забавлявай се и ще видиш как постепенно ще спреш да страдаш за този, а може дори да го заместиш с друг.

a1a2b3v
10-10-2010, 07:33
Далеч от очите далеч от сърцето. Ако искаш да го забравиш просто прекъсни всякакъв контакт с него и се опитвай да се разсейваш, излизай с приятели и НЕ МИСЛИ ЗА НЕГО! Друг начин няма..

titinkaa
10-10-2010, 07:35
Спокойно и на мен ми се е случвало,подобно нещо и после с мъки да се чудя как да го забравя.но с инат всичко се постига,помисли,че той щом е боклук значи не те заслужава,за кво ти е само да страдаш по него.Ами помисли,ако бяхте още заедно и щом не е пекан,съм убедена че 100% щеше да те наранява по някакъв начин,и ти щото ог обичаш все да му прощаваш,не става така.Я се вземи в ръце и не мисли за него,не си заслужава да се измъчваш заради някъв си.Момчета пълно айде успех,ще срещнеш друго. :)

ppuffinkka
10-10-2010, 08:28
Благодаря за отговорите :) ! Ще се радвам на още мнения..

Moderatorius
10-10-2010, 08:40
Е, може за момента да не го забравяш, но след време все ще намериш някой друг, който във всичко да е по-добър от предишния (поне за теб) и дори тогава ще си мислиш за сегашния, но с времето и с другото момче ще го изчистиш на 90% от мозъка. Не казвам, че някога ще го забравиш, все минимален спомен ще има, но едва ли тва, дето остане ще е много значително.

ludata90
10-10-2010, 08:45
Не времето, а новата любов лекува... 8)

SugarLolLipoPsS
10-10-2010, 08:48
И аз вече 10ти месец страдам по бившият.. Не ми побира умът как мога да продължавам да го сънувам, да мисля за него и как мога постоянно само за него да говоря....
От полувин година съм с друго момче. Той ми показа розовата страна на живота. В неговите ръце се чувствам защитена от всичко и всички. Мога да кажа, че го обичам, но понякога просто идва той ( бившия ) и аз не разбирам защо е така.. но определено сегашният ми приятел ми помогна много, въпреки че не съм го преодоляла напълно.
Ще си кажеш сигуно, че го наранявам.. Старая се възможно по всякакви начини да му показвам колко държа на него.. и той го вижда и оценява.
Така, че не е зле да си помислиш да се запознаеш и с други момчета, туковиж някой ти е допаднал :)

ronky
10-10-2010, 08:56
Охх мила направо незнам!Скоро и аз се запознах с едно момче!Всеки ден си пишем,когато не сме вкъщи говорим по телефона...Трябваше да се видим на концерта на Енрике,който беше на 29 септември,но не успяхме!Аз много го харесвам или поне засега,но също така имам големи терзания,затова,че той е от София,а аз не съм!Който е казал,че любовта от растояние е възможна е сгрешил!Аз не съм много ревнива,но ако се виждаме рядко чувствата ще угаснат,но стига за мен!Твоят случай също е оплетен,но ти вече познаваш това момче,знаеш че не е толкова добър,за колкото си го мислела,затова се постарай да забравиш добрите му страни,повтаряй си,че те е наранил,че не заслужава любовта ти,това ще ти помогне да го забравиш,следвай съветите и на останалите-излизай,забавлявай се,флиртувай.Ще откриеш,че има и много по-добри момчета,който биха дали всичко,за да са с теб! УСПЕХ!! :-)

ppuffinkka
10-10-2010, 08:57
И аз вече 10ти месец страдам по бившият.. Не ми побира умът как мога да продължавам да го сънувам, да мисля за него и как мога постоянно само за него да говоря....
От полувин година съм с друго момче. Той ми показа розовата страна на живота. В неговите ръце се чувствам защитена от всичко и всички. Мога да кажа, че го обичам, но понякога просто идва той ( бившия ) и аз не разбирам защо е така.. но определено сегашният ми приятел ми помогна много, въпреки че не съм го преодоляла напълно.
Ще си кажеш сигуно, че го наранявам.. Старая се възможно по всякакви начини да му показвам колко държа на него.. и той го вижда и оценява.
Така, че не е зле да си помислиш да се запознаеш и с други момчета, туковиж някой ти е допаднал :)

Ам..то има такива който ми допадат..,но просто искам него въпреки всичко което ми причини... :-k

coconuttt
10-10-2010, 09:19
Времето не винаги лекува. Поне при мен. Вече изминаха 2 години, но аз продължавам от време на време вечер да се сещам за тези минали работи... поплаквам си малко... и ми минава.
Първа любов, you can never forget it. :-#

leviafana
10-10-2010, 09:25
Ще ти мине все някога. Имах една приятелка която си падаше по едно момче направи хиляди глпости заради него тва харесване беше около 2 години и после изведнъж и мина. И на теб ще ти мине. Само не се самонавивай нито се опитвай да прави нещо. Минало свършено край. Каквото било било просто не го мисли и да не ти пука.

Wednesday666
10-10-2010, 09:27
И аз няма да ти кажа нищо по-различно от останалите .. Времето лекува, колкото и невероятно и невъзможно да ти се струва .. Но първата любов не се забравя никога, белега от нея остава за цял живот, но трябва да продължиш напред .. Така само съсипваш себе си, излизай, забавлявай се по дискотеки, с приятели, с други момчета .. И не мисли за този, той не те заслужава ..

GossipGirl89
10-10-2010, 09:41
Е, може за момента да не го забравяш, но след време все ще намериш някой друг, който във всичко да е по-добър от предишния (поне за теб) и дори тогава ще си мислиш за сегашния, но с времето и с другото момче ще го изчистиш на 90% от мозъка. Не казвам, че някога ще го забравиш, все минимален спомен ще има, но едва ли тва, дето остане ще е много значително.

+1 :)

Минала съм точно през това.. И аз сума време страдах по един, но после срещнах друг, който ме накара да се захласна и изобщо да забравя за предишния. Дори не усетих кога съм го забравила. Така че споко, може би просто още не си срещнала точното момче, но рано или късно то ще се появи и ще се оправиш :) А и времето наистина лекува. Може да ти звучи банално, нереално и както искаш още го наричай, но ако спре всякакъв контакт с него, дори и да не си срещнала друг, това малко или много е от помощ :)

sladur4etyYy
10-10-2010, 10:11
дори не сте имали връзка, стегни се. времето помага, само ако решиш, че и ти сама трябва и искаш да си помогнеш.

raence97
10-10-2010, 10:15
А защо мислиш, че ако се хванеш с друг,ще го нараниш? Ами ако се влюбиш в него и ви потръгне?
Затова опитай..

ppuffinkka
10-10-2010, 10:38
А защо мислиш, че ако се хванеш с друг,ще го нараниш? Ами ако се влюбиш в него и ви потръгне?
Затова опитай..

А ако не потръгне не искам да наранявам друг.. заради него защото знам колко е гадно...

YouDontKnowMe
10-10-2010, 12:24
Леле, знам точно как се чувстваш.
И аз много страдам по Майлоу Вентимилия , даже го сънувах тази нооощ .
Никой не може да го замени, даже сегашният ми приятел .
Той е нещо недостижимо, той е кумир ..

И заради това ми се налага да сляза на земята и да се сетя , че няма по-добро същество от моето , че не бих го дала никъде на никого и заради 300 Майлоута.

Преживей го .

strangerinhell
10-10-2010, 12:28
А защо мислиш, че ако се хванеш с друг,ще го нараниш? Ами ако се влюбиш в него и ви потръгне?
Затова опитай..

А ако не потръгне не искам да наранявам друг.. заради него защото знам колко е гадно...

Самовнушението е много зловещо нещо... А ти изглежда си внушаваш и приписваш свръхестествени качества на една обикновена тиква, която ти демонстрира че каляска. Недей да страдаш за човек, който сигурно дори вече не те помни как се казваш и не си губи времето защото то няма да се върне никога ! Успех и горе главата. :)

lyfche
10-10-2010, 16:00
Ох,ами и аз съм в няк'ва ..... подобна ситуация :smt111 ами пробвай сее да не мислиш толкова за него,гледай да се развеселяваш с каквото можеш .. прави всичко възможно !!

4o4ina
10-10-2010, 16:11
Не времето, а новата любов лекува... 8)

someonerandom
10-10-2010, 16:55
Не времето, а новата любов лекува... 8)
Точно.
Близо 2 години ссе мъчих заради момиче,което не ме харесваше,и си мислях,че вече никога няма да я преодолея.Срещнах момичето,което харесвам в момента,и точно за 2 дни забравих предишната.

WaterLilly
10-10-2010, 17:00
След месец друга песен ще пееш.

BaffaLsc
10-10-2010, 17:05
А споко ,бе има време.:) Ще го забравиш вярвай ми. :D :)

cinderella_gugutka
10-10-2010, 17:06
клин клин избива,иначе е много трудно

ppuffinkka
10-10-2010, 19:00
Благодаря :) ! Ако още някой иска нека си каже мнението..