PDA

View Full Version : Подутият пръст-част 2ра.



Greennight
10-10-2010, 07:25
Ами преди 1 седмица някъде си "ударих" безименния пръст и той се поду.Мога да го свивам и да правя всичко с него,но просто е дебел колкото палеца ми.....Отидох при училищната лекарка и тя ми каза,че не е счупване и малко лед вкъщи ще помогне....Е ето 3 дни след това все още пръста ми е подут.Според вас има ли повод за опасения или просто е някъв отток дето ше мине ? :o

mech0
10-10-2010, 10:13
Щом го движиш и не те боли сигрно е някакъв отток. До няколко дни би трябвало да спадне.

Greennight
10-10-2010, 11:01
Щом го движиш и не те боли сигрно е някакъв отток. До няколко дни би трябвало да спадне. И аз така мислех,но защо вече 1 седмица не спада :?

mech0
10-10-2010, 11:31
Щом го движиш и не те боли сигрно е някакъв отток. До няколко дни би трябвало да спадне. И аз така мислех,но защо вече 1 седмица не спада :?
Предполагам, че е от студеното време.

StolenBliss
10-10-2010, 12:56
Да, ама аз съм чувала че навехнат пръст боли повече от счупен.Аз един път си бях навехнала палеца и три месеца ме боля. Щом не те боли, а не спада може и да е счупен, но да не се плашиш, просто иди на една снимка :) И дано да няма нищо и спадне.

Едит: То 'навехнат' май не е много добре казано, по скоро може би престрещнат :-o

Claymore
10-10-2010, 13:30
Едит: То 'навехнат' май не е много добре казано, по скоро може би престрещнат :-o

Пресрещнатият пръст се подува за около 4-5 дни и боли най-много 2 седмици. Аз имах един пресрещнат пръст, след като се оправи стана по-тънък от другия.

bloodysunrise
10-11-2010, 13:32
Пресрещал съм си кутрето така... не сложих лед на време, та ми се поду мощно :-D Заприлича на кебап - беше дебел колкото средния. За един месец ми се оправи изцяло.

Greennight
10-11-2010, 17:36
Пресрещал съм си кутрето така... не сложих лед на време, та ми се поду мощно :-D Заприлича на кебап - беше дебел колкото средния. За един месец ми се оправи изцяло. Утеши ме :o