PDA

View Full Version : Abercrombie & Fitch



Punisherrr
10-10-2010, 09:06
Здравейте,
Много се надявам някой да знае къде в София мога да намеря техни дрехи.

http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/division_11203_10901_12203_-1

koshtramba
10-10-2010, 09:10
Abercrombie е любимата ми марка! Засега съм си намирала техни неща (поли и блузчици) само във 2-рата употреба :( За съжаление нямат специализиран магазин, казвали са ми, че в най-обикновени магазини в София можели да се намерят.... Виждала съм една приятелка с потник на A&F, и от обикновен магазин си го била взела, не вярвам да е менте, с еленчето си е отпред.

Аз пък искам много магазин Hollister, защото и тая марка няма равна (макар, че Abercrombie държат Hollister, така че разбираемо защо съм толкова голяма фенка и на 2-те ) :(((( Искааааам!

Punisherrr
10-10-2010, 09:26
Аз също съм виждала тук-там да ги носят, но чувам, че се намират единствено по разни квартални магазинчета, където има най-различни марки. :( До сега не съм имала техни дрехи, но страшно много ми харесват. Доста семпли и стилни за разлика от доста по-популярните у нас...да не казвам кои.
И все пак остава надеждата, че някой тук ще издаде магазин, в който се намират. ;)
Не бях чувала за Hollister, но сега като гледам сайта разбирам защо си фенка и на двете, мда :D

koshtramba
10-10-2010, 09:36
<3 Абсолютно сходни модели, само дето едните са с птичка, а другите с еленче. Много са стилни, наистина. Супер изчистени, семпли, но СТИЛНИ (И има нещо много олдскуул в тях)! Направо не е реално колко се кефя на тези 2 марки (Даже са 4, кефят ме и някой неща на Aeropostale i American Eagle - малко са, които ме кефят, не могат да се сравняват с HCO и A&F, но стават някой) и да ги няма никъде е наказание !!! Но май по-добре така, не съм фенка на комерса... Иначе имам 2 блузки на Холистър, 1 чифт дънки (най-добрите са дънките, лелеле) а на Abercrombie имам 1-2 блузки и една пола, която е много яка също!!!!! Харесват ми почти всичко тяхно!!!! Малко са магазините, (даже да не кажа николко) които продават изцяло хубави дрехи ! Скъпички са като цяло, (все пак 20-30$ за потник) но определено са си и доста качествени ! :) Ще се моля скоро да направят и тук едно магазинче

Infinity
10-10-2010, 09:46
Обожавам гиии !! Искам гиии !! :lol: :lol:
И аз съм страшна фенка на марката.
Наистина уникално стилни , семпли и красиви дрехи.
Мисля , че това , че нямаме такъв магазин в България наистина си е загуба. 8-) Имам щастиета да притежавам две дрешки на марката -
една жилетка имам и суитчър.
Случайно ги намерих преди мнооого време в един аутлет.
Отдавна вече ги износих тия дрехи , обаче. 8-)

Infinity
10-10-2010, 09:50
Добре , де сега видях, че в сайта България фигурира в списъка с държави за поръчка.
Реално ли е това или нещо аз си въобразявам от силното ми желание наистина да бъде така ? :lol:

koshtramba
10-10-2010, 09:51
Абе в крайна сметка по-добре да си ги поръчваш от ибей ( и без това ще е по-евтино, няма всеки 2-ри да ги носи) все пак тук ако отвори такъв магазин, цените ще са.... не ми се мисли какви, щом там са толкова високи (Макар, че за американците и техните доходи, са си съвсем нормални цени :))) ... :)

Infinity
10-10-2010, 09:56
А някой поръчвал ли е от сайта ? :-o

koshtramba
10-10-2010, 09:57
Съмнявам се да се намери такъв... :)

guinessgirl
10-10-2010, 10:08
в секъндчетата,в секъндчетата. специално в мания и шоу мод всеки път като отида има я тениска,я суичър,я дънки на A&F.

готини неща имат,наистина. и на мен са ми олд скуул 8-)

AliceSw
10-10-2010, 11:30
на бул В Левски, до Петък има магазинче, в което винаги има по нещо и на двете марки

koshtramba
10-10-2010, 12:56
на бул В Левски, до Петък има магазинче, в което винаги има по нещо и на двете марки

Ooo, мерси! Лудница :)

OtherSide
10-10-2010, 15:30
Май се сещам за това.. едно с английското знаме и надпис Outlet?
Аз имам само една тяхна блузка, и то от секънд хенд, ама не съм виждала никак често, при все, че почти изцяло от такива магазини пазарувам.
Ибей е най-доброто решение за момента.

jery72
03-08-2012, 19:51
sega se vkluchih vav foruma as imam mnogo teniski na tazi firma nai razlicni zvetove za prodavane

koshtramba
03-09-2012, 05:09
Нови ли са? Дай някви кординати?

ПП : Аз вече имам толкова много техни неща, че сигурно 30 % от дрехите ми са на A&F или Холистър. Направих една поръчка преди няколко дни от Ибей и чакам още 2 неща на A&F.