PDA

View Full Version : Обяснение на програми...



darkness848
10-10-2010, 12:24
Здравейте на всички!
Днес реших да преровя целия си компютър, да изтрия ненужни програми или игри, да го дефрагментирам, сканирам и т.н.
Обаче, когато пуснах CCleaner и реших да започна да деинсталирвам програми, които вече не използвам, установих, че имам програми, за които не съм си и помисляла, че са в компютъра ми. И на идея си нямам за какво са... Та, въпроса ми е ще можете ли да ми обясните за какво са тези програми иии дали да ги деинсталирвам или да си ги оставя в компютъра. Програмите са:
- Apple Mobile Device Suport
- Apple Software Update
- Google Update Helper
- Hotfix For Microsoft (2 такива файла)
- Hotfix For Windows XP (6 такива файла)
- Microsoft Silverlight
- Microsoft Visual C++ (5 файла)
- MSVC80_x86 и MSVC80_x86_x2
- MSXML (2 файла)
- OpenAL
- PC Connectivity Solution
- Platform
- Security Update For Microsoft
- Security Update For Windows Internet Explorer (5 файла)
- Security Update For Windows Media Player (7 файла)
- Security Update For Windows XP (89 файла)
- Update For Microsoft
- Update For Windows Internet Explorer (3 файла)
- Update For Windows XP (9 файла)
- WebFldrs XP
- Windows Feature Pack For Storage
- Windows Genuine Advantage Notifications (Тук искам да отбележа, че при всяко включване на компютъра или рестартиане, в долния десен ъгъл на монитора ми излиза една иконка именно на Windows Genuine и пише, че моя Уиндоус не е преминал теста за сигурност или нещо от този род. Картинката от монитора ми изчезва и той става черен. Ако премахна тази програма Windows Genuine Advantage Notifications това ще ми излиза ли отново? Ако да, знаете ли някакъв начин по който да я премахна?)
Ииии това е. 8-) Благодаря предварително! :-)

darkness848
10-10-2010, 14:20
TopGun Може ли да ми кажеш коя е програмата, за да я потърся в друг сайт, защото съм извън България иии не мога да влизам в Замунда? :)