PDA

View Full Version : Мъка :(



warmche
10-10-2010, 13:11
Здравейте! Искам някакъв съвет по моята тема, иначе ще лудна :(
Значи проблемът е, че се запознах с едно момче. То е от моя университет, до тук всичко точно. Писахме си в skype, facebook... Обаче аз хлътнах ужасно много по него, каза ми, че и той е хлътнал...Търсих го поне седмица да се видим...Той се правеше на недостъпен...Търпях, но вече не мога... Казах му, че вече не може да продължава така...или ще направи нещо по въпроса или край...Той така и не направи...Реших, че това ще е краят. Но продължавам да искам да общувам с него..а той не прави нищо. Имам чувството, че му е през оная работа за мен.
Но като се сетя, че ще го виждам всеки ден...не знам как ще издържа.
Та накратко проблемът е, че много го харесвам, показвам му го, а той не иска нищо да направи по този въпрос... Помогнете ми да се оправя... :o

filmimilmi
10-10-2010, 13:13
Ами очевидно просто не ти се кефи. Не си 7 клас, може да го приемеш спокойно и да продължиш напред.

warmche
10-10-2010, 13:17
Отстрани наистина така стои въпросът...Но знам, че ме харесва...Но явно не иска нищо или пък го е страх..не знам...
Да, аз че ше продължа напред, продължавам...но все ще се чудя, какво щтеше да стане...

anonimchetou
10-10-2010, 13:22
Според мен страшно много се вглъбяваш в нещо , което даже не е започнало. Та вие даже не сте заедно.. Измъчваш се за нещо, което го няма. Представям си ако имаш истински проблем кво ще стане..

filmimilmi
10-10-2010, 13:25
Ами щом нищо не е станало, то нищо е нямало да стане. :-D А и така е по-приемливо, да не ти обръща внимание вместо да ти се обяснява защо не те иска и така да те нарани повече. :)

warmche
10-10-2010, 13:29
Знам, че сигурно изглеждам като някаква пикла, да се оплаквам...но така се чувствам..
filmimilmi благодаря ти. Вече затварям тази малка част в съзнанието си, която му отделих...