PDA

View Full Version : Разтройството-знак за ПМС или бременност !?



make_you_mine
10-10-2010, 13:47
Трябва да ми дойде утре,но се притеснявам да не е станал гафа,появи ми се някво разтройство...правила съм го без презерватив,без да е свършвал в мен не по време на овулация,но се притеснявам малко.. знаете ли разтройството признак на кое от 2те е ,защото знам,че и 2те неща протичат с подобни признаци.... ?

make_you_mine
10-10-2010, 13:52
*одеве ядох кисело мляко и после пих кафе,малко странна комбинация
* утре трябва по план да ми дойде
* но се притеснявам
МНОГО
:?

djuki
10-10-2010, 15:31
ами виж сега може да е на двете и на нито едно от двете . Само от това което си изпила / изяла е нормално да си така

xKiFlA
10-10-2010, 19:30
Ами мисла че даже и да нямаш ПМС пак е нормално разтреоиство да се появи. Преди да идва на някои момичета така им става
щото някои приятелки са ми казвали


а пък и кафето действа слабително по принцип :Д
друг път ставало ли ти е така?

make_you_mine
10-11-2010, 17:44
Оф ми не знам кво да си мисля,постоянно ми пада кръвното и се притеснявам,бледа съм като платно.... Принципно съм анемичка и се надявам,че е във връзка с ПМС,но др.път не съм се чувствала чак така и не знам.. :? излязоха ми пъпчици по лицето,точно както преди да ми дойде... Какво мислите,че ми има?

amnessia
10-14-2010, 12:02
Ти си се побъркала и за това ти стаа така..Успокой се малко..Щом не е свършил в теб вероятността да си бременна е нулева.Разстройството може да е възникнало от вирусна инфекция.Вмомента има вируси ,грипове.Според мен не е станало нищо.Няма смисъл да се притесняваш, а така като се притесняваш може да ти закъснее цикала :? от (времето,емоционални състояния). И ако не е всичко казано до тук то посредното е да си бременна.

vapcarov
10-14-2010, 20:15
Разтройството няма нищо общо с бременността и предстоящия цикъл. Най-вероятно е от храната която си яла или нещо което си пила. Може и да е от притеснение, макар че в повечето случаи то води до запек.

BladeOfMySoul
10-14-2010, 20:27
Може и да е от притеснение, макар че в повечето случаи то води до запек.

До колкото знам запека е и симптом на бременност, не разтройството.

vapcarov
10-15-2010, 08:11
Може и да е от притеснение, макар че в повечето случаи то води до запек.

До колкото знам запека е и симптом на бременност, не разтройството.

Да бе, а североизточният вятър е признак за земетресение в някъде на 45-тия паралел...
Разтройството и запека нямат нищо общо с бременността.

kalpazanka
10-16-2010, 08:55
До колкото знам запека е и симптом на бременност, не разтройството.
Права си. Вярно, че авторката не е била в овулация, т. е. вероятността за бременност рязко спада.

xKiFlA
10-16-2010, 09:20
Разтройството няма нищо общо с бременността и предстоящия цикъл. Най-вероятно е от храната която си яла или нещо което си пила. Може и да е от притеснение, макар че в повечето случаи то води до запек.

да бе :?
точно с предстоящия цикъл има общо

shokoladd
10-16-2010, 16:50
Почти всеки път като съм в цикъл ми се появява същия проблем :( :(