PDA

View Full Version : Акне =[



replaybe
10-10-2010, 13:50
Здравейте,момче на 16 години съм и от 3-4 месеца не спират да ми излизат пъпки по лицето(акне).Ще съм ви благодарен ако кажете с какво да ги мажа.Първо пробвах с рол-ончето на гарниер което го рекламират,но не помогна,после минах на салицилов спирт+няква пудра която ми каза аптекартака да слагам след като изсъхне спирта,но и това не помогна.Сега използвам Имекс(сапунчето+кремчето),н о не виждам и това да ми помога.Благодаря Ви предварително :o

SwEeTMuFFiN
10-10-2010, 16:27
не го стискаи!!! ще се разрани после ще стане рана и после белег. аз имам белег от една пъпка и като се усмихна става на дупка. използваи нящо за пъпки. от орифлеим има6е едно SOS. много е добро. опражя ти пъпките. а за навън може някакъв коректор. на 18 ще ти мине :-)

r1a1d1o1s1t
10-11-2010, 15:14
пробвай Nature's-един познат имаше мн.пъпки като почна да ползва крема+маската,лицето значимо му се изчисти,не казвам напълно без нито една пъпчица,но определено имаше добър ефект...
може и Zinarit или пък и лимон:)

replaybe
10-11-2010, 19:19
а това Nature's откаде да си го купя дай-малко повече инво колко пари е ... а зинерит е май същото като имекс ..

princeskata34
10-16-2010, 10:07
Препоръчвам ти BIODERMA,тя е доста скъпичка,но ефектът е мигновен. А ако търсиш нещо също качествено и на изгодна цена опитай с ХУМА,за 2.40лв. е и ефектът също е добър!Успех ;]

shishka1
10-16-2010, 11:25
Аз също бях като теб,но откакто използвам BIODERMA SEBIUM AL-21.89 и VICHY NORMADERM-9.60 малко скъпо ми излезе но много ми помогно

Macallan
10-17-2010, 10:46
От всички боклуци, които съм пробвал зинерита върши най-добра работа, но кожата ти става много суха. Мажи се редовно само със зинерит и до 10 дена една пъпка няма да имаш :) само суха кожа 8-)

shokoladd
10-17-2010, 17:53
Измивай си лицето по колкото се може повече пъти на ден, без съпун. Трябва да помогне..при мен се полу4и(обаче съм женско :-D )

N0_feAR
10-17-2010, 19:31
във форума бях чела за маска за лице от аспирин и мед. Мацаш на лицето като внимаваш с очите, чакаш 15 минутки и измиваш с кръгови движения. Реших да пробвам и при мен имаше ефект. Опитай, нищо не губиш, а и не е скъпо. Натурална козметика

replaybe
10-25-2010, 17:27
други мнения ?! помага ли бирената мая ..

Seion
10-25-2010, 19:10
Здравейте,момче на 16 години съм и от 3-4 месеца не спират да ми излизат пъпки по лицето(акне).Ще съм ви благодарен ако кажете с какво да ги мажа.Първо пробвах с рол-ончето на гарниер което го рекламират,но не помогна,после минах на салицилов спирт+няква пудра която ми каза аптекартака да слагам след като изсъхне спирта,но и това не помогна.Сега използвам Имекс(сапунчето+кремчето),н о не виждам и това да ми помога.Благодаря Ви предварително :o

човече ще ти кажа едно нещо :) по-добре отиди на дерматолог :) има различен тип кожа,има различни видове пъпки и т.н. :) разучи и отиди при някой добър дерматолог .. ама само лекарства ... не ходи на козметик да те изтисква или нещо,защо на твоята възраст е нормално да ти излизат пъпки ;) който не трябва да се стискат :)

replaybe
10-31-2010, 10:59
дайте още мнения !!! това BIODERMA какво представлява дай повече информация !

koni
10-31-2010, 15:16
Иди на дерматолог или на опитна козметичка. В никакъв случай не ги изстисквай. Нормално е но какво да се предприеме не може да се предпише по интернет.

replaybe
10-31-2010, 16:09
бирената мая помага ли ?