PDA

View Full Version : МНОГО МНОГО МНОГО СШЕШНО



FashioN
10-10-2010, 16:53
Добър Денн , взехме стихотворение на НИКОЛАЙ ЛИЛИЕВ трябваше да го учим на изуст + всичко на другата страница което е цялата теория .. и мислех да го пиша ся ии ся се усетих ,че нямам учебник и не знам кво да правя..съвети?

Greennight
10-10-2010, 17:05
Добър Денн , взехме стихотворение на НИКОЛАЙ ЛИЛИЕВ трябваше да го учим на изуст + всичко на другата страница което е цялата теория .. и мислех да го пиша ся ии ся се усетих ,че нямам учебник и не знам кво да правя..съвети? Дали са ви цялата страница наизуст :shock: Ми нз потърси в нета...

BaffaLsc
10-10-2010, 17:07
Няма ли някой твой съученик ,който живее близко до теб ? Аз за щастие си имам на горния етаж. :D

DesireToFire
10-10-2010, 18:23
Стихотворението си го намери в интернет, а страницата все някой ще може да ти я снима и да ти я прати или ако някой има скенер пак същото.

Tempest
10-10-2010, 19:20
не го учи :) за какъв чеп ти е да учиш стихотворения? Оратор ли ше ставаш?

SmilezZz
10-11-2010, 08:03
На кое издателство е учебника ? + За кога ти трябва ?
Аз съм с този на Просвета - отпреде на корицата й има
някаква жена 8-)

YouDontKnowMe
10-11-2010, 09:06
Много е мизерно да ви карат да учите тъпи символистични стихотворения, в които няма смисъл.
Бахти хората.
Ако бях майка ти, нямаше да те пусна на училище изобщо заради такава мизерия.
Вместо на Ботев да ви накарат да учите, те на Лилиев ..
Възмутена съм.

1993MeMyselfandI
10-11-2010, 10:07
Добър Денн , взехме стихотворение на НИКОЛАЙ ЛИЛИЕВ трябваше да го учим на изуст + всичко на другата страница което е цялата теория .. и мислех да го пиша ся ии ся се усетих ,че нямам учебник и не знам кво да правя..съвети?Добре де,извинявай,ама ние с какво трябва да ти помогнем...Да ти купим учебника или да ти кажем на кое издателство е или пък може би да ти кажем откъде да си го купиш...или пък да го научим на изуст и да го кажем вместо теб ::: ](*,) :razz: В нета го потърси........О,Боже..луди хора :smt021 :smt018 :D

1993MeMyselfandI
10-11-2010, 10:22
И вземи сШешно си оправи заглавието на темата :booooomb: ](*,)