PDA

View Full Version : Несподелена Любов ;[ Помощ!!!



justina
10-10-2010, 16:59
Здравейте, има много теми като моята, но се надявам да ми помогнете.. аз съм на 13 и харесвам страшно много едно момче. Той е от моя клас.. Незнам дали той ме харесва, но аз му споделих моите чувства.. Напоследък сме малко по-близки... Искам и да призная още нещо което се мъча да променя... Имам гаден характер..Но не съм грозна.... И да се върнем към проблема.. Казах му за чувствата си ( харесвам го от 3 години), а той разбра това.. попринцип си личи когато някой те харесва.. Но него не мога да го разбера... Искам да ми помогнете.. Как да разбера какво чувства към мен.. както ви казах цели 3 години.. Ще се помъча да го забравя, ако съм сигурна, че не изпитва нищо към мен... Дори и да говоря с него няма да признае.. Той се събира с хора които не биха удобрили чувствата му (ако изобщо има такива) помогнете ми.. дали ме харесва.. ще ходим на лагер с нощувка, искам да разбера харесва ли ме.. Лагера е след 3 дена... Помогнете.. Какво да правя..? ;[[

4o4ina
10-10-2010, 17:21
Ами просто го питай дали има чувства към теб и не му позволявай да се измъкне или да сменя темата преди да ти отговори.

respect032
10-17-2010, 07:44
ако е достатъчно умен няма да се влияе от мнението на другите,дали ще одобрят чувствата му или не.
И да най-добре е да поговорите и да се изясните. :)

respect032
10-17-2010, 07:44
ако е достатъчно умен няма да се влияе от мнението на другите,дали ще одобрят чувствата му или не.
И да най-добре е да поговорите и да се изясните. :)