PDA

View Full Version : Пак тъпите момчета -_-''



BlackEyedPeas
10-10-2010, 17:39
Значи, миналата седмица си купих от онези шапки с правите козерки, 'дет рапърите ходят с тях. Много желаех да си купя такава, а и всички ми казват, че много ми вървяли, но когато излезна навънка с нея, като мине някое момче от нашия клас подигравателно ми вика "Пхахахахах, тая на рапърка се прави" и така всички викат едно и също. Писна ми вече, не се правя на никаква рапърка, просто самите шапки много си ме кефят, а ако се правех на рапърка, щях да нося изсулени дрехи, широки дънки, дълги блузи (Въпреки, че адски много ме кефия този стил, но не съм се обличала така). Та дразнещо е, т'ва, че нося такава шапка не значи, че се правя на рапърка, слушам такава музика, но не се правя! По-добре да се правя на рапърка, отколкото да се обличам като чалга ку*вите! Моля Ви, кажете ми как да ги затъпя или какво да им кажа, защото вече ми писна от тези + т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти! Знам, че темата е малко тъпа и се извинявам, че Ви взех от времето с тази глупост, но е супер дразнещо постоянно някое момче от класа да ми го повтаря!

Greennight
10-10-2010, 17:40
Пффф-игнор

BlackEyedPeas
10-10-2010, 17:49
Пробвах и с това, но вече не ми стигат нервите!

4o4ina
10-10-2010, 17:53
Бъди малко по нахакана!

Greennight
10-10-2010, 18:06
Еми и ти се ебавай с тва дето те носят-например щом са чалгари там някви обеци прически глупости ;д

WaterLilly
10-10-2010, 18:16
http://media.giantbomb.com/uploads/1/17166/925713-middle_finger_large.jpg
Правиш така и отминаваш с усмивка.

club33
10-10-2010, 19:04
Това, че някой слуша даден стил музика, не го прави еди-какъв си. Ето ти например слушаш рап - казали ли са ти, че си наркоманка, тревоманка ? Не е нужно да намесваш стила музика и по това да определяш кой какъв е. Явно сивото вещество им е в ограничено количество, така че се възползвай от това и ги затапвай като направят някой гаф или други подобни. Или просто отговори, че нито са ти родители, нито ще ти казват как да се носиш и айде :)

Tempest
10-10-2010, 19:16
хахаххаха и ти им обръщаш внимание?! Пука ти за чуждото мнение, пука ти кой кво си мисли.... а не трябва ;)

По принцип не трябва да им падаш на нивото и да им отговаряш.. ти си решаваш в крайна сметка ;)

BlackEyedPeas
10-10-2010, 19:27
Попринцип съм много срамежлива и това ме кара винаги да поемам обидите на другите и доста се засягам, това ме кара да им обръщам внимание на критиките, без да знам как да блъфирам :(

Foreverbg
10-10-2010, 20:14
Еми прави се на рапърка тях кво ги засяга :P Между другото рапа е супер як, а повечето чалгии изобщо не струват :-P Явно имаш кофти клас. Ела в моя клас да видим дали ще ти кажат нещо. Даже повечето момчета сме рапъри :-P

Nakadah
10-10-2010, 20:17
Момчетата били тъпи :lol: :lol:

Така е в пубертета...

Tempest
10-10-2010, 20:19
вечния, не разбра проблематиката...

момичето се оплаква, че всичките gangstaz от класа й я мислят за прошляк, щото не се осъзнават от де са почнали и те.. кой знае кой ги е зарибил или някой им е казал, че е "супер яко" да се прайш на рапе... и те ся плюят секи фейк, щото те тряа са трутата... а и авторката не иска да е рапе... просто й ходи една шапка, която по всеобщо схващане е уж раперска...

all-in-all - retards :)

авторката - ми нахъсай се и накарай мозъка си да спре да му пука за мнението на останалите... не е толкова трудно, аз успях ;)

BrainDamage
10-10-2010, 20:37
+ т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти!

Tempest чалгари са явно въпросните, дето я бъзикат.

Както и да е. Първото нещо, което бих ти казала е да не им обръщаш внимание, ама явно така не става. Тряа да станеш малко по-неебателна и да не мислиш за тва кой за каква те мисли. Ти си такава каквато си и една шапка не те променя, сеш се? (: Пък ако толкова не можеш да ги търпиш и не можеш да намериш начин да ги накараш да гледат себе си, а не теб, просто не я носи в даскало или където има шанс да срещнеш въпросните гъзарчета. Тва не е препоръчително, щот ще изглежда така сякаш наистина си била фейкче и те едва ли не са те разконспирирали и блаа бла.. хаха Успех все пак.

BlackEyedPeas
10-10-2010, 20:46
вечния, не разбра проблематиката...

момичето се оплаква, че всичките gangstaz от класа й я мислят за прошляк, щото не се осъзнават от де са почнали и те.. кой знае кой ги е зарибил или някой им е казал, че е "супер яко" да се прайш на рапе... и те ся плюят секи фейк, щото те тряа са трутата... а и авторката не иска да е рапе... просто й ходи една шапка, която по всеобщо схващане е уж раперска...

all-in-all - retards :)

авторката - ми нахъсай се и накарай мозъка си да спре да му пука за мнението на останалите... не е толкова трудно, аз успях ;)

Само да кажа, че всички момчета от класа слушат САМО и единственно чалга. Благодаря Ви, че ме посъветвахте, ще се опитам да стана малко по надута, че да не ми пука особенно за хорското мнение. А и не искам заради няколко човека да се отказвам от това, което ми харесва :) :)

Tempest
10-10-2010, 21:06
Само да кажа, че всички момчета от класа слушат САМО и единственно чалга. Благодаря Ви, че ме посъветвахте, ще се опитам да стана малко по надута, че да не ми пука особенно за хорското мнение. А и не искам заради няколко човека да се отказвам от това, което ми харесва :) :)

че тогава кво изобщо се засягаш от мнението на някви деградета... те мноо разбират кво е рапърско и кво не е.. пффф чудя ти се на тебе... и не е нужно да си надута, за да не ти пука... FAIL! И ти не си наясно с нещата...

programings
10-11-2010, 04:54
Много по-добре е да се правиш на рапърка, от колкото на чалгарка, което е най-тъпото нещо на света! Подигравай им се, че са чалгари! Това са много долни хора, които слушат чалга! Във повечето случай са емоционално разстроени или са комплексари!

DarknessAngel
10-11-2010, 08:20
Хайде пак километричните спорове за музиката. :-o

Онтопик : Игнорирай ги.

BlindedAngel
10-11-2010, 10:32
Откажи се.Чалгарите сме много, по - силни, по - красиви и просто няма как да се мерите с нас вие смешните рЯпари 8-) И е нормално да ти се подиграват.Все пак си момиче, трябва да има поне нещо женско в тебе, а не да мязаш на клошарите по улицата 8)

lalolina
10-11-2010, 11:21
Кажи им, че са чалгари и не се занимавай повече с тях! Не разбирам какво те засяга мнението на някви нисши форми на живот!! Имай в предвид, че чалгарите по- правило са простаци, така че избягвай да влизаш в спор с тях. Имаше една мисъл- никога не спори с глупак, хората може да не видят разликата!!

1993MeMyselfandI
10-11-2010, 11:50
Значи, миналата седмица си купих от онези шапки с правите козерки, 'дет рапърите ходят с тях. Много желаех да си купя такава, а и всички ми казват, че много ми вървяли, но когато излезна навънка с нея, като мине някое момче от нашия клас подигравателно ми вика "Пхахахахах, тая на рапърка се прави" и така всички викат едно и също. Писна ми вече, не се правя на никаква рапърка, просто самите шапки много си ме кефят, а ако се правех на рапърка, щях да нося изсулени дрехи, широки дънки, дълги блузи (Въпреки, че адски много ме кефия този стил, но не съм се обличала така). Та дразнещо е, т'ва, че нося такава шапка не значи, че се правя на рапърка, слушам такава музика, но не се правя! По-добре да се правя на рапърка, отколкото да се обличам като чалга ку*вите! Моля Ви, кажете ми как да ги затъпя или какво да им кажа, защото вече ми писна от тези + т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти! Знам, че темата е малко тъпа и се извинявам, че Ви взех от времето с тази глупост, но е супер дразнещо постоянно някое момче от класа да ми го повтаря!Kakво ти пука какво мислят другите...Обличай се както искаш,носи каквито искаш шапки,слушай каквато музика на теб ти харесва...и въобще да не ти пука какво мислят другите за теб.Бъди себе си..А не се прави на такава,каквато смяташ,че на тях ще им харесаш..А за момчетата..Ами не и обръщай внимание..Рано или късно ще спрат да ти се "закачат"..А пък то тва навсякъде го има - присмиването...Всеки трябва да каже по нещо,за да мине от ред :D кажи им ако нямат нещо умно да кажат,по - добре да си затворят устата :D Ем..тва е моят съвет..Общо взето трябва да не те бърка нищо и никой =D> [-X Дано да съм помогнал :-D :razz:

Tempest
10-11-2010, 12:27
Откажи се.Чалгарите сме много, по - силни, по - красиви и просто няма как да се мерите с нас вие смешните рЯпари 8-) И е нормално да ти се подиграват.Все пак си момиче, трябва да има поне нещо женско в тебе, а не да мязаш на клошарите по улицата 8)

красотата хляб не вади.. ;) като изключим така красивите и безкрайно силни чалгари, всички останали имат нещо друго - акъл :)

fpasysh
10-11-2010, 12:51
еми ...мина времето когато "рапарите" носеха шапка, ланци и бла бла бла....мина им времето...

TeenageDream
10-11-2010, 13:00
К'во ти пука? И мен са ме коментирали гадно, но знам, че нищо не разбират от стил и мода и не им обръщам внимание. Подминавай ги с вирната глава и скоро ще спрат. :wink:

cunt
10-11-2010, 13:02
така е -като слушаш балъшка музика ще те ебават 8)

BrainDamage
10-11-2010, 18:25
еми ...мина времето когато "рапарите" носеха шапка, ланци и бла бла бла....мина им времето...

АВЕ ТИ ЧЕТЕШ ЛИ??
Тя не носи въпросната шапка, за да се прай на рапърка или квато и да е било. Носи я щот нея си я кефи.. капиш?

BlindedAngel, eдна шапка не я прави да изглежда, като клошарите по улицата. И ако си е женствена шапката нищо не променя. :wink:

cunt, ти пък кво разбираш под балъшка музика, умник? :)

FuckedUp
10-11-2010, 18:48
така е -като слушаш балъшка музика ще те ебават 8)
Чалга ли да слуша? Млъкни, тъпак..

Ходи си както искаш и пускаш игнора..И аз обичам да нося широки дъкни и да си ги носа смъкнати (примерно)..Като ми кажат: "Е к'фо, бе, ти на някъф рапър ли се правиш (смъкнат)" Аз им викам: "Да, проблем ли имаш?"..пък, ако стигне до бой..Здраве.
Както беше казал някой от форума -
"Убий идиота с мълчание."

cunt
10-11-2010, 19:21
еми ...мина времето когато "рапарите" носеха шапка, ланци и бла бла бла....мина им времето...

АВЕ ТИ ЧЕТЕШ ЛИ??
Тя не носи въпросната шапка, за да се прай на рапърка или квато и да е било. Носи я щот нея си я кефи.. капиш?

BlindedAngel, eдна шапка не я прави да изглежда, като клошарите по улицата. И ако си е женствена шапката нищо не променя. :wink:

cunt, ти пък кво разбираш под балъшка музика, умник? :)
под балък разбирам тоя от аватара ти , абсолютен смешник..и е нормално да ви ебават че слушате такава музика и се обличате като некви палячовци :)
ама ше пораснете и ше се оправите (надявам се де)

BlackEyedPeas
10-11-2010, 20:44
Еминем да е балък?? Тук вече не мога да се съглася! Но нека да не правим война заради музиката, която слушаме. В свободен свят живеем все пак, всеки има право да слуша каквото си иска :) Аз например слушам смесена музика, слушам черно, поп, метъл, хаус, техно и тн. Мисълта ми е да не тръгваме сега да се караме, просто исках да ме посъветвате какво да им кажа, когато започнат да се заяждат с мен. Благодаря Ви, че се опитахте да ми помогнете :)

TrickyAngel
10-11-2010, 22:22
Хах, ми, обиди ги и ти с нещо. 8-) Примерно аз слушам метъл и един фешън от моя клас ми каза, че съм емо, 'щото съм носела тениски на групи. Моят отговор съответно беше, че щом той носи розови блузки е пе****ст. :) Изръсих го пред всички в класа това и от тогава аз проблеми нямам... :D Музиката ако определяше човека... ехе, ехее...

BaffaLsc
10-12-2010, 04:25
И ние имаме една такава в класа ,но тя е по различен случай ,защото тя си слуша чалга ,гримира се.. кифла е отвсякъде ,но пък се прави на няк`ва рапърка дори в скайпа по едно време се пишеше бГ рАпЪрКъЪъ :-D Момчетата много я подиграват.. А за теб не знам ,щом ти харесва и ти стои добре не слушай хората какво ти казват. :)

pinkyy
10-12-2010, 07:53
Замисли се наистина дали мнението им е важно за теб (те очевидно дори и не разбират от музика, а какво остава за друго) и дали би променила себе си и стила си заради тях. Ако отговора е НЕ, се стегни и спри да им се връзваш на простотиите. Всеки може да каже каквото си иска, това не значи, че трябва да се съобразяваш с всички. ;)

BrainDamage
10-12-2010, 16:51
еми ...мина времето когато "рапарите" носеха шапка, ланци и бла бла бла....мина им времето...

АВЕ ТИ ЧЕТЕШ ЛИ??
Тя не носи въпросната шапка, за да се прай на рапърка или квато и да е било. Носи я щот нея си я кефи.. капиш?

BlindedAngel, eдна шапка не я прави да изглежда, като клошарите по улицата. И ако си е женствена шапката нищо не променя. :wink:

cunt, ти пък кво разбираш под балъшка музика, умник? :)
под балък разбирам тоя от аватара ти , абсолютен смешник..и е нормално да ви ебават че слушате такава музика и се обличате като некви палячовци :)
ама ше пораснете и ше се оправите (надявам се де)

hahah смешник? :lol:
В случея тва ти изказване е смешно.. Искаш или не, вярваш или не, тоя от аватара ми е един от най-добрите лирици. Ако за теб тва е смешно, окей, имай си мнението.

awerw
10-12-2010, 17:34
Значи, миналата седмица си купих от онези шапки с правите козерки, 'дет рапърите ходят с тях. Много желаех да си купя такава, а и всички ми казват, че много ми вървяли, но когато излезна навънка с нея, като мине някое момче от нашия клас подигравателно ми вика "Пхахахахах, тая на рапърка се прави" и така всички викат едно и също. Писна ми вече, не се правя на никаква рапърка, просто самите шапки много си ме кефят, а ако се правех на рапърка, щях да нося изсулени дрехи, широки дънки, дълги блузи (Въпреки, че адски много ме кефия този стил, но не съм се обличала така). Та дразнещо е, т'ва, че нося такава шапка не значи, че се правя на рапърка, слушам такава музика, но не се правя! По-добре да се правя на рапърка, отколкото да се обличам като чалга ку*вите! Моля Ви, кажете ми как да ги затъпя или какво да им кажа, защото вече ми писна от тези + т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти! Знам, че темата е малко тъпа и се извинявам, че Ви взех от времето с тази глупост, но е супер дразнещо постоянно някое момче от класа да ми го повтаря!

пхапхахахахаха тая на рапърка се прави :lol:

сиг завиждат, че имаш хубава шапчица ^^

BeezyJey
10-12-2010, 18:21
Голям прас, че ти се подиграват.. Те са чалгари, имаш достатъчно право да им се подиграваш .. :lol:

dviny12345
10-12-2010, 19:06
Значи, миналата седмица си купих от онези шапки с правите козерки, 'дет рапърите ходят с тях. Много желаех да си купя такава, а и всички ми казват, че много ми вървяли, но когато излезна навънка с нея, като мине някое момче от нашия клас подигравателно ми вика "Пхахахахах, тая на рапърка се прави" и така всички викат едно и също. Писна ми вече, не се правя на никаква рапърка, просто самите шапки много си ме кефят, а ако се правех на рапърка, щях да нося изсулени дрехи, широки дънки, дълги блузи (Въпреки, че адски много ме кефия този стил, но не съм се обличала така). Та дразнещо е, т'ва, че нося такава шапка не значи, че се правя на рапърка, слушам такава музика, но не се правя! По-добре да се правя на рапърка, отколкото да се обличам като чалга ку*вите! Моля Ви, кажете ми как да ги затъпя или какво да им кажа, защото вече ми писна от тези + т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти! Знам, че темата е малко тъпа и се извинявам, че Ви взех от времето с тази глупост, но е супер дразнещо постоянно някое момче от класа да ми го повтаря!

пхапхахахахаха тая на рапърка се прави :lol:

сиг завиждат, че имаш хубава шапчица ^^ тва беше най-якото мнение :grin: :grin:

meganet
10-13-2010, 11:44
Ебавай ги с шибаната чалга! 8) и за другите EMINEM е най-добрият вие сте нищо ;)

Nestlee
10-14-2010, 12:22
+ т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти!

Ти пък ако слушаш само рап идиот ли си, маа? Сорри за грубия израз,ама трябва да се научите да се съобразявате с другите !!!!!! ....Пък щтом те дразнят, просто поговори с тяхх.

BlackEyedPeas
10-14-2010, 17:12
+ т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти!

Ти пък ако слушаш само рап идиот ли си, маа? Сорри за грубия израз,ама трябва да се научите да се съобразявате с другите !!!!!! ....Пък щтом те дразнят, просто поговори с тяхх.

Т'ва, че ти слушаш чалга не те прави идиот, бе! Ама има някой дет' слушат чалга и са идиоти и се мислят за голямата работа!

BeezyJey
10-14-2010, 17:21
+ т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти!

Ти пък ако слушаш само рап идиот ли си, маа? Сорри за грубия израз,ама трябва да се научите да се съобразявате с другите !!!!!! ....Пък щтом те дразнят, просто поговори с тяхх.

Да бе да .. представям си разговора:

"Извинете, ще спрете ли да ме обиждате ,защото не ми е приятно ?"
"Няма, ма !"

Това ли е твоята идея ? :lol:

BlackEyedPeas
10-14-2010, 17:35
Или пак онея като пуснат чалгата в час или по време на контролно. Аз нямам нищо лошо с тези 'дет слушат чалга, но 3/4 от всички 'дет я слушат са няк'ви надути и се мислят за едва ли не Богове!

Sashakiss
10-14-2010, 17:36
Приятелко, може и да звучи като клише, но цаката е да бъдеш себе си. Ако не си го осъзнала, ще го осъзнаеш някога. Щом те кефи да ходиш с шапка с изправена козирка, ходи с такава. Без значение дали се правиш на рапърка или не. А тези, които ти се присмиват, са едни жалки същества.

Nestlee
10-14-2010, 21:10
+ т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти!

Ти пък ако слушаш само рап идиот ли си, маа? Сорри за грубия израз,ама трябва да се научите да се съобразявате с другите !!!!!! ....Пък щтом те дразнят, просто поговори с тяхх.

Т'ва, че ти слушаш чалга не те прави идиот, бе! Ама има някой дет' слушат чалга и са идиоти и се мислят за голямата работа!

Аха. Те са идиоти, защото са идиоти,а не защото слушат чалга. Така кажи. 8-) :)

BlackEyedPeas
10-14-2010, 21:12
+ т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти!

Ти пък ако слушаш само рап идиот ли си, маа? Сорри за грубия израз,ама трябва да се научите да се съобразявате с другите !!!!!! ....Пък щтом те дразнят, просто поговори с тяхх.

Т'ва, че ти слушаш чалга не те прави идиот, бе! Ама има някой дет' слушат чалга и са идиоти и се мислят за голямата работа!

Аха. Те са идиоти, защото са идиоти,а не защото слушат чалга. Така кажи. 8-) :)

Да, това имах предвид, те по природа са си идиоти :-D

kireca
10-15-2010, 09:08
+ т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти!

Ти пък ако слушаш само рап идиот ли си, маа? Сорри за грубия израз,ама трябва да се научите да се съобразявате с другите !!!!!! ....Пък щтом те дразнят, просто поговори с тяхх.

Т'ва, че ти слушаш чалга не те прави идиот, бе! Ама има някой дет' слушат чалга и са идиоти и се мислят за голямата работа!

Аха. Те са идиоти, защото са идиоти,а не защото слушат чалга. Така кажи. 8-) :)

Да, това имах предвид, те по природа са си идиоти :-D

и затова слушат чалга ! :D

BlindedAngel
10-15-2010, 09:28
Или пак онея като пуснат чалгата в час или по време на контролно. Аз нямам нищо лошо с тези 'дет слушат чалга, но 3/4 от всички 'дет я слушат са няк'ви надути и се мислят за едва ли не Богове!
Нищо лично но на фона на метълите и рапърите откъм визия момичетата/жените предпочитат чалгарите.Как си представяш момиче/жена на 24-25 примерно да излезе с някой дето могат да се поберат и двамата в дънките му или с някой дето вънка е 35 градуса и оня се е навлякъл с кожените гащи и кубинки и смърди на леш.От Варна съм и мога да ти кажа че тука съм засичал максимум 2-3 индивида на 20+ години дето се носят широко и просто изглеждат адски смешно за годините си да се обличат така.Всичко е една поза от тяхна страна, защото са толкова ограничени че нямат грам акъл и най - лесното е да подражават на някой стил с оправданието че така се чувстват комфортно...

Nestlee
10-16-2010, 13:05
+ т'ва те слушат само чалга, което ги прави още по-големи идиоти!

Ти пък ако слушаш само рап идиот ли си, маа? Сорри за грубия израз,ама трябва да се научите да се съобразявате с другите !!!!!! ....Пък щтом те дразнят, просто поговори с тяхх.

Да бе да .. представям си разговора:

"Извинете, ще спрете ли да ме обиждате ,защото не ми е приятно ?"
"Няма, ма !"

Това ли е твоята идея ? :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: