PDA

View Full Version : Островът на обречените



YoUcANNOtiMaGiNe
10-10-2010, 19:28
Здравейте :) Направих тази тема с цел да разбера дали има хора, които са гледали сериала и какво мислят за него. Изненадата ми беше огромна, когато ровичках из търсачката и не открих нищо, свързано с този сериал :neutral: Както и да е, ето затова пуснах темата. Та за тези, които още не схващат за какво говоря, става въпрос за сериала "Harper's island", който се състои от един единствен сезон за съжаление и няма признаци за втори, но въпреки това е впечатляващ, заинтригуващ и държи зрителя в напрежение =; Ако все още не се сещате, излъчваха го миналата година някъде по това време (есента, ако не се лъжа) по телевизия pro.bg :wink: Интересно ми е да разбера, гледали ли сте го, какво мислите за него, фенове ли сте, а какво ще кажете за сценария и героите? Изобщо всичко, което искате да кажете за сериала, всичко свързано с него, ще го коментираме тук 8-) В случай, че не сте го гледали, вижте за какво става въпрос, потърсете в интернет, а може и да попитате, няма да съжалявате. Въпреки, че не намерих нищо такова из форума, все трябва да има фенове, чакам да споделите и да си признаете ::: И не забравяйте, без спам и подобни нарушения O:)

YoUcANNOtiMaGiNe
10-11-2010, 17:36
Колко хора влизат в този раздел, изглежда не са много щом темата има само 17 прегледа и нито един коментар, айде бе хора, кажете нещо, поне питайте :-o

YoUcANNOtiMaGiNe
10-21-2010, 18:17
up на тематааа 8)

gabri3lla
05-06-2011, 17:28
Интересно защо никой не е писал. 8-)
Днес изгледах последния епизод и като разбрах кой е убиеца останах в шок. Много тъжно ми стана, като убиха Кал, а след него се самоуби и Клои. :(
Иначе като цяло сериала не е лош. Има интрига и напрежение във всяка серия. Актьорите бяха доста добре подбрани, но само Аби сякаш не ми хареса.

SorrowEyes
05-06-2011, 19:50
Все пак мисля, че някой може да се зариби по филма, ако прочете коментарите, така че малко по-леко със спойлерите.

Иначе съм го глеадла още преди да го излъчат по ТВ и явно е било доста отдавна, но супер много ми хареса. Буквално го изгледах за 2 дни (т.е 2 вечери) Втората гледах до 5.30 сутринта. Не можах да "го оставя". Мистерия, напрежение, ужаси тук там, борба за оцеляване, готини герои - има от всичко. Аз се радвам, че няма 2ри сезон,защото първия изчерпва всичко. Сериала е като един дълъг филм. А ако имаше 2ри сезон щеше да е повторение на първия, но с по-нисък рейтин.

Хора, гледйате го :-|

http://zamunda.net/details.php?id=180154&hit=1

Colouring
05-06-2011, 20:27
Не съм го гледала,ама го слагам в списъка. 8-)

gabri3lla
05-10-2011, 14:17
Все пак мисля, че някой може да се зариби по филма, ако прочете коментарите, така че малко по-леко със спойлерите

Да,поправих се. :-|
Аз на 8 епизод без да исках прочетох кой е убиеца и си развалих малко кефа. 8-)