PDA

View Full Version : Дебел ?



slu6alkata4
10-10-2010, 19:44
1.83-5 съм.88 кг.Почти немам корем4е.Ходя на фитнес от 2 седмици и взимам някакво 500 мл карнетия.Някои ако знае на4ин друг за побързо отслабване да пише пак.

Ако може без подигравки и коментари не по темата ...

TheManTheLegend
10-10-2010, 19:49
Това нищо не ми говори
Ако не си тренирал и си 88кг-да дебел си. Все пак дай снимка.
На колко си? Тая "Карнетия" на коя фирма е, убеден съм че е некоя евтина българска карантия, подобие на Л-карнитин, от който и по принцип нямаш нужда. По-бърз начин за отслабване-спазвай диета (НВД) и прави кардио

Greennight
10-10-2010, 20:15
Дай снимка и все пак,ако ходиш на фитнес от 2 седмици,си дебел....

YVKsport
10-11-2010, 16:33
Най-малкото си отпуснат,особено,ако не си се занимавал със спорт.

loveca777
10-11-2010, 16:52
Просто спри да ядеш. Трябва да ти стане гадно. Да не си щастлив. Стегни се и ще отслабнеш неочаквано бързо, но имай в предвид ,че така лесно и анорексия се хваща след това. Защото после няма да си гладен и ако не ядеш на сила ще се разболееш .

Пий много вода. Продължавай да тренираш. Ако имаш време и бягай.
Имаш ли лодка ( и ако ти позволяват ), ако живееш морски град- греби в морето с часове. Това е много по- добре от фитнес. ! Успех.

TheManTheLegend
10-11-2010, 17:42
Просто спри да ядеш. Трябва да ти стане гадно. Да не си щастлив. Стегни се и ще отслабнеш неочаквано бързо, но имай в предвид ,че така лесно и анорексия се хваща след това. Защото после няма да си гладен и ако не ядеш на сила ще се разболееш .

Пий много вода. Продължавай да тренираш. Ако имаш време и бягай.
Имаш ли лодка ( и ако ти позволяват ), ако живееш морски град- греби в морето с часове. Това е много по- добре от фитнес. ! Успех.
Момче тебе трябва ти забранят достъпа до този уебсайт, ако може и до всички !

awerw
10-11-2010, 17:52
Просто спри да ядеш. Трябва да ти стане гадно. Да не си щастлив. Стегни се и ще отслабнеш неочаквано бързо, но имай в предвид ,че така лесно и анорексия се хваща след това. Защото после няма да си гладен и ако не ядеш на сила ще се разболееш .

Пий много вода. Продължавай да тренираш. Ако имаш време и бягай.
Имаш ли лодка ( и ако ти позволяват ), ако живееш морски град- греби в морето с часове. Това е много по- добре от фитнес. ! Успех.
Момче тебе трябва ти забранят достъпа до този уебсайт, ако може и до всички !
а на теб до тийна щот ми омръзна да разпраяш на другите колко са зле, а ти си големия бодибилдър с многото опит а ?

TheManTheLegend
10-11-2010, 18:01
Мене достъпа до тийна са ми го забранявали вече 6 или 7 пъти, спрях да ги броя!
ловеца777 дава меко казано малоумни идеи, може би не си чел и темите му в секса... Но лапешка му работа мене ми писна от такива разбирачи като вас

fcukz
10-11-2010, 18:13
Ходи на фитнес и бягай, но като бягаш не бягай докато издъхнеш, а примерно минаваш 400 метра и почивка 10-15 метра после пак бягаш и го повтаряш два три пъти и с всеки ден увеличавай метрите които да бягаш

awerw
10-13-2010, 17:42
Мене достъпа до тийна са ми го забранявали вече 6 или 7 пъти, спрях да ги броя!
ловеца777 дава меко казано малоумни идеи, може би не си чел и темите му в секса... Но лапешка му работа мене ми писна от такива разбирачи като вас като ти е писнало защо влизаш ? а ние ако сме разбирачи ти тряя си както казах бодибилдър с много опит просто всеки си дава мнението може да е грешно се пак рядко се засичат много различни мнения но не скачай така върху всеки защото всеки знае различни неща и ти можеш да сбъркаш някъде

TheManTheLegend
10-13-2010, 18:37
Не скачам заради различното ти мнение, наистина се случва, но да даваш НАПЪЛНО грешни мнения-представи си че вземе те послуша...
От 2-3 години редовно влизам в сайт за бодибилдинг, там също има спорове само че на доста по-високо ниво, за такива неща като тея дето ти ги каза никой не би спорил защото на всички им е пределно ясно че са пълни глупости. Просто ти казвам да знаеш !!!

loveca777
10-13-2010, 19:19
Не скачам заради различното ти мнение, наистина се случва, но да даваш НАПЪЛНО грешни мнения-представи си че вземе те послуша...
От 2-3 години редовно влизам в сайт за бодибилдинг, там също има спорове само че на доста по-високо ниво, за такива неща като тея дето ти ги каза никой не би спорил защото на всички им е пределно ясно че са пълни глупости. Просто ти казвам да знаеш !!!
Виж сега. Не си налагам и не казвам ,че моето мнение е напълно вярно. Не съм някой фитнес спец или доктор, а само предлагам. Защото аз по този начин отслабнах. Просто от мой опит )
А за другата тема, или прочие - няма нищо общо с това. Така че или предложи нещо ,,по -вярно и качествено'' ,с което да помогнеш на човека, а и да ме поправиш, или нищо не казвай! !

TheManTheLegend
10-13-2010, 19:34
Не скачам заради различното ти мнение, наистина се случва, но да даваш НАПЪЛНО грешни мнения-представи си че вземе те послуша...
От 2-3 години редовно влизам в сайт за бодибилдинг, там също има спорове само че на доста по-високо ниво, за такива неща като тея дето ти ги каза никой не би спорил защото на всички им е пределно ясно че са пълни глупости. Просто ти казвам да знаеш !!!
Виж сега. Не си налагам и не казвам ,че моето мнение е напълно вярно. Не съм някой фитнес спец или доктор, а само предлагам. Защото аз по този начин отслабнах. Просто от мой опит )
А за другата тема, или прочие - няма нищо общо с това. Така че или предложи нещо ,,по -вярно и качествено'' ,с което да помогнеш на човека, а и да ме поправиш, или нищо не казвай! !
Може би съм го направил още с първия пост след този на автора, а не съм като другите които като прочетат някой друг пост и обръщат мнението си на 180 градуса?!
Иначе никой не би си играл да състави режим на хранене, тренировъчен режим. Играл съм си да го правя и писва. Всеки сам трябва да прочете малко литература и да види какво може да измисли сам, после да го предложи във форума на коментар. Все пак всеки е с расзлична физика и различни възможности за спазване на диета (не всеки може да извади пържолите не работа, или пък може да си позволи нещо скъпо)

NqmamName
10-13-2010, 20:45
кво му развивате теории,погледни се в огледалото,какъво се виждаш такъв си,ако се виждаш дебел значи си дебел..

Ekoto
10-14-2010, 07:12
Наблягаи на бягането и намали сладките+мазните храни ;)

BladeDancer
10-16-2010, 13:56
Просто спри да ядеш. Трябва да ти стане гадно. Да не си щастлив. Стегни се и ще отслабнеш неочаквано бързо, но имай в предвид ,че така лесно и анорексия се хваща след това. Защото после няма да си гладен и ако не ядеш на сила ще се разболееш .

Пий много вода. Продължавай да тренираш. Ако имаш време и бягай.
Имаш ли лодка ( и ако ти позволяват ), ако живееш морски град- греби в морето с часове. Това е много по- добре от фитнес. ! Успех.

Аз се бях отпуснал и по същия начин без да усетя отслабнах. Ся всички ми викат че съм отсалбнал а аз дори нищо не съм правил ..

everythingisrelative
11-15-2010, 17:06
Винстрол е по-популярното название на анаболния стероид Станозолол. Класифициран е като анаболен стероид, проявяващ много по-голяма тенденция за изграждане на мускулите, отколкото андрогенна активност в началните занимания. Анаболните свойства на този препарат са доста меки в сравнение с многото по-силни стероиди, но може да се разчита на него като медикамент за изграждане на мускули. Свойствата му дори могат да се сравнят с тези на Дианабол, но Винстрол няма такава склонност към водна задръжка.
Тъй като Станозолол не е способен да се преобърне в естроген, антиестрогени не са необходими при приема му. Гинекомастия не се получава дори при чувствителни спортисти. Винстрол изгражда плътен, качествен вид на мускулите без подкожна течна задръжка. Затова е удобен за “изчистващи” цикли, когато водната и мастна задръжка са значителен проблем. Популярен е при атлетите, чиито спортове изискват сила, бързина, издръжливост.




Казаха ми че от него се отслабва и ставаш супер релефен...но си остава ХИМИЯ :D :D