PDA

View Full Version : Объркан е !



art
10-10-2010, 20:08
Здравейте! Имам нещо като проблем. С приятеля ми сме заедно от година и 10 месеца. Обичаме се, но сега като че ли нещо не е наред. С него говорим и той казва, че се чуди. Казва, че ме обича, но тръпката не е същата. Не знае дали иска да сме заедно или разделени. Чуди се дали ако се разделим няма да съжалява.Объркан е. А аз не знам вече нито какво да му кажа нито какво да направя.Обичам го и не знам как да постъпя. Дайте ми съвет !

strangerinhell
10-10-2010, 20:38
Обикновено когато някой мъж заговори подобни неща, не е на добре.
Може да има някой друга или просто не знае какво иска, което не му прави чест. Опитай се да разбереш какво точно го навежда на мисълта, че не иска да сте заедно освен че тръпката не била същата, което нормално при по-продължителните връзки.
А на колко години сте ?

SuperBadSuperFresh
10-10-2010, 21:13
Опитайте какво е да сте разделени.Кажете си примерно че няма да се чувате и виждате и вижте как ще е.

art
10-10-2010, 21:36
Обикновено когато някой мъж заговори подобни неща, не е на добре.
Може да има някой друга или просто не знае какво иска, което не му прави чест. Опитай се да разбереш какво точно го навежда на мисълта, че не иска да сте заедно освен че тръпката не била същата, което нормално при по-продължителните връзки.
А на колко години сте ?

Аз след месец навършвам 19, а той е на 22

strangerinhell
10-10-2010, 23:29
Обикновено когато някой мъж заговори подобни неща, не е на добре.
Може да има някой друга или просто не знае какво иска, което не му прави чест. Опитай се да разбереш какво точно го навежда на мисълта, че не иска да сте заедно освен че тръпката не била същата, което нормално при по-продължителните връзки.
А на колко години сте ?

Аз след месец навършвам 19, а той е на 22

Честно казано очаквах да ми кажеш, че е най-много на 17...
Мъжете на тази възраст вече би трябвало да са независими по отношение на взимането на решения за живота си. Няма ги факторите родители, училищни тревоги и прочие. Той трябва да е натрупал някакъв житейски опит за тези години и да уляга, а не тепърва да започва да се чуди. Може да има нещо, което да го е накарало да се разколебае за връзката ви, ти си знаеш. Но ако няма, той ТРЯБВА да знае какво иска, защото няма логика човек на тези години да не знае, а и по принцип за всички важи това.
Говори с него, трябва да ти каже. Отговори от сорта на: Аз искам да съм с теб, но..... не вървят. За всичко има причина, ако иска да е с теб ще е защото те обича, държи на теб и т.н. ако не иска също ще трябва да има причина и заради времето през което сте били заедно заслужаваш да я знаеш. И последно, колкото и клиширано да е ти казвам: Има ли желание - има и начин, няма ли желание - търсят се оправдания !

Emppu90
10-10-2010, 23:31
Най - добре е една малка почивчица. Ще ви се отрази добре и на двамата. :)

BlackCross
10-11-2010, 03:37
Разделете се за 2-3 месеца и пак ще сте щастливи. Но иначе УСПЕХ! :)

roshkors
10-11-2010, 04:55
Връзката е такава каквато си я направиш :) дано си ме разбрала ;)

RoSKo0o0
10-11-2010, 07:25
...

BlindedAngel
10-11-2010, 07:55
Разнообразете си връзката,правете нещо различно.Ако и това не помогне си дайте почивка 8)

art
10-11-2010, 10:10
Добре де ами ако след почивката реши, че не иска да сме заедно!?

BlindedAngel
10-11-2010, 10:19
Ами тогава няма да сте заедно.Какво искаш насила ли да бъде с тебе момчето ?

art
10-11-2010, 10:25
Много ясно, че не ама...

cinderella_gugutka
10-11-2010, 10:31
еми само времето ще покаже какво ще стане с вас (ти само внимавай да не го притискаш,че ще стане по-зле :o )

BlindedAngel
10-11-2010, 10:36
Много ясно, че не ама...
...ама си го искаш, въпреки всичко - това е егоизъм.Ако не се получат нещата просто продължи напред 8)

art
10-11-2010, 11:03
Така или иначе нещата не зависят особено много от мен.

valdesbg
10-11-2010, 12:49
А ясно... пича не те иска, обаче го е страх да си каже, щото пък от друга страна му е удобно с теб. И без теб ще му е по кофти докато си намери друга.

Какво да направиш ли - ако нямаш нищо против да си просто навик за някого стой си на ушите. В противен случай нека ножа опре до кокала и ще видиш къде зимуват раците :) Не приемай уклончиви отговори.

RoSKo0o0
10-11-2010, 14:33
...

art
10-11-2010, 19:16
Днес се видяхме. Вчера ми говореше, че се колебае днес ми говори за деца.. Не мога да го разбера и по-лошото е, че и аз започнах да се забатачвам. Ние сме от различни градове и той учи в моя, но тази година му е последна. Мисля, че точно това го притеснява, че като завърши няма да има как да сме заедно.