PDA

View Full Version : "Потънал" (крив) зъб



kismi
10-10-2010, 20:08
Здравейте ,имам един проблем ,който просто ми е много голям комплекс и ми убива и самочувствие ,и всичко.Единия от предните 2 зъба е така да се каже "потънал" или крив навътре.Чудех се дали някой е имал подобен проблем и може ли някой да ме посъветва какво да правя.Има ли начин зъба да се изкара и да се направи нов на негово място.Не съм се престрашил да отидя на заболекар все още ,затова се обръщам към вас :?

bababe
10-10-2010, 20:34
Един зъб да ти е проблема. С брекети на горната челюст. Това според мен е най-добрия метод. На мен пък всички зъби са ми криви и де да бяха на вътре, а са ми навън. В профил челюстта ми е напред, като маймун 8-)
И аз се чувствам ужасно и няма ден, в който да не мисля за това. Опитвам се да го преживея просто.

BaffaLsc
10-11-2010, 04:20
Отиди на зъболекар и виж какво ще ти кажат.

DarknessAngel
10-11-2010, 07:50
Ходи на ортодонт, мисля,че няма да се нагласи от само себе си. :)

fuckme
10-11-2010, 13:54
не зъболекар, ортодонт е за тая работа. според мен с едни брекети на горната челюст нещата ще се оправят за има-няма година. ако не отидеш нещата може да се влошат, така че вместо да питаш във форумите, просто потърси за телефон на добър ортодонт. :)

YouDontKnowMe
10-11-2010, 14:49
Аз съм кривозъба. Вторите и третите ми зъби в ляво (горе и долу) са - един навътре, един на страни, един издаден.
Ходи на зъболекар. Тези месеци сигурно и аз ще слагам брекети/апаратче.
И все пак, да ти имам комплекса.
Аз щях да съм по-нещастна, ако бях тъпа патка като две мои съученички, с които трябваше да правим проект. Бяхме 6 човека в групата.
Няма да ви казвам каква неграмотна и малоумна работа ни представиха.
Радвай се, че не си като тях.
Зъбите да са ти проблема.

awesomesheepy
10-11-2010, 16:07
ходи на зъболекар и ще ти кажат.

ъм,искам да използвам темата,на някой случвало ли му се е зъб,да му расте година и 3-4 месеца?
че моя случай е такъв =.=

YouDontKnowMe
10-11-2010, 16:22
Да, един мъдрец ^^ От 1-2 години се опитва да излезе, ама ке 8-)