PDA

View Full Version : Харесва ли ме?



bubety123
10-10-2010, 21:50
Здравейте, харесвам си едно момче вече от една година и искам да разбера дали ме харесва. Всичко започна на училище в едно междучасие. Беше началотоо на годината. Не го познавах и реших да разбера нещо повече за него. След няколко дни разбрах албума му и реших да му напиша коментар.После той също ми написа коментар и то няколко. Приятелките ми ме съветваха да му поискам skype, така и наравих. Писах му и той ми го даде. Запознахме се, но нищо важно не си казахме. Виждахем се в училище и много пъти си засичаме погледите. До юни нямаше нищо, само писане по skype, докато дойде края на юни,когато му писах и го попитах дали ще ходи на дискотека, но той каза че нямало с кого и аз му предложих да дойде с нас-аз и моята приятелка. Беше съгласен, но каза че ще попита неговите приятели и ще ми каже по-късно. Вечерта ми писа и каза че ще се събират във тях преди дискотеката и ни покани и нас, също ме попита дали си имам приятел и аз му казах не и той каза супер. Бяхме в тях, но отново нищо не стана само се споглеждахме. След няколко седмици бях на рожден ден и той беше там.Играех с едно друго момче, а той не отделяше поглед от нас. Момчето с което играех започна да ме закача, но въпросното момче го драпна от мен и започна да му говори нещо. Това стана няколко пъти.
В училише често сме си засичали погледите с леки усмивки. От тогава ми пише по често в skype и коментари. Много съм объркана в някой случай мисля че ме харесва в други пък не. Може ли някои да ми помигне в тази ситуация. Историята малко е неразбираема и объркана, но ако някои може да ме разабере и да ми помогне да ми даде някакъв съвет много ще ми помогне. Благодаря

Ins0mnia
10-10-2010, 22:19
Много съм объркана в някой случай мисля че ме харесва в други пък не.

Така,значи първо ние не мислим дали някой ни харесва,ние си създаваме илюзия и вярваме в нея,понеже на нас ни се иска да е така.Но по темата - защо просто не излезете двамата някой път и да видиш какво ще се получи :] пък тогава пак сложи една темичка..

strangerinhell
10-10-2010, 23:36
Аз мисля, че те харесва :) Окуражи го някак си, че и ти го харесваш и нещата ще се наредят. Я си представи, че и той така като теб сега се терзае дали го харесваш или не :? Бъди по-уверена и търси взаимност !

juj4elinka
10-11-2010, 05:40
Аз мисля, че те харесва :) Окуражи го някак си, че и ти го харесваш и нещата ще се наредят. Я си представи, че и той така като теб сега се терзае дали го харесваш или не :? Бъди по-уверена и търси взаимност !

+1 :)

mech0
10-11-2010, 07:26
Изглежда и двамата сте доста срамжливи. Според мен и той се терзае като теб дали го харесваш, а ако някой не дейсва скоро искрата ще угасне, така че смело напред.

denizxcakir
10-11-2010, 12:26
Според мен, те харесва.

valdesbg
10-11-2010, 12:35
Е кво го мислиш толкоз... излезте, налазете се и.. така :)

От толкоз мислене.. нищо няма да излезе.

MsIrony
10-11-2010, 12:42
В училише често сме си засичали погледите с леки усмивки. Това е напълно достатъчно за едно добро начало ,пробвай се с мислене и бездействие не става!

Wits
10-11-2010, 13:42
Може би, ако го поканиш на среща ще има по-ползотворен ефект от писане по скайп, пращане на сърчица, точици линийки и тем подобни.

xxcherry
10-11-2010, 14:25
Аз мисля, че те харесва :) Окуражи го някак си, че и ти го харесваш и нещата ще се наредят. Я си представи, че и той така като теб сега се терзае дали го харесваш или не :? Бъди по-уверена и търси взаимност !

RoSKo0o0
10-11-2010, 14:28
Защо не го питаш? Никой от тук не може да ти отговори...толкова различни хора и характери има...това е един от най-тъпите въпроси, които може да зададеш тук.

sladur4etyYy
10-11-2010, 16:08
има някакъв интерес, но или не е достатъчен, или мъжленцето е смотано и не смее да действа.

Starlettka
10-11-2010, 16:08
Нем

chombak
10-15-2010, 11:43
еми според мен те харесва.. :)

Sisito941
10-15-2010, 12:15
Дам,харесва те.. :)

soul1199
10-15-2010, 13:26
защо не го поканиш да излезете само двамата някой път,тва е най-добрия начин да разбереш дали те харесва