PDA

View Full Version : да споделя с вас.



plamen1980
10-11-2010, 06:34
Искам да споделя с вас колко ми е тежко и колко страдам по едно момиче. Живея в Америка и преди 3 години някакво момиче ми пиза на скайпа здрасти и аз и отговорих, видяах неини снимки и тя бше голяма красавица но женена с дете и на майтап попитах дали няма такава хубава сестра като нея и тя каза да. Писах на сестра и на скайпа и така започнахме да си пишем с нея, тя беше в Испания. пишехме си с часове после започнахме да си говорим и да се виждаме по скайпа почти всяака вечер. В началото не изпитвах нищо просто беше интересно. Така продалжи няколко месеца. Тя замина в Италия и започна нова работа и нямаше вазможност да си говорим дори и да си пишем, това не ми липсваше много. Преди 1 година тя се прибра в България и започнахме пак да кореспондираме и да се чуваме и да се виждаме този път беше по различно след 2 месеца аз свикнах доста с нея, тя започна работа в България и аз я сабуждах за работа като и званяах по тел. разбира се часовата разлика го позволяваше при мен беше 21:00ч. а при нея 7:00ч. и обратно като тя се прибере веднага на скайпа и аз на тел. понеже имам скайп на тел. и така 2-3 часа докато не ми падне батериата. Много исках да я срещна. Купих си билет и след 5 години престои в америка се прибрах за първи път в България. Вечерта на 22 декември 2009 си бяах при родителите и брат ми в родния ми град. на другия ден и се обадих и веднага вечерта заминах към нея, тя живееше на час път с кола от мен. Тя беше на работа същия ден взех я от тяах и отидохме да пинем по нещо говориме си много аз се наслаждаах на момента тя беще много по красива от колкото на екрана на компютара, псле бяахме на нощен клуб бяахме след това да яадем и така аз я закарах до тяах че на другия ден тя беше на работа. Казах и че я харесвам много и се целунахме много страсно на мен ми се подкосиха краката и немойах да и кайа нищо друго освен че ще и се обадя за да доида колкото се може по скоро. След 2 дена се видяахме отново но нещо не беше наред аз се опитах да я целуна а тя се отдръпна и каза немога да дойда с теб и така отказа на предложението ми да дойде с мен в америка, което предлойение обсъйдахме преди да се видим на живо. Много пъти сме си говорили че ако се харесаме че искам тя да доиде при мен. И така тя отказа и причината беше че не изпитва никаква тръпка. И всичко свърши така, аз след месец се прибрах в Америка това за мен беше края и нямаше да я потърся докато тя не ме потърси на скайпа отново, каз че е сгрешила и че не ми е дала шанс и е трябвала да ме опознае преди да ме отреже така. започнахме да си говорим пак но по ряадко март 2009 тя замина пак за Италия и ми каза че щяала да има време да помисли дали има някакав начин да се пробваме да бъдем заедно или нещо такова, аз бяах готов на чакам. След 6 месечния и престои в Италия през които си бяахме обменили само няколко саобщения тя се прибра отново в България и тогава тя ми каза че няма да се случи нищо и че не имала смелоста да ми каже по рано, аз бяах сакрушен. Имах големи надежди бяах се подготвил за почти всичко, и може би грешах но трябваше да се подготвя. И преди 1 седмица си поговорихме пак и тя тогава ми каза цяалата истина че се е влюбила в друго момче с което нямала как да бъде заедно поради някаква причина, аз и казах че сажелявам за нея и и пожелах успех и казах че няма да я търся повече. Това е моята история, обичам страшно много това момиче обичам характера и харесвам страшно много как изглежда харесвам всичко в нея, някои че каже ти си влубен и любовта е сляпа или че това е временно увлечение, но не бил съм влюбен но това е савсем друго чувство нещо по силно и по страшно немога да я забравя искам но немога бих дал всичко за нея тя го знае много добре, но тя каза "забрави ме". НЕМОГА ДА Я ЗАБРАВЯ. какво мислите, кажете ми че се побърквам.

AceXe
10-11-2010, 07:19
Първо ще ти кажа, че си пълен глупак. Толкова неграмотно писане не съм виждал и то от човек, който все пак е емигрант в САЩ и се предполага, че познава добре български и английски поне. Нищо чудно ако си писал пред нея нещо, за това да се отказала от теб... Преди да ходиш по света си научи родния език, а тогава учи останалите, неграмотнико!

Второ, ще ти кажа, че отново си глупак. От САЩ си дошъл специално до тук, заради една жена, с която си има разговори по скайп?! И очакваш просто така тя да каже ОК и да дойде с теб? Ами живота й? Роднините й? Приятелите й? Никой човек не може толкова лесно да се откъсне от живота си и да отиде на майна си райна при това, при човек, когото не познава. За нея ти може да си всякакъв - педофил, убиец, мошеник, изнасилвач и т.н. Тя те познавам такъв, какъвто единствено се представяш през нета. Очакваш, че просто така ще заебе всичко тук и ще отиде на другия край на света и то без да те познава?! Не става така. Това по романтичните филми може да го има, но не и в реалността. Толкова ли няма жени в САЩ?! Казваш, че ти си 21:00, а тя 7:00. Значи си в най-западните щати. Калифорния - Лос Анджелис?! Там има жени колко щеш...

cveteto64
10-11-2010, 07:31
Мисля, че трябва наистина да я забравиш и да си продължиш живота в САЩ. По написаното оставам с впечатлението, че си си утроил един добър живот за живеене там(след като можеш да поемеш отговорността да вземеш някой при себе си). Не мога да знам какво изпитва мацката може би наистина не те харесва, а може би просто не може да замине, както казаха по нагоре роднини, приятели, пък и ти сам виждаш тя е заминавала и пак се е връщала, явно има нещо което и пречи да емигрира в друга държва. Забрави за нея и продължи напред...

plamen1980
10-11-2010, 07:31
Първо ще ти кажа, че си пълен глупак. Толкова неграмотно писане не съм виждал и то от човек, който все пак е емигрант в САЩ и се предполага, че познава добре български и английски поне. Нищо чудно ако си писал пред нея нещо, за това да се отказала от теб... Преди да ходиш по света си научи родния език, а тогава учи останалите, неграмотнико!


добре де виждам че критикуваш доста хора за неграмотноста им не само на мен, все пак нали форума не е изпит по Български език. А другото което е че се върнах до България не само заради нея но това няма значение, а това че не бяах срещал момиче като нея до сега и си заслужаваше да се видим.

AceXe
10-11-2010, 08:39
Първо ще ти кажа, че си пълен глупак. Толкова неграмотно писане не съм виждал и то от човек, който все пак е емигрант в САЩ и се предполага, че познава добре български и английски поне. Нищо чудно ако си писал пред нея нещо, за това да се отказала от теб... Преди да ходиш по света си научи родния език, а тогава учи останалите, неграмотнико!


добре де виждам че критикуваш доста хора за неграмотноста им не само на мен, все пак нали форума не е изпит по Български език. А другото което е че се върнах до България не само заради нея но това няма значение, а това че не бяах срещал момиче като нея до сега и си заслужаваше да се видим.

Не е така. Не е изпит, но това не означава да пишеш като селяк, защото натоварваш останалите, които четат. Неграмотното или на латиница писане се чете значително по-бавно и уморително, а и донякъде е въпрос на уважение към останалите, от които искаш съвет.

sladur4etyYy
10-11-2010, 16:11
не мисля, че имаш голям избор. просто се стягаш и я забравяш, толкова.

plamen1980
10-12-2010, 01:19
Ами май така ще е най добре. Но ми е ужасно трудно да не казвам почти невъзможно.

AceXe
10-12-2010, 05:58
Ами май така ще е най добре. Но ми е ужасно трудно да не казвам почти невъзможно.

Айде стига де, това не е единствената жена на света. Ти пък може ли толкова да се привържеш към някого, когото не познаваш толкова добре на другия край на света. Къде е смисъла на това?! Замини, излез, запознай се, в Щатите има жени бол и то всякакви. Все едно ще е тази, която ще е за теб.

pinkyy
10-12-2010, 07:24
Не е само това. Тя те разиграва както си иска, прави те на луд. А ти и се връзваш на акъла. Яя се усети малко и се дръж на положение.

plamen1980
10-12-2010, 07:26
Това което разказах беше само набързо ако тряабаше да разкажа цяалата история нямаше да ми стигннат 6-7 страници А4 формат. Цяалата работа е в това че съм бил с достатачно момичета и чувствата ми към тяах са били едни и същи дали повече или по малко и винаги първо са м привличали сексуално или визуално. При това момиче беше савсем различно, по цели нощи не съм спал и си приказваме пък и тя така по някога, говорили сме си в продалжение на 5-6 часа и не ни е омръзвало. Имах чувството че можем да си говорим с цели дни без да ни омръзне и без да се повтаряме, чуството и за хумор, всичко харесвах в нвя. осазнавам дори че не е най голямата красавица и пак бих искал да съм с нея завинаги. Такива момичета като нея са ряадкост. Много сажелявам че нищо не стана. Надяавам се някои ден да заобичам някое момиче силно както обичам нея.

pinkyy
10-12-2010, 07:34
Повярвай ми, ще заобичаш и друга :) Само не се отчайвай и не губи надежда. Пожелавам ти успех оттук нататък !

plamen1980
10-12-2010, 07:40
Повярвай ми, ще заобичаш и друга :) Само не се отчайвай и не губи надежда. Пожелавам ти успех оттук нататък !

Благодаря много, и се надявам да си права.

plamen1980
10-26-2010, 05:30
Охххх, хора не е истина. Един два дена след като написах историята си в форума си писах с това момиче за последно. След като и обесних че наистина няма да я търся повече за да мога да я забравя я помолих да ми кайе истинската причина за която немойем да бъдем заедно. Тя ми каза че е била влюбена в друг и тя също неможе да бъде с този човек поради причина кояато няама да споделям. Така разбрахме се че няма повече да я търся, хо уви 15 дена след това тя ми пише на скапа, че била заминала в италиа и тъкмо е пристигнала и я втасала някаква, и че щяала да ме потъри пак. Аз не си бяах у нас и неможах да и отговоря веднага. Няаколко часа след като ми е писала тя аз и се обадих разтревожен с мисалта че се е случило нещо ужасно. Обадих и се по телефона, тя каза че се е разбрала някакво момиче да я чака като престигне в Италия, но никои не я е чакал, и е отишла на хотел това е което е станало и след това щяала да замине при сестра и която живее в друг град в Италия. Аз я попитах дали има нужда от нещо, тя каза че всичко е наред пита ме как съм и това е. Сестра и ми каза че е престигнала и всичко е нормално. Но неможах да я питам защо ми е писала и защо ме търси пак така няма да мога да я забравя, не е чесно какво иска.

Извинявам се за правописните грешки.

hopekiller
10-26-2010, 05:51
Никога няма да я забравиш, съжалявам.
Но на сила хубост не става. Пусни я. Бъдете приятели.
Пише ти, защото предполагам неиска да те загуби.
Питай я, няма да откаже да ти отговори.
Успех.