PDA

View Full Version : моля дайте съвет ;[[



diditu97
10-11-2010, 08:20
Поредната тъжна история ... реших да я напиша и споделя за да ми дадете някакъф савет .. ето я и моята история .. Беше един прекрасен ден в парка с приятели и имаше ново момче цял ден се гледахме , но нито един от двамата не направи крачка. На друя дех когато излязохме той ме попита дали мога да му дам скайпа аз му го дадох.. писахме си 1 2 месеца станахме много добри приятели , но аз се влюбих и търсих много начини да му кажа това и все нанемирах смелост. Когато един ден той ме попита дали иска да излезем и аз с радост приех. Седнахме на една пейка и той запозна да ми обеснява как когато ме е видял се е влюбил в мен. Аз му казах да спре да говори и му казах , че и аз също съм влюбена в него и той ме попита дали искам да съм с него аз с радост отговорих , че искам и той ме вдигна и ме целуна и каза , че ме обича ужасно много и е нямал тарпение за този ден когато ме целуне !! Така 3 месеца бяхме щастливи докато неразбрах , че трябва да замине да в чужбина много се натажих , но той ми каза , че каквото и да става там той ще си е само мой , но уви върна се след 3 седмици отидох до тях да видя как е моята любов. Когато позваних на вратата ми отвори някакво момиче попитах каде е Светльо ( гаджето ми ) , а тя ми отговори до магазина попитах кога ще се върне тя ми каза всеки момент и ме попита коя съм аз отговорих приятелката му . Тя се намръщи и ми отвърна , че тя е неговата приятелка аз се разплакох и тръгнах да бягам по стълбите надолу .. той тъкмо се пребираше и се засякохме той пусна торбите и тръгна след мен когато ме хвана ме попита какво се е случило , но аз от плач неможех да говоря и му казах да бъде щастлив и да не ме търси почеве .. две седмици бях бясна , че е направил така , но вече стана година аз неспирам да мисля за него . Макар , че ме нарани така , сега си пишем по скайп той ми праща прегръдки и целуфки и когато се видим ме прегръща и понякога целува , опитах какво ли не .. когато му казах да не ме търси той 2 месеца тагува и искаше да е с мен , но аз на инат неисках да го виждам , а сега аз плача .. та молбата ми е , ако можете дайте ми съвет :-# :-# :-#

ppuffinkka
10-11-2010, 08:34
На колко сте..?

Иначе защо не се съберете пак ако те харесва още...?Наранил те е ясно..,но пък може да е осъзнал грешката си :wink: Дай му втори шанс щом още го харесваш.. :) Пък и от къде знаеш,че онова момиче не те е излъгало..?Ти не го ли попита дали е вярно...Айде горе главата мила.. и УСПЕХ :-)

diditu97
10-11-2010, 08:42
говорихме беше негова приятелка а и той вече няма чуства или поне така твърди ... снощи даже сънувах , че пак сме заедно , но не се надявам много ... апак и той сега е на 19 аз на 13 .. знам , че е голям , но го обичам и първата ми целуфка беше с него ..

YouDontKnowMe
10-11-2010, 08:45
Ами тя щом е била у тях, може и секс да са правили.
Знаеш ли го какво що прави..
И ако поиска секс от теб, няма да е много честно.
Не му се връзвай по-добре.

diditu97
10-11-2010, 08:48
аз вече му се вързах .. :) просто си го искам , а знаеше , че каквото поиска ще му го дам все пак той е момчето на живота ми .. ;(

YouDontKnowMe
10-11-2010, 09:09
Ами, налапала си въдицата вече. Само гледай да не налапаш и другото, че ще е жалко, при положение, че момчето има склонност да лъже.

Не е момчето на живота ти , сама се сещаш колко още ще има.
По-спокойно го карай, бъди си с него, но му нямай вяра. При най-малката кривина, при намеци за секс- режи го . Само ще се възползва от теб .

diditu97
10-11-2010, 09:13
ама вие не ме разбрахте аз не съм с него вече.. просто продалжавам да го обичам и искам някакъф савет да ми дадете да направя нещо за да го забравя :)

No5
10-11-2010, 09:29
Седни си на задника, да учиш за изпитите след 7ми клас и ще го забравиш много бързо, сигурен съм.

mArMaLaDkA
10-11-2010, 12:17
егати турския сериал. :-o

Той е почти на 20, а ти не си от онези 13-годишни, които са узрели преждевременно. Остави го баткото да си студентства и да си гледа живота, ти си гледай училището, приятелите и толкоЗ. Евентуално след време, ако ви е писано, ще се съберете отново.

valdesbg
10-11-2010, 12:22
Въъъъъъъ

Ей туй ми е най-смисления коментар по детинската история дето си ни написала.

Съвет - стой по малко пред компютъра, събирай се с повече хора на твоята възраст, и не замръквай късно някъде.

А да.. и си учи по сериозно уроците. Неузряла си за каквото и да е свързано с момчета и любов.

MsIrony
10-11-2010, 12:44
все пак той е момчето на живота ми .. ;(Ахахах ,тия определения направо ме късат от смях .

RoSKo0o0
10-11-2010, 14:37
знаеш ли как им викат на тези сутиации...по-точно какъв статут им слагат? ---> EPIC FAIL

sladur4etyYy
10-11-2010, 15:55
ама вие не ме разбрахте аз не съм с него вече.. просто продалжавам да го обичам и искам някакъф савет да ми дадете да направя нещо за да го забравя :)

добре, че не си решила да се върнеш при него и ''да му дадеш 2-ри шанс''. голяма услуга си правиш, сериозно.
спри контактите с него, намери си хоби, излизай с приятели, забавлявай се постепенно ще спре да ти пука за него.

diditu97
10-11-2010, 15:58
хора само дето си пиша с него и ако на месеца излезем 1 път , а за шансове .. нз може би ако иска ще се върна при него .. а за това за излизането с приятели хобита го правя уча си просто понякога като се сетя за него и все едно всичко се случва пред очите ...

sladur4etyYy
10-11-2010, 16:00
хора само дето си пиша с него и ако на месеца излезем 1 път , а за шансове .. нз може би ако иска ще се върна при него .. а за това за излизането с приятели хобита го правя уча си просто понякога като се сетя за него и все едно всичко се случва пред очите ...

защо?! за да те направи на още по- голяма глупачка, отколкото вече го е сторил ли? еми, ок, изборът си е твой.

diditu97
10-11-2010, 16:28
е да ама как да го забравя всичко направих спрях контактите с него непроработи , тръгвах с други пак без резолтат ... сега уж съм с едно момче стана един месец ама имаме спорове ... и се чуся още да си тровя ли нервите ...

pinkyy
10-11-2010, 17:28
97 работа..

diditu97
10-12-2010, 05:41
хора ако няма да ми давате савети по добре ваобще не коментирайте това , че съм 97 работа неозначава , че немога да обичам и да се влюбвам нали ...

pinkyy
10-12-2010, 07:27
Това, че си 97 означава, че още не си съзряла и не ти е дошъл акъла в главата. Така че набора има огромно значение. След време, когато порастнеш ще разбереш, че това което си говорила и правила са детски работи. Сега не ти се вярва, но е така.

diditu97
10-12-2010, 07:32
боже би , но сега съм в това положение и ... найтина го обичам а едва ли ако бях с толкос голям лапешки акал нямаше да ми пука , а за няколко дена да ми мине и да го забравя

pinkyy
10-12-2010, 07:39
Е добре, тогава виж все пак какво ще излезе. Но не насилвай нещата, остави го той да направи нещо. В противен случай той ще види, че си слаба и си хлътнала здраво по него и ще си прави какво си иска. Затова не предприемай нищо известно време, а ако го видиш се дръж по-студено, за да разбере че не си му в кърпа вързана, а трябва да се отнася добре с теб. :)

diditu97
10-12-2010, 07:53
добре благодаря за съвета , ще го пробвам :)

cinderella_gugutka
10-12-2010, 14:14
животът е твърде кратък ,за да си губиш времето за хора,които не заслужават и грам внимание....ако те иска,да се постарае да те има,ако ли-намери нещо друго,което да ти усмисля дните

diditu97
10-13-2010, 06:53
и аз така мисля , но немога да си го избия от главата ...

SonataArctica
10-13-2010, 06:56
Роман. Даже не прочетох първото изречение. Ти си 97 к`во ти пука :lol: . Влюбил си се - не че е вярно - праз :lol:

AceXe
10-13-2010, 07:35
Поредната тъпа, а не тъжна история. Тъжна, защото ти влагаш излишен патос и псевдоемоция в нея.

Първо, много простееш с тоталната си неграмотност, но този път ще се въздържа.

Второ, грам прозорливост няма в теб. Момче, което от месец-два те познава и ти обяснява, колко много те обича, значи те заблуждава и то с цел. Може би му харесва да ходи с няколко момичета, може би само заради секса (ако сте правили) или да има алтернатива ако някоя го зареже или дори бас.

Трето, слабохарактерна си. Аз на твое място, уреждам си последна среща с него, казвам му в очите, че е пълен боклук, тръгвам си, блокирам го по всички канали (скайп, фейсбуци и не знам си кво още) и гледам живота напред, а не пускам тъпи теми. Искаш да ти кажа "тръгни с него"? Или тайно на това се надяваш, за да не изпитваш вина, че си слабохарактерна, а да имаш оправданието, че уж е рационално, съдейки по съветите на другите. По-скоро мисля, че си поредното момиче, което грам не знае какво иска, не умее да отстоява себе си, склонна е да позволява да я унижават, свръх емоционална (или псевдо може би), неграмотна и наивна.

Четвърто - съвета. Виждаш се с него, забиваш му шамар, казваш му в очите каквото мислиш за него без колебание, блокираш го, преосмисляш си целия начин на мислене и на живот, излизаш с приятели, запознаваш се с ново момче, ОПОЗНАВАШ ГО преди да правиш стъпки напред, не си въобразяваш, че го обичаш или той те обича лудо, тръгвате и се радваш на живота.

diditu97
10-13-2010, 09:03
хора тва , че съм 97 трябва ли да значи , че немога да обичам и да се влюбвам.. казах ви ако няма да ми давате савети по добре не си хабете силите да пишете по темата :)

AceXe
10-13-2010, 20:51
хора тва , че съм 97 трябва ли да значи , че немога да обичам и да се влюбвам.. казах ви ако няма да ми давате савети по добре не си хабете силите да пишете по темата :)

Ти изобщо не си ми прочела поста. Да съм казвал нещо за възрастта ти?! Казвам, че е нвъзможно момче да те ОБИЧА при положение, че те познава от месец-два. Май не можеш и да четеш...