PDA

View Full Version : Напълняване



BlindedAngel
10-11-2010, 08:46
Гледам хората постояно се оплакват че са пълни,дебели etc. и искат да отслабнат.Е добре обаче аз искам да напълнея.1.74 съм 63-64 кила, ходя редовно на лостове,релефен съм, но ако трябва да съм честен искам да кача поне още 4-5 кила да се доуформя и разширя.Някакви идеи как ? Ако трябва и снимка ще постна :)

LifeFitness0
10-11-2010, 11:11
Пак всичко опира до храната и до добавките (ако пиеш такива).Мисля ,че една ВВД(Високо въглехидратна диета) ще ти е от полза.Естествено трябват и много тренировки.

TheManTheLegend
10-11-2010, 17:40
Яж много храна-месо, ориз, картофи, овесени ядки яйца и млечни продукти

BlindedAngel
10-12-2010, 04:27
Яж много храна-месо, ориз, картофи, овесени ядки яйца и млечни продукти
Ям по ИЗКЛЮЧИТЕЛНО много и не мога да напълнея.Храня се дет се вика с боклуци дето хората стават по 100+ кила, аз и 1 не мога да кача.А относно тренировките си ходя редовно :)

hamilcar
10-12-2010, 05:58
Изключително много може да е за теб, но по принцип да е малко. Какво ядеш ? По колко пъти на ден ?

TheManTheLegend
10-12-2010, 08:24
Ако ядеш по 1кг ориз половин килограм месо и 10 яйца на ден и не напълняваш тогава се оплаквай :-D

Greennight
10-12-2010, 09:07
Яж много храна-месо, ориз, картофи, овесени ядки яйца и млечни продукти
Ям по ИЗКЛЮЧИТЕЛНО много и не мога да напълнея.Храня се дет се вика с боклуци дето хората стават по 100+ кила, аз и 1 не мога да кача.А относно тренировките си ходя редовно :) С боклуци няма да заякнеш,яж много месо и яйцапо 5-6 пъти на ден и ако спортуваш,ще качиш кила в мускули :wink:

DaemonBoy
10-12-2010, 12:12
Според мен ти трябва ВВД, както каза човекът по-нагоре

BlindedAngel
10-12-2010, 13:12
Изключително много може да е за теб, но по принцип да е малко. Какво ядеш ? По колко пъти на ден ?
Ям всичко поне по 5-6 пъти на ден се храня :)
А някой може ли да ми предложи такава ВВД диета или да ми каже откъде да си потърся 8)

redbul2
10-12-2010, 13:24
Щом си карал по лостовете досега, опитай малко в зала. По 3 тренировки седмично е добър вариант за теб. Храната трябва да е по-калорична. Може да нагъваш шоколади, по-мазни меса и др.

AnneG
10-12-2010, 13:25
И при мен е така. Всичко ям- сладко, хляб, газирани напитки и пак не напълнявам. Явно структурата ти е такава, нищо не може да се направи. Като малка нашите много са се притеснявали, че съм твърде слаба, сега също имам много комплекси за теглото си, но явно няма начин. Много ми е странно, като някои момичета по 53-54 килограма се наричат дебели, много бих искала аз да съм толкова.

BlindedAngel
10-12-2010, 13:54
И при мен е така. Всичко ям- сладко, хляб, газирани напитки и пак не напълнявам. Явно структурата ти е такава, нищо не може да се направи. Като малка нашите много са се притеснявали, че съм твърде слаба, сега също имам много комплекси за теглото си, но явно няма начин. Много ми е странно, като някои момичета по 53-54 килограма се наричат дебели, много бих искала аз да съм толкова.
Да ама аз като бебе съм бил пълен, да не кажа дебел...Пък сега нищо общо 8-)

TheManTheLegend
10-12-2010, 17:56
В кое даскало си във Варна 8-)

Myrth
10-12-2010, 18:20
Просто си уточни понятията много и малко. На лостове няма проблем да се качи маса, просто лостаджиите рядко имат представа какво е това хранене. Единствената причина да не качваш, е ако ядеш малко (недостатъчно). Тренировката се отразява върху качеството на каченото, не толкова на количеството.

TheManTheLegend
10-12-2010, 19:27
Просто си уточни понятията много и малко. На лостове няма проблем да се качи маса, просто лостаджиите рядко имат представа какво е това хранене. Единствената причина да не качваш, е ако ядеш малко (недостатъчно). Тренировката се отразява върху качеството на каченото, не толкова на количеството.
тва "лостаджия" ми прозвуча като аналогия на "голфаджия" в света на спорта :D :razz:

BlindedAngel
10-14-2010, 03:39
В кое даскало си във Варна 8-)
Бях.Завърших преди 2008 ТКК :)
А относно яденето ти говоря от порядъка на ставам около обяд, ям каквото има сготвено в къщи, ако няма си правя нещо сандвичи със салам,кашкавал etc...После излизам, след около 2 часа ям навънка някаде - да речем някоя пица или сядам някаде да хапна нещо било то кебапчета,кюфтета с пърж.картофи или просто дюнер на някоя пейка.След 3 часа се повтаря същото, след което се прибирам и ям и вкъщи пак каквото има :)

redbul2
10-14-2010, 06:46
Има някои ресторанти и закусвални, като например на "Рощок" където чиниите са доста пълни на сравнително умерени цени. Свинско или пиле с ориз е много калорична храна. Като се поръча и десерт става супер. Яденето ти изглежда е набързо и недостатъчно. И освен това импулсивните хора трудно напълняват. Трябва малко да успокоиш топката, да станеш по-ленив и отпуснат,спокоен. И килограмите сами се лепят по тялото. И освен това във фитнесзалата се напомпват яко мускулите. Това води до повишено усвояване на протеините от храната. И метаболизмът се обръща,трупаш мускули и килограми.

Myrth
10-14-2010, 07:55
Всъщност колкото е по-бърз метаболизмът, толкова по-трудно се качва тегло като цяло, но и белтъчният синтез е по-засилен. Тоест, при достатъчна храна, човекът с бърз метаболизъм ще трупа по-лесно мускули.

cunt
10-14-2010, 12:37
Изключително много може да е за теб, но по принцип да е малко. Какво ядеш ? По колко пъти на ден ?
Ям всичко поне по 5-6 пъти на ден се храня :)
А някой може ли да ми предложи такава ВВД диета или да ми каже откъде да си потърся 8)
http://www.bb-team.org/articles/909/#axzz12KuDY5nh