PDA

View Full Version : Ивет Фешън ??



Infinity
10-11-2010, 11:43
Имам предложение от Ивет Фешън да отида на индивидуална среща , но все още се колебая.
Какво ще кажете по въпроса ? :-o
Мисля , че това е най-добрата агенция в България , но исках да чуя и вашите мнения , както и да попитам дали някой е работил с агенцията и доволен ли е ?
Ходил ли е някой на среща и какво следва след това ?
Снимки или може би даване на пари за някакви тъпи и ненужни курсове за " модели " ? 8-)
Очаквам спешно отговорите ви , защото ми звънят постоянно ,
дори и в момента , когато пиша. 8-) 8-) :-)

fuckme
10-11-2010, 12:08
чувала съм лоши отзиви за тях, но де да знам.. най - вероятно ще ти предложат курса за модели и ще ти направят някакви фотосесии, на някъде тук четох, че сам си плащаш за фотосесиите ии така. ако искаш отиди на срещата, за да разбереш за какво става въпрос. :)

TeenageDream
10-11-2010, 12:16
"Yvette Fashion" е най-добрата модна агенция в България.
Booker-ът и агентът, отговарящ за нови лица, ще те интервюират, ако подпишеш договор (в "Next" договорът е 100 000 $, в Бг не знам колко е), ще нарочат дата за снимане на портфолио, след това ще ти звънят за ангажименти (фотосесии, реклами etc.) и така. :) В този бранш нещата стават значително по-бързо, защото не се изискват специални умения освен увереност, чар и излъчване. Ако се интересуваш от modelling, давай. :)

П.П. Към предният отговор: няма агенция в Бг, за която да се носят само добри отзиви. :D Ще предложат курс за модели, ако момичето е съвсем младо (e.g. 16г.) Те й плащат, за да я снимат. Ако обаче й направят фотосесия и после не я публикуват никъде, ще й искат пари, за да си вземе правата над снимките.

Infinity
10-11-2010, 14:51
TeenageDream писала съм ти ЛС.

А , иначе аз най-много от това се страхувам .. , че ще ми искат пари , за да ми направят някакви снимки и в крайна сметка след това няма да имам никаква реализация. :o В повечето БГ агенции , мисля , че така става със момичетата , които не са на " някой ".
Сещате се за какво говоря. :o
Всяко мнение в такъв момент ми е плюс на мен , защото нямам близка / позната била в ТАЗИ агенция. Приятелки са били в разни измислени агенции и положението е било не по-различно от това , което ви описах. Иначе смятате ли , че примерно биха могли да ме накарат да се съблека по бански на въпросната среща , или пък да позирам / дефилирам с някакви дрехи ? :lol: :lol:
Е , такива дребни на пръв поглед неща ме вълнуват в момента .. :oops: :oops: 8-) 8-) :-)

Fx1
10-11-2010, 15:56
TeenageDream писала съм ти ЛС.

А , иначе аз най-много от това се страхувам .. , че ще ми искат пари , за да ми направят някакви снимки и в крайна сметка след това няма да имам никаква реализация. :o ...

Точно това става И в тази агенция, ако нямаш реална оценка за себе си. /лични впечатления/ Прецени дали наистина имаш данни за модел, тогава може и по друг начин да се развият нещата. :)
Просто на курсовете взимат всякакви момичета, колкото да печелят пари, то отначало си личи кой ще продължи и кой не.

Infinity
10-11-2010, 16:01
Действително не съм напълно сигурна в себе си.. :-o
Мисля , че имам нужните качества и данни за модел , но може би тази моя несигурност и притеснения идват от това , че никога не съм се явявала на кастинги. Не знам как се подхожда към новите момичета в агенциите и общо взето неисформираността ми за тези неща поражда в мен несигурност и колебание. :o

TeenageDream
10-11-2010, 16:46
Няма да те молят да дефилираш с бански, евентуално с дрехите, с които отидеш. Но не мисля, че ще искат и това, защото по бг ревютата... Според мен в Ивет Фешън можеш да се развиваш, ако целта ти е фотомодел. За повече търси в чужбина. Не е нужно да живееш в чужбина, но ако ходиш в някоя държава редовно (напр. всеки месец), би свършило работа.
Ще ти искат мерките, освен ако вече не са го направили. Хубаво е предварително да си ги знаеш, може и на място да ги вземат, но бъди подготвена.

Несигурност и колебание е нормално да има. Ще свикнеш. :)
И аз съм така. Еех, колко по-лесно щеше да ми е в Ивет Фешън. :D Аз се подготвям директно за Големите. 8-)

Ама с тази ми 65-сантиметрова талия... :o Лятото винаги напълнявам. :D Трябва да се върна във форма...


Намери ме в скайп. :wink:

mey_si
10-11-2010, 17:21
Като начало колко си висока ?
И да като начало искат пари за фото тест..който не струва никак малко .Няма как да очакваш ,че като подпишеш договор и така от нищото ще почнат да валят предложения за работа и да хвърчат пари...

Infinity
10-11-2010, 17:29
1.76 съм , на 15 години.

animefreak19
10-11-2010, 17:30
1.76 съм , на 15 години.

:shock: ти си си пълен модел!

MissNothing
10-11-2010, 17:38
1.76 съм , на 15 години.

Их, преди как ме беше яд, че съм по-висока(комплексирах се заради ниските момчета в 1-2 клас 8-) ), а сега как искам още няколко см да дръпна. :?

Infinity
10-11-2010, 17:40
Няма да споменавам колко кг. съм , че вероятно ще се стресирате .. :lol:

cherrygloss
10-11-2010, 17:52
Е защо кажи колко си 8-)

Иначе аз поначало на такива агенции много вяра нямам.Имаме няколко от класа , които се изявяват като модели, но мисля, че само си дават парите на вятъра.Никаква реализация.

MissNothing
10-11-2010, 17:54
Няма да споменавам колко кг. съм , че вероятно ще се стресирате .. :lol:
Предполагам, че си малко, че в една тема беше писала, че искаш да напълнееш. 8-) Кажи все пак колко си де..

А по темата- няма мникакъв опит с агенции, но честон казано нямам вяра.. все може да се намери и някоя свястна, но едва ли ще имаш много възможности аз реализация. :)

WaterLilly
10-11-2010, 17:57
Точно във форума бях чела някакви ужасии за тях (не ми пукаше особено, тъй че не запомних какво точно беше).

П.С. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=358323&highlight=%E8%E2%E5%F2+%F4%E5%F8%FA%ED
Ей я темата, явно е било за Фреш Фешън. 8-)

Infinity
10-11-2010, 18:06
Да , за Фреш Фешън знам.
Иначе тежа 43-44кг. 8-) 8-)

WaterLilly
10-11-2010, 18:08
Да , за Фреш Фешън знам.
Иначе тежа 43-44кг. 8-) 8-)
ОМГ, вярно се стресирах. 8-) Надебелей! Не бъди стереотипа.

Infinity
10-11-2010, 18:13
Абе , то да го кажеш не е трудно , обаче иначее ... :-o

WaterLilly
10-11-2010, 18:16
Абе , то да го кажеш не е трудно , обаче иначее ... :-o
Знам. И аз съм с кило над теб. 8-) Но съм по-ниска, така че ми е по-спокойно.
Все пак опитай, гадно е да знае човек, че 99% от моделите са така.

Ankh
10-11-2010, 18:34
Ехеее...ти ще си изключително слаба.
Аз съм 4-5 см. по-висока от тебе и съм малко повече кг..ама все пак...някво странно ми е.
Можеш ли да пуснеш снимка, ако не е проблем, интересно ми е 8-)

Infinity
10-11-2010, 18:41
Не , снимки няма да пускам в тоя сайт , зарекла съм се. 8-)
Пиши на ЛС за скайп , ако искаш. :)

MissNothing
10-12-2010, 11:16
Да , за Фреш Фешън знам.
Иначе тежа 43-44кг. 8-) 8-)
:shock:

freegirl93
10-12-2010, 14:05
Имам 1 въпрос- в чужбина искат ли пари за да станеш модел защото и аз се целя на високо?

Rebirthing
10-12-2010, 15:11
Е Ивет, пак по-добре от Визаж :lol: . Със сигурност ще ти искат някакви пари, така е почти навсякъде (да не кажа абсолютно навсякъде :D ). Млади, успели модели по на 15-16 години в България не съм чувала да има. Все пак, да си имаш едно портфолио няма да е зле. Може да ти послужи за в чужбина.

mey_si
10-12-2010, 18:43
Имам 1 въпрос- в чужбина искат ли пари за да станеш модел защото и аз се целя на високо?
и как точни без нищо искаш да се "изстреляш" в чужбина ?

TeenageDream
10-12-2010, 19:37
Да, портфолио би свършило работа в чужбина, ако е направено наистина професионално. Иначе няма смисъл.
В някои градове в чужбина има много и престижни модни агенции, а в БГ има една, която долу-горе става. 8-)

А тук някои агенции се хвалят колко известни модели били при тях. Тооолкова са известни, че не знам нито един. :lol:

Защо да се "изстреля"? Просто иска да започне от агенция на ниво (или поне на по-високо ниво от тези в БГ).

mey_si
10-12-2010, 22:06
Да, портфолио би свършило работа в чужбина, ако е направено наистина професионално. Иначе няма смисъл.
В някои градове в чужбина има много и престижни модни агенции, а в БГ има една, която долу-горе става. 8-)

А тук някои агенции се хвалят колко известни модели били при тях. Тооолкова са известни, че не знам нито един. :lol:

Защо да се "изстреля"? Просто иска да започне от агенция на ниво (или поне на по-високо ниво от тези в БГ).
Е да де това ми беше интересно как ще стане :)

Rebirthing
10-13-2010, 07:33
Да, портфолио би свършило работа в чужбина, ако е направено наистина професионално. Иначе няма смисъл.
В някои градове в чужбина има много и престижни модни агенции, а в БГ има една, която долу-горе става. 8-)

А тук някои агенции се хвалят колко известни модели били при тях. Тооолкова са известни, че не знам нито един. :lol:

Защо да се "изстреля"? Просто иска да започне от агенция на ниво (или поне на по-високо ниво от тези в БГ).
Е да де това ми беше интересно как ще стане :)

Ами може да си изпрати снимки от България на email-a на агенцията, но трябва да отговаря на изискванията, ръст, години и т.н. За сега не съм чувала модел от България да се изстрелвал така :D . Пък и би трябвало да отиде после на кастинг за да я видят на живо и ако има професионално портфолио ще е ползва.

nymphadora
10-13-2010, 09:12
И аз съм висока колкото теб,само че съм с 15 кг повече.И съм с нормално тегло :-o Така че не мога да си представя ти как изглеждаш 8-)

mey_si
10-13-2010, 09:42
И аз съм висока колкото теб,само че съм с 15 кг повече.И съм с нормално тегло :-o Така че не мога да си представя ти как изглеждаш 8-)
и аз съм така 173-4 и съм 50 килограма...и пак си изглеждам слаба,но за момента си се харесвам

freegirl93
10-13-2010, 15:01
Имам 1 въпрос- в чужбина искат ли пари за да станеш модел защото и аз се целя на високо?
и как точни без нищо искаш да се "изстреляш" в чужбина ?
А какво имаш в предвид "без нищо"?

ameli
10-13-2010, 17:03
Без да плаща, може би..
Аз искам снимка, че не мога да си те представя 8-)

MissNothing
10-13-2010, 17:14
Без да плаща, може би..
Аз искам снимка, че не мога да си те представя 8-)
И аз, и аааза. :lol:
Ако искаш пробвай да отидеш на кастинг, поне да видиш какво е, предполагам, че ще можеш да се откажеш.. НО аз какот казах вяра на български агенции нямам.

confidence
10-13-2010, 17:43
хей хейй аз също бях на кастинг миналата седмица във ff ии подписах договор.. да наистина даваш пари.. но според мен не е важна толкова агенцията а важното е самия ти да бъдеш лъчезарен и уверен в себе си човек.. те след това като дадат снимките ти на др. агенции те ще гледат стойката увуреноста ти излъчванито... Всичко си зависи от нас..според мен :-)

Infinity
10-13-2010, 17:49
^ Фреш Фешън .. тии чуваш ли се. :lol:
Честито прецакване. 8) 8-)

А , иначе снимка казах , че няма да слагам тук , който иска нека пише на ЛС за скайп. :-)

mey_si
10-13-2010, 20:54
хей хейй аз също бях на кастинг миналата седмица във ff ии подписах договор.. да наистина даваш пари.. но според мен не е важна толкова агенцията а важното е самия ти да бъдеш лъчезарен и уверен в себе си човек.. те след това като дадат снимките ти на др. агенции те ще гледат стойката увуреноста ти излъчванито... Всичко си зависи от нас..според мен :-)
Ще ти вземат парите и после чао ...и не се надявай някой да те викне след това. :) Това е реалноста!

Infinity
10-14-2010, 07:58
Не знам защо изобщо се занимава с тази агенция.. :?
Аз , иначе си уговирих среща с Мариета Ангелова за събота , но май няма да отида. 8-)

Rebirthing
10-14-2010, 11:38
Не знам защо изобщо се занимава с тази агенция.. :?
Аз , иначе си уговирих среща с Мариета Ангелова за събота , но май няма да отида. 8-)

Мен ако питаш, отиди :D колкото да видиш какво е и дали ще ти искат пари, а и после да разкажеш във форума де :D .

Infinity
10-14-2010, 11:43
Да ти кажа не ми се занимава не за друго , а защото не съм от София..
Аз нямам против да се запиша на някакви курсове , които предпорагам ще ми предложат , ама после няма кой да ме кара мене на тия курсове и да ми се занимава с моите глупости. 8-)
Нашите си работят и за искат няма възможност да ме карат.. :-o :o

December
10-14-2010, 12:08
Уау.И на мене ми стана интересно как изглеждаш 8-)
Сега си те представям суперслаба и финна ;д А някъде беше писала,че приличаш и на Аналин МакКорд

А ако въобще имаш някакви намерения да ставаш модел единствената (свясна) агенция е Ивет Фешън според мене.

mey_si
10-14-2010, 12:23
Не знам защо изобщо се занимава с тази агенция.. :?
Аз , иначе си уговирих среща с Мариета Ангелова за събота , но май няма да отида. 8-)
Оу..с Мариета ясно значи ще ти предложат курс ,който е трицифрена сума...а след курса ще ти трябва още една трицифрена сума за полароиди,фототест.

Infinity
10-14-2010, 14:49
^ Попринцип да чукна на дърво в момента парите не са ни проблем и стига да си поискам родителите ми винаги ще ми дадат.
Просто.. мм знам ли , не ми е на сърце в момента може би тая идейка. 8-)

Infinity
10-14-2010, 18:18
Поразпратих снимки на желаещите , за да не ви стряскам с тия цифри. 8-) Слабичка съм , да , но не е нищо плащещо , както се убедихте и вие. 8-) :-) :-)

ameli
10-14-2010, 18:25
На мен не си :D

Infinity
10-14-2010, 18:29
^ Решен ти е " проблема " .. 8-)

ameli
10-14-2010, 18:33
Йе, най-накрая 8-)
Очаквах да видя нещо кокалесто, но имаш много добра фигура :D Косата ти е невероятна, винаги съм искала къдрава 8-) Лицето не се вижда много, много, но си доста симпатична, да не казвам хубава, поне от това, което виждам. Ами успех 8-) После да кажеш как е минало. :)

Infinity
10-14-2010, 19:21
Да , то от тая снимка , която пращам лице особено не се вижда.. имам предвид , че не е особено близо , но пък се вижда пак нещо. 8-)
Иначе , мерси много за пожеланието ти. :)

JCoutureJunkie
10-15-2010, 15:14
Моля,ще пратиш ли и на мен,много ми е интересно как изглеждаш :)

meriLinka
10-15-2010, 15:16
Ако обичаш и на мен :D.

Sweet_Play_F
10-19-2010, 17:11
Може ли и на мен снимка

animefreak19
10-19-2010, 17:15
и аз искам :lol:

mynichka
10-19-2010, 17:49
и аз :)

deadlift666
10-19-2010, 18:18
И на мен, мен! :-P

iiordanova
10-19-2010, 18:20
Чувала съм добри мнения за Ивет Фешън.
А за срещата - отиди. Ще разбереш какво се изисква от теб и така.
Туко виж ти излезе късмета и успееш да пробиеш в агенцията.
П.С. Снимки може ли ?

Infinity
10-19-2010, 18:24
Готово със снимките.. , а относно срещата - не се осъществи , защото не отидох , но пък получих отговор , че когато ми е удобно мога да звънна и да уговорим нова.
Останих си една отворена вратичка за всеки случай , въпреки че едва ли някой мене ще чака. 8-) :-)

I***lOvE***yOu
02-19-2013, 18:03
Аз също много искам да съм модел и то на Виктория Сикрет, но не знам как ще го постигна. Трябва първо да се запиша на някой курс да ме научат на някои неща мисля, че Ивет Фешън са подходящи поне от нещата които съм чувала и коментарите които съм чела, но не знам колко пари ще вземат и дали ще ме харесат после а пък и откъде да знам че по-богатите не подкупват за да влязат съмнявам се във всичко.

teenems
02-20-2013, 16:18
Аз като чета разни списания от сорта на Cosmopolitan i Glamour винаги имат секция с модел,който в повечето случаи е от Ивет Фешън.Според мен трябва да пробваш..имаш ръст,имаш килограми...пробвай.Ако отидеш пиши какво е станало и успех!