PDA

View Full Version : офф пак задачии....;хх



MegiBoOm
10-11-2010, 12:46
моля помогнете сиг е изключително елементарана ама немога да я схвана :D

5. Подредете по степените на х многочлена, тъждествено равен на израза:

А= (3x(тука х е на квадрат просто незнам как да го означа ;д) - 2ах-1) на квадрат цялото !?

Помощ ! ;х

rammstein123
10-11-2010, 14:50
http://img100.imageshack.us/img100/6783/dsc01116if.jpg
Отдавна не съм решавала подобни, но съм горе долу сигурна, че е така. :д

MegiBoOm
10-11-2010, 15:02
okey ! ;dd

ameli
10-11-2010, 17:07
^Казва се мерси, не окей ;)
Иначе е така..

elito0o0o0
10-11-2010, 19:13
Дори едно благодаря няма. Много ли си яка като казваш okEy? 8) Що не почнете да ги учите тия уроци, а? Мислите си, че вечно някой ще ви дундурка...

VikitoRia
10-11-2010, 20:14
аз не съм голяма отличничка, но при ФСУ съм върха 8) :-o

MegiBoOm
10-12-2010, 12:53
Дори едно благодаря няма. Много ли си яка като казваш okEy? 8) Що не почнете да ги учите тия уроци, а? Мислите си, че вечно някой ще ви дундурка...

OMG ! :shock: за бога под окей имам в предвид мерси а и схванах я ! стига сте критикували просто така ми дойде иначе благодаря : )

fuckme
10-12-2010, 14:12
http://img100.imageshack.us/img100/6783/dsc01116if.jpg
Отдавна не съм решавала подобни, но съм горе долу сигурна, че е така. :д
чакай, откъде дойде тва - 12 ах и т.н. ...

MegiBoOm
10-12-2010, 15:06
http://img100.imageshack.us/img100/6783/dsc01116if.jpg
Отдавна не съм решавала подобни, но съм горе долу сигурна, че е така. :д
чакай, откъде дойде тва - 12 ах и т.н. ...

ако се направи по формулите после това се получава просто тя ми го е показала на кратко!

fuckme
10-12-2010, 15:09
кой клас си? аз в момента уча точно такива задачи и според мен не би трябвало да ти се получи така... смисъл трябва да има само 9х на четвърта + 4а на втора х навтора + 1, тя хем го е сложила на втора, хем пак го е умножила...

MegiBoOm
10-12-2010, 15:14
7 ии си сверих отговора с най-големия зубър ми е така 8-)

BeezyJey
10-12-2010, 15:23
7 ии си сверих отговора с най-големия зубър ми е така 8-)

Зубър ,а ? Ми ако не ти беше дал`а да си го свериш ,хм ? Щеше да висиш тука още 3 часа, докато някой не каже ,че е вярно..

MegiBoOm
10-12-2010, 15:30
7 ии си сверих отговора с най-големия зубър ми е така 8-)

Зубър ,а ? Ми ако не ти беше дал`а да си го свериш ,хм ? Щеше да висиш тука още 3 часа, докато някой не каже ,че е вярно..

ми не просто щях да го дам в четвъртък на госпожата и готово :D

BeezyJey
10-12-2010, 15:36
7 ии си сверих отговора с най-големия зубър ми е така 8-)

Зубър ,а ? Ми ако не ти беше дал`а да си го свериш ,хм ? Щеше да висиш тука още 3 часа, докато някой не каже ,че е вярно..

ми не просто щях да го дам в четвъртък на госпожата и готово :D

Е ако беше грешно ? :lol: Не държиш ли нещата да са ти както ТРЯЯ ? :lol:

elito0o0o0
10-12-2010, 15:43
7 ии си сверих отговора с най-големия зубър ми е така 8-)

Зубър ,а ? Ми ако не ти беше дал`а да си го свериш ,хм ? Щеше да висиш тука още 3 часа, докато някой не каже ,че е вярно..

ми не просто щях да го дам в четвъртък на госпожата и готово :D

Е ако беше грешно ? :lol: Не държиш ли нещата да са ти както ТРЯЯ ? :lol: заблудени лапета... и после що били такива и онакива

MegiBoOm
10-12-2010, 15:45
7 ии си сверих отговора с най-големия зубър ми е така 8-)

Зубър ,а ? Ми ако не ти беше дал`а да си го свериш ,хм ? Щеше да висиш тука още 3 часа, докато някой не каже ,че е вярно..

ми не просто щях да го дам в четвъртък на госпожата и готово :D

Е ако беше грешно ? :lol: Не държиш ли нещата да са ти както ТРЯЯ ? :lol: заблудени лапета... и после що били такива и онакива

вас пък в тоя форум да не ви попита нещо човек !

elito0o0o0
10-12-2010, 15:56
Ама крайно време е да седнете и да учите... Аз сега разбирам тъпата си грешка, че в 7 клас нищо не учех и сега - _)_ ... Айде моля ти се... Аз пак рано съм се сетила и съм изгубила само 1 година... в 8 клас пак учех нещо... Сега в 9 вече работата е доста по-сериозна и осъзнах някои неща. Има хора, които и на 20 не се сещат да учат... Ако мечтата ти е цял живот да лижеш нечий задник и да миеш тоалетни - не учи. :)



Боже, дори не знам защо се и хабя... хехе...

BeezyJey
10-12-2010, 16:00
Ама крайно време е да седнете и да учите... Аз сега разбирам тъпата си грешка, че в 7 клас нищо не учех и сега - _)_ ... Айде моля ти се... Аз пак рано съм се сетила и съм изгубила само 1 година... в 8 клас пак учех нещо... Сега в 9 вече работата е доста по-сериозна и осъзнах някои неща. Има хора, които и на 20 не се сещат да учат...Ако мечтата ти е цял живот да лижеш нечий задник и да миеш тоалетни - не учи. :)



Боже, дори не знам защо се и хабя... хехе...

Така е, добре че в седми клас се сетих да се стегна. :lol:

elito0o0o0
10-12-2010, 16:02
Ама крайно време е да седнете и да учите... Аз сега разбирам тъпата си грешка, че в 7 клас нищо не учех и сега - _)_ ... Айде моля ти се... Аз пак рано съм се сетила и съм изгубила само 1 година... в 8 клас пак учех нещо... Сега в 9 вече работата е доста по-сериозна и осъзнах някои неща. Има хора, които и на 20 не се сещат да учат...Ако мечтата ти е цял живот да лижеш нечий задник и да миеш тоалетни - не учи. :)



Боже, дори не знам защо се и хабя... хехе...

Така е, добре че в седми клас се сетих да се стегна. :lol: Що ли не се вслушвах повече в на баща ми приказките... Ама ми липсваше и мотивация. :( Учителите бяха еднии.... :?

BeezyJey
10-12-2010, 16:07
Ама крайно време е да седнете и да учите... Аз сега разбирам тъпата си грешка, че в 7 клас нищо не учех и сега - _)_ ... Айде моля ти се... Аз пак рано съм се сетила и съм изгубила само 1 година... в 8 клас пак учех нещо... Сега в 9 вече работата е доста по-сериозна и осъзнах някои неща. Има хора, които и на 20 не се сещат да учат...Ако мечтата ти е цял живот да лижеш нечий задник и да миеш тоалетни - не учи. :)



Боже, дори не знам защо се и хабя... хехе...

Така е, добре че в седми клас се сетих да се стегна. :lol: Що ли не се вслушвах повече в на баща ми приказките... Ама ми липсваше и мотивация. :( Учителите бяха еднии.... :?

При мен приказките бяха и от майка ми и от баща ми :lol: . Ама и мойте даскали в 7 клас бяха гола-вода. :lol:

elito0o0o0
10-12-2010, 16:13
Ама крайно време е да седнете и да учите... Аз сега разбирам тъпата си грешка, че в 7 клас нищо не учех и сега - _)_ ... Айде моля ти се... Аз пак рано съм се сетила и съм изгубила само 1 година... в 8 клас пак учех нещо... Сега в 9 вече работата е доста по-сериозна и осъзнах някои неща. Има хора, които и на 20 не се сещат да учат...Ако мечтата ти е цял живот да лижеш нечий задник и да миеш тоалетни - не учи. :)



Боже, дори не знам защо се и хабя... хехе...

Така е, добре че в седми клас се сетих да се стегна. :lol: Що ли не се вслушвах повече в на баща ми приказките... Ама ми липсваше и мотивация. :( Учителите бяха еднии.... :?

При мен приказките бяха и от майка ми и от баща ми :lol: . Ама и мойте даскали в 7 клас бяха гола-вода. :lol: Т`ва да пиеш кафе в час, да караш учениците да чистят боклуците, които са направили тея от 1ва смяна, да говориш за това, че си си купил ново портмоне и не може да се затвори и още тем подобни... :? дори тая по История караше ние да си изнасяме урока...

fuckme
10-12-2010, 16:55
на мен учителката ми по математика е много зле и затова миналата година въобще не учих, не знам как завърших с четворка даже... но просто тази година се осъзнах, че това , че учителката е тъпа , не е причина да не уча... защото на нея й е все тая, аз се провалям.

elito0o0o0
10-12-2010, 17:02
на мен учителката ми по математика е много зле и затова миналата година въобще не учих, не знам как завърших с четворка даже... но просто тази година се осъзнах, че това , че учителката е тъпа , не е причина да не уча... защото на нея й е все тая, аз се провалям.Същото е и при мен... :) Мисля, че не е удачно да се провалям и да мразя един предмет, само защото учителката или учителят са овце.

fuckme
10-12-2010, 17:26
а попринцип много мразя превземките от типа "офф адски съм злее по математикааа" или "оф тая по математика е толкова злееее..." ама в случая е така. за второто става въпрос :D в час слушам, разбирам, след което идва решаването на задачи... е нЕма такъв ужас, тая решава със скоростта на ракета, както и някои машинки от моя клас. ии аз горката нищо не мога да схвана , не се осъзнавам къде съм още, а те на домашното вече :D и зтва сега си пиша вкъщи и съм чук. горе - долу. :D

elito0o0o0
10-12-2010, 17:35
а попринцип много мразя превземките от типа "офф адски съм злее по математикааа" или "оф тая по математика е толкова злееее..." ама в случая е така. за второто става въпрос :D в час слушам, разбирам, след което идва решаването на задачи... е нЕма такъв ужас, тая решава със скоростта на ракета, както и някои машинки от моя клас. ии аз горката нищо не мога да схвана , не се осъзнавам къде съм още, а те на домашното вече :D и зтва сега си пиша вкъщи и съм чук. горе - долу. :DА, дойдохме си на думата!