PDA

View Full Version : Дистрибутор на Ейвън?



Tiin
10-11-2010, 13:11
Понеже много от нашият клас харесват Евън а няма от къде да си поръчват реших да стана представител нямам 18,но ще е на името на мама или баба а аз ще взимам поръчки и т.н.
Та имам няколко въпроса.
Колко най-малко трябва да е поръчката на месец?
А ако поръчката не е определената сума прекратява ли се всичко?
Например има ли доставка на продуктите до дома?Ако има заплаща ли се?Колко?
Търсих в Гугъл,но нищо не намерих!Моля пишете коментари свързани с въпросите ми (без такива,че Евън били боклуци и т.н)

Tiin
10-11-2010, 14:02
:? :? :?

MegiBoOm
10-11-2010, 14:16
Понеже много от нашият клас харесват Евън а няма от къде да си поръчват реших да стана представител нямам 18,но ще е на името на мама или баба а аз ще взимам поръчки и т.н.
Та имам няколко въпроса.
Колко най-малко трябва да е поръчката на месец?
А ако поръчката не е определената сума прекратява ли се всичко?
Например има ли доставка на продуктите до дома?Ако има заплаща ли се?Колко?
Търсих в Гугъл,но нищо не намерих!Моля пишете коментари свързани с въпросите ми (без такива,че Евън били боклуци и т.н)

попринцип минималната поръчка е 50 лв. ноо ако събереш под нея заплащаш допълнително 3,50 май беще ;д

мии не не се прекратява но лидера ти (на екипа няма да е особенно доволен)

продуктите се доставят до посочения от теб адрес или в пункт на спиди и цената е включена в поръчката тоест имаш с 1,40 май ;дд повече сметка :)

francyzoi4ety
10-11-2010, 18:56
1)Поръчката ти трябва да е минимум 50 лева.
2)Не нишо не се прекратява просто,ако нямаш 50 лева не пускай по-добре,за да не плащаш допулнително 4-5 лева е.По-добре си изчакай да станат 50 даже в по -добрия вариант 60,защото не всичко идва.
3)По принцип преди доставката беше до дома,но сега се получават от пощата или да поръчаш да ти го донесат от пощата към 2лв се плаща май
Ейвън наистина не са боклуци просто повечето хора казват така,защото не всяко червило отговаря на цвета си,но за сметка на това са много трайни и качествени.:)