PDA

View Full Version : въпрос-спешно



blackrose
10-11-2010, 13:19
утре имам контролно и ще си правя царски пищови.каде да ги скрия?6 са на брои!

Tempest
10-11-2010, 13:20
в главата си ги скрий...

MegiBoOm
10-11-2010, 13:23
в главата си ги скрий...

:D

blackrose
10-11-2010, 13:24
в главата си ги скрий...

мойта не е празна кат твойта та няма место вътре :D :D :D

Tempest
10-11-2010, 13:27
в главата си ги скрий...

мойта не е празна кат твойта та няма место вътре :D :D :D

ем като не е празна, що питаш в някъв форум къде да скриеш 6 пищова (предполага се, че щом имаш нещо в главата, не ти трябват пищови)?!

blackrose
10-11-2010, 13:29
в главата си ги скрий...

мойта не е празна кат твойта та няма место вътре :D :D :D

ем като не е празна, що питаш в някъв форум къде да скриеш 6 пищова (предполага се, че щом имаш нещо в главата, не ти трябват пищови)?!

а ти кат не отговаряш по темата кфо изобщо пишеш

Tempest
10-11-2010, 13:38
в главата си ги скрий...

мойта не е празна кат твойта та няма место вътре :D :D :D

ем като не е празна, що питаш в някъв форум къде да скриеш 6 пищова (предполага се, че щом имаш нещо в главата, не ти трябват пищови)?!

а ти кат не отговаряш по темата кфо изобщо пишеш

а ти що бягаш от повдигнатата за количеството мозъчно вещество в главата тема? И то от теб.. защото нямаш какво да кажеш :) Слабо - да те затапи някакъв празноглавец.. СМЯТАЙ!!!

казах ти неслучайно да си ги скриеш в главата, кой да мисли за метафори :)

blackrose
10-11-2010, 13:43
в главата си ги скрий...

мойта не е празна кат твойта та няма место вътре :D :D :D

ем като не е празна, що питаш в някъв форум къде да скриеш 6 пищова (предполага се, че щом имаш нещо в главата, не ти трябват пищови)?!

а ти кат не отговаряш по темата кфо изобщо пишеш

а ти що бягаш от повдигнатата за количеството мозъчно вещество в главата тема? И то от теб.. защото нямаш какво да кажеш :) Слабо - да те затапи някакъв празноглавец.. СМЯТАЙ!!!

казах ти неслучайно да си ги скриеш в главата, кой да мисли за метафори :)


хах......аз не бягам а ти не можеш да го повдигаш без да ме познаваш..

Tempest
10-11-2010, 13:48
хах......аз не бягам а ти не можеш да го повдигаш без да ме познаваш..

кой го казва, лелеее! Не аз те нарекох с празна главица... смешно си, замълчи! Иди си учи темите, щото с патлаци нищо няма да научиш ;)

blackrose
10-11-2010, 13:51
хах......аз не бягам а ти не можеш да го повдигаш без да ме познаваш..

кой го казва, лелеее! Не аз те нарекох с празна главица... смешно си, замълчи! Иди си учи темите, щото с патлаци нищо няма да научиш ;)

1во пръв започна 2ро не съм в ср р и 3то не се загрижваи за темите ми :shock:

Tempest
10-11-2010, 13:55
ти от метафори не разбираш ли бре?! Да си ги скриеш в главата значи да си ги научиш! После ти започна да се драчиш за глупости.. ама те оставям да си вярваш... успешно преписване утре :)

blackrose
10-11-2010, 13:57
ти от метафори не разбираш ли бре?! Да си ги скриеш в главата значи да си ги научиш! После ти започна да се драчиш за глупости.. ама те оставям да си вярваш... успешно преписване утре :)

значи не мога да ги уча и пускам тема за пищови а ти пишеш неща които не са по темата

Tempest
10-11-2010, 14:08
извинявай, другарче, повече няма да правя така..

сериозно, това ли очакваше да чуеш? Прибираш ги в джоба, пишеш глупости известно време и после отиваш до тоалетна, избираш точно коя тема ти трябва и се връщаш и го слагаш като чернова.. пишеш и си готов/а...

отделно щом не можеш да ги научиш, може да се върнем на темата за мозъчния капацитет :)

blackrose
10-11-2010, 15:29
извинявай, другарче, повече няма да правя така..

сериозно, това ли очакваше да чуеш? Прибираш ги в джоба, пишеш глупости известно време и после отиваш до тоалетна, избираш точно коя тема ти трябва и се връщаш и го слагаш като чернова.. пишеш и си готов/а...

отделно щом не можеш да ги научиш, може да се върнем на темата за мозъчния капацитет :)

какво за него? какво като от 15 предмета не мога да науча по 1?

elito0o0o0
10-11-2010, 15:55
Тъпо, ограничено лапе. Само да ти обясня, че като претендираш, че имаш нещо в главата си... трябва да го показваш. Като гледам правиш точно обратното.. Като не ти е празна главата, това не означава, че мозъкът ти е богат на гънки. :)

Лека вечер. :)

Tempest
10-11-2010, 15:59
като не можеш да научиш - няма да учиш! Явно си бележкарче, че да ти пука какво ше изкараш по тоя 1 предмет, по който не можеш да научиш..

не се оправдавай с дипломата, няма смисъл ;)