PDA

View Full Version : за бъбреци трихомоноза и температура



otkachalchica
10-11-2010, 14:28
Ето какво е положението:
Болят ме бабреците,отзад краста,имам парене при уриниране, и понякога преди да уринирам ако съм задържала дълго време ме боли отпред.Правиха ми изследвания-10 левкоцити и понеже имам и трихомоноза и някакви бактерии в дупето ми казаха ,че няма начин да няма нещо и по пикочните пътища(това ми го каза личната,понеже уроложката ми каза,че ми няма нищо).Предписаха ми антибиотик-арелон...,но понеже имам и температура а ми казаха ,че е възможно от тези неща да имам температура,притеснението ми е такова че ми останаха два дни само да доизпия антибиотика а температурата се покачва и главоболие имам.

А за бременност,дето всеки пъ личната ме пита и аз имам фожия от това-би трябвало вече да е на 2 месеца ако има нещо,но аз след въпросният ден съм си направила общо три теста шуъп чек ( на 7мия на 15тия ден и месец и половина)те бяха отрицателни два пъти след това ми дойде нормално,обилно,а пък и гинеколожката ме гледа тези дни не ме гледа за бременност ,но ми гледа матката яйчниците.Щеше ли да се види?Видях органите ми излизаха като на 3д...

Много ми е притеснено таззи температура ми е от 1 месец..а за трихомонозата имам още 3 песарии за слагане и още 4 да си купя и съм изпила наведнъй 4 хапчета от същата серия

Вашето мнение,моля!