PDA

View Full Version : втора обица



smilelady
10-11-2010, 15:27
Хора искам втора дупка на ухото ама не знам как да навия наще :? ако им го кажа направо може да ме отрежат.Давайте идеи за правилен подход моля ви :)

YouDontKnowMe
10-11-2010, 15:28
Мамо, тате, добро дете съм , имам само шестици този месец/срок. Може ли да получа нещо , което наистина много искам?

nymphadora
10-11-2010, 16:00
Аз като си пробих втора и трета чак после осведомих наще. :D

4o4ina
10-11-2010, 16:01
Отиваш и се дупчиш,без да им казваш. На колко си?

sladur4etyYy
10-11-2010, 16:05
Отиваш и се дупчиш,без да им казваш. На колко си?

точно така. ако имаш и дълга коса, още по- добре, няма и да забележат. :д

awesomesheepy
10-11-2010, 16:08
действай просто
казваш им,ще си прая обеца 2ра,не е опасно,не боли,половината хора имат.
ако не ти дадат викаш - ми аз пак ще си направя,мойто ухо си е
отиваш,дупчат те,плащаш,и си готова.
после и да го видят,няа стане нищо xD
аз така направих.

PsychoBitchFromHell
10-11-2010, 16:38
Бооже ми отиваш при някоя лекарка уши,нос и гърло и те продупчва или в някое студио и готово 8-)

fuckme
10-11-2010, 17:50
или това, че си добре в училище и искаш награда, или мрънкаш и викаш, или просто отиваш и ако видят ще ти се скарат малко или много, но нищо няма да стане чак, или пък няма да видят много време ии такам. аз мойте в никакъв случай няма как да си ги надупча втори път, защото първия път както ми се възпалиха сега дори обици не ми дават да нося..

gabi7u
10-11-2010, 18:43
и на мен майка ми се церемонеше, че можело да фана рак :D и какви ли не глупости, ама веднъж минавах от там, където правят и си викам 'що не' и се продупчих и после йок реакция от звяра, който ми описваше, че ще стане ако си направя дупка. 8-)

Свършен факт ..
все пак ако искаш на меката част не е опасно .. дори на бебетата им правят докато са малки ..

teenems
10-11-2010, 20:10
кво пък толкова?аз си направих в 6 клас ,майка ми се нави без дори да я моля..даже дойде с мен.Аз попринцип си исках ,пък и на мен дупките ми бяха пробити кофти и сега по ги бива..За обеци по ушите ми дава . :grin:

shell
10-11-2010, 20:46
Според мен това просто трябва да идеш и да го направиш :) Като не ти дават иди и пред свършен факт нищо не могат да направят,пък и ще викат ама ще мине,а ти ще се кефиш на новата придобивка :) :grin:

ValLoveYa
10-12-2010, 06:51
Аз имам 3 дупки на дясното ухо. Първо питах наще, баща ми нямаше нищо нопротив, но мама обаче не беше много съгласна, каза че то си е за мен, аз ще нося тези обеци и ще си бъда отговорна за тях. След втората дупка исках и трета, и пак ми разрешиха. Според мен по-добре ги попитай, ако толкова силно го искаш ще те разберат. :)

hrisana
10-12-2010, 07:42
и аз искам ама питах един и двамата направо ме отрязаха ама сега кат си взема парите отивам и въобще няма да ги питам те ще си видят сами ще помрънкат малко и ще им мине :D
:)