PDA

View Full Version : Кво по дяволите става?



Ospi
10-11-2010, 15:44
Добре, от 5 клас когато се преместих в новото си училище си имам един приятел. Един ден почна да се ебава яко. От вече 2 години си мисли, че приятелството е ебавка един с друг. Да се мъчи да те сдухва. Тъй, взех че почнах да излизам с едни дето са супер. Играхме си фубол, ама дойдоха едни "големи" и почнаха да играят с нас. Нали са големи се треа се ебават с някой, та взеха че избраха мен. Та само ебавка. Няма ли свестни хора де*ба майка му де*ба.
Да ти е гот, с тях. Как всичко мисли, че приятелство е да пре*беш другия и да се псувате. Ба*ти хората... Знам само един човек дето не е такъв, ще зема с него да излизам е*ал съм им майката на всички копелдаци.
Само при мен ли е така???

elito0o0o0
10-11-2010, 15:52
Потърси ли вината в себе си?

BeezyJey
10-11-2010, 15:52
Не, разбира се.

king95
10-11-2010, 15:53
Изглеждаш им най-безобиден... :)

JackSparrow
10-11-2010, 16:37
kinga е най-прав.. познато ми е, ама с времето малките им мозъци осъзнаха, че не съм правилния човек за ебавка..

Gamebg
10-12-2010, 15:31
Прави се на дръш ми шапката и им тигли по една майка :evil: и не ги слушаи грам кво ти бъбрат !!!!

HyperBoy
10-12-2010, 19:01
Опълчи им се! Затапи ги! Като им се сдухваш, ще продължават да те ебават..

programings
10-13-2010, 06:28
Абе винаги ще има слабоумни идиоти, какво да се прави!

Greennight
10-13-2010, 06:33
Потърси ли вината в себе си?

flearness
10-13-2010, 06:53
Добре, от 5 клас когато се преместих в новото си училище си имам един приятел. Един ден почна да се ебава яко. От вече 2 години си мисли, че приятелството е ебавка един с друг. Да се мъчи да те сдухва. Тъй, взех че почнах да излизам с едни дето са супер. Играхме си фубол, ама дойдоха едни "големи" и почнаха да играят с нас. Нали са големи се треа се ебават с някой, та взеха че избраха мен. Та само ебавка. Няма ли свестни хора де*ба майка му де*ба.
Да ти е гот, с тях. Как всичко мисли, че приятелство е да пре*беш другия и да се псувате. Ба*ти хората... Знам само един човек дето не е такъв, ще зема с него да излизам е*ал съм им майката на всички копелдаци.
Само при мен ли е така???

Не.При повечето момчета е така :-D