PDA

View Full Version : Скъсана кожичка



vampire_girl_
10-11-2010, 17:54
Здравейте (:
Днес,докато с приятеля бяхме заедно,направих нещо което ме притеснява - без да искам придърпах кожичката,която свързва главичката с основата,малко по-силно и изтече доста кръв...понеже се скъса.
Какви биха могли да бъдат последствията?Ако някой е имал подобен проблем бих била много благодарна за мнение по темата.

programings
10-11-2010, 18:12
Здравейте!
Трябвало е веднага да потърсите помощ във най-бизкият спешен център, понеже след като раната зарасне, ще се образува така нареченото късо гемче, последствията от които се лекуват единствено и само хирургично! Моля най-скоро приятелят ви да посети уролог, възможно най-скоро!

EarthShaker
10-12-2010, 14:29
възможно е и гемчето да си му е било по-късо и затва да се е получило така..

да бяга на уролог, ще го оправят за минути и после няма да има грижи цял живот.

при зарастване е възможно раната да ръбцува, да стане струпване на нервни окончания и да се наблюдава преждевременна еякулация.

vampire_girl_
10-12-2010, 17:20
Едва ли ще има еякулация в скоро време ;D

Днес ходихме при личната му лекарка,която отсъстваше,но сестрата каза,че не е опасно и щяло да мине само с риванол.
Въпросния медицински екип не е особено компетентен,понеже неведнъж са били допускани сериозни грешки.Много се притеснявам и бих искала да поема разноските - та имате ли някаква идея,колко ще струва преглед при специалист?

EarthShaker
10-12-2010, 19:04
никва представа..


аз май те знам бе хахаха групи, неща.. :D

vampire_girl_
10-12-2010, 19:13
;д Да...имаше нещо такова.Сега репетираме с/у Усмивка.
много е скапано,нооо пак е по-добре от нищо...