PDA

View Full Version : Много спешно



DRiv3R
10-11-2010, 17:58
Хора закъсал съм яко по английски

Имаме за домашно да напишем за къщата та на мечтите ми
Всичко се приема


Благодаря предварително! :?

ameli
10-11-2010, 18:28
Напиши го поне на български някой да ти го преведе..

DRiv3R
10-11-2010, 18:30
Проблема е там че съм зле със Фантазията :(

lubomirky
10-11-2010, 18:32
еми утре ще си зле и с оценките. успех.

ameli
10-11-2010, 18:43
еми утре ще си зле и с оценките. успех.

:lol: :lol: Точно.. 8-) Ти май и в българския си зле :-o

MegiBoOm
10-11-2010, 19:11
уф гадни стее ;х ;д

elito0o0o0
10-11-2010, 19:27
еми утре ще си зле и с оценките. успех.точно това щях да напиша!!!

Tempest
10-11-2010, 19:39
уф гадни стее ;х ;д

живота е гаден, свиквай!

Extremescream
10-11-2010, 19:47
Не са гадни,а са си прави хората.Разбирам да си много зле с аглийския и да не можеш да го напишеш,окей.Обаче да не можеш и на български да го направиш. :?
Колкото можеш,толкова и ще ти пишат,справедливо е.

blo0dc0untess
10-11-2010, 19:57
помъчи се малко :) виж в учебника ти примерите и използвай думите и малко фантазия не вярвам хич да нямаш въображение :)

LosingMyWay
10-11-2010, 20:27
The best house of my dreams is big аnd white which has two or three floors where I can live comfortably with my family. I would like to have a garden where I can make a grill with my friends in the evening or just enjoying the peaceful day. I dream to have a little pool so I can have funny moments and one day I would like to narrate to my children in this same pool about the big moments of my life in this same house. My requirements about the furniture – maybe leather couches, silk beds, clean big bathroom where I can lay in the tub for hours… Or maybe it shouldn’t be so pretentious.
I want to have a nice fireplace where we can warm ourselfs after a snowfight. A garage for my favourite car, too.
I would just like to have the things which are requisite to my family and myself . That make us comfortable.
Actually I counted up and counted up things that I would like to have – a big white house, garden, pool and so on… But when I think about it more deeply I only need a nice peaceful place where I can do the things I love. A place that is cosy for my family and myself. A place where we can feel we are home.


Най-хубавата къща на мечтите ми е голяма и бяла, която има два или три етажа, където мога да живея удобно със семейството си. Бих желал да имам градина, където да правя скара с приятели вечерта или просто да се наслаждавам на спокойния ден. Мечтая за малък басейн, така че да имам забавни моменти и един ден да разказвам на децата си в същия този басейн за големите моменти от живота ми в същата тази къща. Моите изисквания за мебелировката – може би кожени канапета, копринени легла, чиста голяма баня, в която мога да лежа във ваната с часове. Или може би не трябва да е чак толкова претенциозно.
Искам да имам приятна камина, където можем да се стоплим след снежен бой. И гараж за любимата ми кола също.
Бих искал да имам нещата, които са удобни за моето семейство и мен. Които ни карат да се чувстваме добре.
Всъщност изброявах и изброявах неща, които бих искал да имам – голяма бяла къща, градина, басейн и т.н… Но като се замисля по-дълбоко само се нуждая от приятно спокойно място, където мога да правя нещата, които обичам. Място, което е уютно за семейството ми и мен. Място, в което се чувстваме у дома.


P.S: Съжалявам за грешките - не уча английски в момента. И знам, че е тъпо, но не му отделих мн. време. А да подчертая - това не е моята мечтана къща. :D Мислех просто за нещо, с което бихме могли да отбием номера. Ако става - вземай. Ако не - здраве да е. :P