PDA

View Full Version : Човек се променя..



ddfjjdfgfd
10-11-2010, 19:02
Здравейте!Днес ми се случи малко неприятна и неочаквана случка в училище.Преди 3 год. имах едни "приятелки"(или поне аз ги приемах за такива)..които се оказаха злобни и лицемерни.Вкараха ме в едни интриги..изпокарахме се..аз накрая останах сама...единствено ме беше яд,за едно момиче..,защото бяхме тогава"най добри-приятелки" .3 години не сме си разменяли нито думичка,нито сме се поздравявали.Всяка от нас отиде във различни училища..но днес ,това момиче,което ми беше най-добра приятелка преди,дойде в моя клас..или по-точно при останалата женската част от класа ми.Излизат заедно..не вярвам да са приятелки,това са тяхни заблуди просто..приятелство не може да съществува като се има напредвид колко лицемерни,подли и завистливи са всичките..нали всяка иска да е най-най..та както и да е..Таа,дойде това момиче..тя ме "поздрави" със ирония "кво прайШ МА" Аз в същия момент не знаех какво да й отговоря..все пак през тея три години не сме си разменяли нито думичка..почувствах се все едно не я познавам..някак си все едно никога ама никога не съм общувала със това момиче,камо ли да сме били приятелки :-o :o Отиде на задните чинове със другите момичета,и започна да обсъжда каква съм била преди..колко зле съм била..и колко съм зле всъщност..била съм бавна,не знам си каква още..абе всякакви обиди,всичко каквото се сетите..стана ми много обидно.Преди,когато бях със тях,бях една лигла,глупачка,лицемерка..в момента имам чувството,че не познавам предишното си аз..все пак тогава бяхме деца...Аз със тези момичета,и със нея..просто нямаме никакви ама никакви допирни точки.Чудя се как съм ги търпяла толкова много време,как съм общувала със такива като тях?Нещото,което не се промени в мен,и никога няма да се промени,е това,че мнението на околните за "някой" никога не ми е повлиявало и никога няма да и да ми повлияе.Не ме интересува нито какво разправят,нито миналото на този човек,важното е какъв е сега.Това не са клишета,не желая да ви прозвуча така..просто казвам ,това което е правилно и напълно справедливо според мен.Аз живея сега,в сегашно време..изобщо не ме е грижа какво е станало преди,в миналото на еди кой си.
Защо хората обичат да се ровят в миналото на другия?Злато ли има там?Ето думичката минало сама говори за себе си..минало заминало..не може да се върне,не може да се промени.
През тези 3год. аз наистина много се промених..напълно се промених.Имам други хобита,харесвам друга музика,имам различни много различни интереси,такива каквито преди нямах!!Нали знаете,че човек колкото повече пораства толкова повече се променя и се ориентира или към добро или кън лошо..или си поставя цели ,които да следва,или живее ден за ден..защо хората,които се ровят в миналото казват "Не!! Ти не си такава,не беше такава!Правиш се на такава каквато не си?! wtf?Добре де,човек,когато пораства се ориентира към нещо,не може още от малък да се родиш завършен адвокат,или лекар нали?!Трябва да си завършил даскало,да учиш след това в посоката,в която си се ориентирал..та чак тогава да станеш такъв какъвто си искал в юношеската си възраст.
И така..според вас..защо човек продължава да се рови в миналото на другия?

rebeccaa
10-11-2010, 19:09
В момента съм в подобна ситуация..Според мен се ровят в миналото, защото всички са завистливи и злобни за жалост в днешно време..и ако няма сега за какво да говорят и виждат, че си се променил започват да говорят за миналото ти.И аз лично незнам какво ги бърка.Както казваш ти минало-заминало.Не обръщай внимание просто.Пълен игнор :))))) .

loveca777
10-12-2010, 11:08
Da. Mnogo e gadno . Vsi4ki ,,novi'' vse minaloto gledat.

Edin chovek moje da si promeni znachitelno mnogo kachestvata si, no ne i napulno lichnosta osobeno , ako veche e na vuzrast spored men. :)

awesomesheepy
10-12-2010, 15:29
игнорирай!Само това ще ти кажа..
Прекрасно си описа всичко.
Не допускай такива лицемерни хора,те даже не ти заслужават вниманието.
Нека се ровят,нека ти говорят зад гърба,това значи,че си ПРЕД ТЯХ!
изобщо не си заслужава,да се променяш заради такива смотли..
Остани си такава каквато си :smt040

BeezyJey
10-12-2010, 15:40
Хохо, следващия път като я чуеш да реди така за тебе, отиваш право при нея и я смачкваш само с думи ! Колко мразя такива момичета .. Веднъж направиш ли го с достатъчно смелост, няма да те закача втори път.

xKiFlA
10-12-2010, 16:10
ми всеки се променя в тва няма лошо ама лошо е че повечето се променят към зле :? всички които познавам са се променили до толкова че вече не ги познавам . веднага спирам връзка с тях и повече не съществуват за мен
сега съм сама без приятели ама всъщност от няколко дена се държа мн странно :D почти не хода на училище и почнах да излизам . открих една прятелка от преди и още няколко неини ме запозна с тях :P може би ще се получи нещо и отново ще имам приятели :grin:

fuckme
10-12-2010, 17:17
^ съдейки по мненията ти, ти живееш в някъв супер големия филм. ноо както и да е.
колкото до авторката на темата: игнор не е правилната дума. това е тъпо, банално и потискащо решение, което те комплексира. ако ти сега си замълчиш и позволиш на тая да говори лошо за теб и всички да ти се присмиват и да са срещу теб, в един момент това ще повлияе на личността ти , ако вече не се е случило. просто още един път чуеш ли такова нещо, отиваш и я храниш яко. не я допсукай да кажу гък, докато не се изкажеш. ако ще въздух не си поемай, но й дай да се разбере, че няма право да разказва лоши неща за теб на когото и да било и, че е проста и комплексирана и търси начин да спечели внимание и единственият начин да го направи е да говори за теб. защото тя не е интересна и не може да заинтригува никого със собствената си личност и затова се рови в твоето минал. а на момичетата кажи, че не искаш да се караш с тях и , че миналото си е минало, че всеки е правил грешки и че познаваш това момиче и какво може да причини т на човек, посъветвай ги да не се занимават с нея. кажи им го сериозно, с много думи, описателно, веднъж за винаги да се разберат, че не може да се отнасят така към човешко същество.

fuckme
10-12-2010, 17:19
^ забелязах, че имам доста грешки, за което се извинявам. просто го написах набързо. малко пресилих думите, точно за да видиш какво трябва да направиш и ти, за да схванат колко си сериозна и ядосана.

Cleoo
10-12-2010, 18:32
Според мен се интересуват от миналото ти,защото сега нищо не си направила,и търсят нещо в миналото което не им харесва и да е като причина да се скарате.Не им обръщай внимание,горе главата и само напред!

dviny12345
10-12-2010, 18:51
fuck'em ... 8)

GossipGirl89
10-12-2010, 19:41
Да бе и аз ги мразя такива... Ще кажеш, че те нямат минало и никога нищо не са бъркали и гафили... Тъпи ограничени кифли, какво да ти кажа :? Ровят се в миналото и пускат слухове за теб просто защото ти завиждат и нямат с какво друго да те засегнат. Когато виждат, че не им обръщаш внимание и си се променила и търсят начин да ти направят мръсно... Аз на твое място следващия път като тази същата фльорца дойде в МОЙТО даскало и започне да настройва МОЙТЕ момичета, от МОЯ клас... директно отивам при нея и я навирам там където слънце не огрява... Хич недей да я търпиш и да си пестиш приказките - нахрани я толкова яко, че да я е срам да дойде пак... А съученичките ти ако са достатъчно разумни изобщо няма да се вържат на глупостите й, независимо дали са истина или не. В крайна сметка ти вече си в друго училище, с други хора и се държиш по съвсем различен начин отпреди 3 години така че не виждам какво изобщо може да ги бърка тях каква си била в миналото...

Такива кухи лейки ще срещаш през целия си живот и най-важното е да не им се даваш! Поставяй ги на мястото им, за да си знаят, че при тебе няма 6-5 и не могат да се гаврят по никакъв начин!

ddfjjdfgfd
10-12-2010, 21:35
Абе за съжаление не съм случила и на съученички..то по злобни същества дано да не съществуват,щото не знам до къде може да се стигне.Както се очакваше,те се подведоха по нейния акъл...и сега си шушукат и ме подиграват на висок глас,така че да чуя,и да се засегна според тяхните очаквания.Толкова съм се променила отпреди,че дори не мога да се засегна,поради простата причина,че аз дори съм забравила предишното аз,зачеркнала съм го просто.Бях много глупаво дете,тъпчили са ме много.Според мене тя не може да осъзнае все още промяната ми..живее още в миналите 3год. когато бяхме двете,а аз бях доста глупава и наивна.Добре де,как така аз успях да я забравя,все едно не я познавам бе,до толкова съм я изтрила от паметта си,че имам чувството,че можем да се запознаем на ново и да се опознаваме..тя не знам със какъв акъл ме обижда и се осмелява едва ли не да ми вдигне ръка..след като аз я чувствам напълно непозната..абе много странно чувство в интерес на истината :-o :o Възможно ли е да си забравил и преодолял,или игнорирал от живота си някого до толкова,че да се чувствате напълно непознати?

xKiFlA
10-13-2010, 13:20
^ съдейки по мненията ти, ти живееш в някъв супер големия филм. ноо както и да е.

къф филм бе :o

flearness
10-14-2010, 18:42
ровят се в миналото,защото смятат че така ще разберат повече за един човек и в повечето случеи защото искат да намерят нещо мръсно за него :smt086 :) :booooomb:

male91
10-17-2010, 11:29
жените cте големи офце, мойте уBажения, но Bce гледате да избиBате комплекcи иии да използBате приятелките cи иии прочие ...