PDA

View Full Version : Съвест :S



GossipGirl89
10-11-2010, 19:54
Здравейте!

Скъсах с приятеля си преди малко. Не бяхме заедно кой знае колко дълго време - само 3 месеца, но се познаваме от над 1 година. Връзката ни беше от разстояние, тъй като сме от различни градове и се виждахме един път в месеца. Имах(м) чувства към него и много исках нещата да се получат и един ден дори да заживеем заедно, но той е такъв чешит по характер, че май никога нямаше да го позволи... Уж ме обича и държи на мен, а всеки ден ме тормози психически. Хваща се за най-малките неща и ги прави на проблем. В последно време само се караме, защото азц вече съм изнервила толкова много от разстоянието между нас и от тоя скайп, че и той допълнително отежнява нещата... Постоянно се вкарва в някакви филми и ми вдига скандали за щяло и нещяло. Н еспира да ревнува от един мой много добър и близък приятел, с който преди време бяхме гаджета, но отдавна всичко е приключило. Разделихме се още преди да се запозная с Х (сегашното момче) и нито чувства са останали между нас, нито нищо. Обаче Х тва нещо не го разбираи вечно търси някви скрити неща и конспирации... Сега скъсахме окончателно, заради поредната детинщина от негова страна... Язък, че е на 20 години, а разсъждава като някво лапенце... Яд ме е! :@ Толкова много ме е яд, защото наистина исках нещата между нас да потръгнат и да се развият в добра насока, а той провали всичко... И най-ми е болно, че дори не го осъзнава. Дори не разбира защо стана така, а просто обвинява мен... Никога не съм го лъгала, нито съм му изневерявала, нито съм заслужила с нещо подобно отношение и недоверие от негова страна. Колко пъти се опитах да му обесня... същност кой ли не се опита да му обесни как точно стоят нещата и нашия си прави на разбрал за момента, ама до след 2 дни... после пак си почва старата песен. И тая вечер чашата преля и реших да сложа края, защото просто вече ни виждам никакъв шанс да се поправи, не виждам никакво бъдеще за нас двамата като двойка... Сега обаче почват да ме гонят едни угризения и да ме мъчи съвестта, че му е гадно :( Последното, което ми каза беше "Благодаря ти, че ми разби сърцето" и това нещо сега ме измъчва вътрешно... Не искам да страда, но просто не виждам друг изход от ситуацията... Опитвахме милиони пъти да залепим счупеното, както се казва, но ефекта беше нулев... Докога да опитваме невъзможното? Докога да продължаваме да се тормозим и двамата? :( Сега само се моля да не ме потърси, защото знам, че няма да се сдържи и още утре ще го направи, но не искам... Не искам пак да слушам познатите извинения и обещания, които не се реализират чрез действия... Искам да си намери щастието другаде.

Темата беше с цел просто да споделя какво ми тежи на душичката, но няма да откажа някое и друго мнение или съвет.

Благодаря предварително!

tuzaro
10-11-2010, 19:58
ходили сте 3 месеца, а се виждате 1 път в месеца, следователно сте се виждали 3 пъти?? А си изписала толкова голема тема.

ladykeisy
10-11-2010, 20:07
Нали знаеш, че счупеното си остава счупено и колкото и да го лепиш, остават следите от разрушеното!? Пробвай да счупиш една чаша и да я залепиш, дали ще е същата, както преди да я счупиш? Не, нали? Значи и отношенията ви не биха могли да се възвърнат към добро. Не се измъчвай. Във връзките винаги има човек, който страда, за сметка на това, което е направил или не. В случая той си го е изпросил. Не бъди мекушава, просто не виждам перспектива за в бъдеще. Веднъж един много скъп за мен човек ми каза, че незаменими хора няма, това не е вярно. Всеки сам по себе си е незаменим и уникален, но за сметка на това винаги можеш да намериш друг, който да е такъв за теб. Успех ти желая.

FuckedUp
10-11-2010, 20:08
ходили сте 3 месеца, а се виждате 1 път в месеца, следователно сте се виждали 3 пъти?? А си изписала толкова голема тема. :shock:












:lol: :lol:

pinkyy
10-11-2010, 20:09
Почти всички такива връзки са обречени от самото начало. Така че не се тормози и упреквай. Продължи напред и ще видиш, че ще намериш някой, който наистина да те разбира, да ти вярва и да бъде до теб. Само трябва да си силна и да не се отказваш да търсиш и ще ти се случат много хубави неща :)

tuzaro
10-11-2010, 20:10
Нали знаеш, че счупеното си остава счупено и колкото и да го лепиш, остават следите от разрушеното!? Пробвай да счупиш една чаша и да я залепиш, дали ще е същата, както преди да я счупиш? Не, нали? Значи и отношенията ви не биха могли да се възвърнат към добро. Не се измъчвай. Във връзките винаги има човек, който страда, за сметка на това, което е направил или не. В случая той си го е изпросил. Не бъди мекушава, просто не виждам перспектива за в бъдеще. Веднъж един много скъп за мен човек ми каза, че незаменими хора няма, това не е вярно. Всеки сам по себе си е незаменим и уникален, но за сметка на това винаги можеш да намериш друг, който да е такъв за теб. Успех ти желая.Ти евентуално да си от Пловдив или някъде близо до Пловдив??

ladykeisy
10-11-2010, 20:20
tuzaro , защо? Какво вълнува особата ти?

tuzaro
10-11-2010, 20:27
tuzaro , защо? Какво вълнува особата ти?Вълнуваме евентуално хипотетично погледнато дали не би било възможно да забъркаме едно кафе? И кво ти пише на ръката ако не е голема тайна нещо>

MsIrony
10-11-2010, 20:37
tuzaro , защо? Какво вълнува особата ти?Вълнуваме евентуално хипотетично погледнато дали не би било възможно да забъркаме едно кафе? И кво ти пише на ръката ако не е голема тайна нещо>Випаджията ще се изложи с този травестит по кафетата .

balon4eeeee
10-11-2010, 21:07
съвеста се появява когато сториш нещо прекрачващо личните си принципи :D нз има ли общо ама се тая

ladykeisy
10-11-2010, 21:42
tuzaro , защо? Какво вълнува особата ти?Вълнуваме евентуално хипотетично погледнато дали не би било възможно да забъркаме едно кафе? И кво ти пише на ръката ако не е голема тайна нещо>Випаджията ще се изложи с този травестит по кафетата .

Кого наричаш травестит? Мен ли?

А за кафето, ще се наложи да ти откажа, защото не съм от Пловдив. На ръката ми пише "Deteste Moi Je'te Aime", в превод от френски "Мрази ме, аз те обичам" .

tuzaro
10-11-2010, 21:45
А хипотетично погледнато ако беше от Пловдив щяхме ли да забъркаме евентуално едно кафе?

ladykeisy
10-11-2010, 21:50
Съмнявам се. Обвързана съм, а и не съм от момичетата, излизащи по срещи, вследствие от запознанство от интернет. Пък и виж, че ме определиха като травестит, не ти трябва такава като мен.

flyingmonkey
10-11-2010, 21:54
Направо си умирам от смях когато се почнат със зарибявките тук :lol:

По темата:

Интересно ми е, с кой акъл си се хванала с някой, на сериозно от друг град, а пък да не говорим, такъв индивид, че си го и търпяла толкова време? А уж по твой постове, които съм чел тук останах с впечатлението, че си разумно момиче (:

pinkyy
10-11-2010, 21:55
Съмнявам се. Обвързана съм, а и не съм от момичетата, излизащи по срещи, вследствие от запознанство от интернет. Пък и виж, че ме определиха като травестит, не ти трябва такава като мен.

Хаха, ако се връзваш на всичко което говорятт.. Нали знаеш, хора .. недостатъци .. комплекси .. завист ..

tuzaro
10-11-2010, 21:57
искам гаже с татус майна

ladykeisy
10-11-2010, 22:01
Хаха, ако се връзваш на всичко което говорятт.. Нали знаеш, хора .. недостатъци .. комплекси .. завист ..

По принцип не се връзвам, но когато не съм в особено добро и цветущо настроение за такива издънки, ми е тежко да ме нападат още повече. Честно казано не ми пука за мнението на хора, които са ми никакви и не ми зависи нищо от тях. Достатъчно ми е мнението на близките до мен хора. Кофтито е, обаче, че всеки гледа да те смачка, особено като види, че си по-добър в нещо от него, а също така и като характер. Може да съм добричка, но не съм ангелче. Само си чакам отговора на въпроса ми "Кой е травестит?".

П.С. И между другото този ми цитат би могъл да помогне по темата. Извинявам се за отклонението. Просто вече си изказах мнението и не знам какво би могло повече да се каже, освен, че всичко между вас също е вече изказано и няма какво повече да си кажете или да направите.