PDA

View Full Version : Подарък за бал?



bebchoOoOoOo
10-11-2010, 20:00
Здравейте!Мисля, мисля и не мога да измисля какво може да се подари на момче за бал :-o .. Понеже и двамата с приятеля ми сме абитуриенти тази година, знам че той ще ми подари нещо скъпо от сорта на някакво бижу, пък и за момиче по-лесно може да се измисли нещо .. Синджири, ланци и т.н. не носи, харесал си е златен пръстен, който ще е от майка му, и гривни не носи .. Нищо не ми идва на ум, знам, че е рано още, ама като знам колко лесно избирам, по-добре да започна да мисля от сега 8-) Та ще ви помоля за някакви предложения ;]

w0sh
10-11-2010, 20:03
Много епична снимка.
Колко има в пачката?

Подари ми парфюм.
От онея дето се купуват с пачки

tuzaro
10-11-2010, 20:08
часовник

bebchoOoOoOo
10-11-2010, 20:22
Много епична снимка.
Колко има в пачката?

Хаха, ми не знам, на аватара не съм аз, а Настя Каменских :D
Мерси за предложенията, часовника ми се струва по-удачен избор, защото поне няма да се свърши като парфюма :-D Очаквам още предложения ;]]

tuzaro
10-11-2010, 21:02
мъж да носи златен пръстен :(

бляяяяяяяяяяяяяяяк...завис къв е пръстена и на колко години е мъжа

Serseri91
10-11-2010, 21:03
Намери му няква супер-гига-мега яка кака да му е дама на бала.

Serseri91
10-11-2010, 21:17
мъж да носи златен пръстен :(

бляяяяяяяяяяяяяяяк...завис къв е пръстена и на колко години е мъжа

еми момченце на 18 години ще да е,щом ше има бал тая година...


виж,ако е некой баровец,тип жорката илиев,на 35-40,с 5мил. еврА в швейцарски банки и имение на Палма де Майорка бих го разбрал да носи златни пръстени и ланци и квот иска...

ама некъв... 18-годишен лимон,бхахахаха. смяс е. и то пълна.

За това се съгласявам.На гол гъз, чифте пищови :D

tuzaro
10-11-2010, 21:17
е да на 18 години е грозно иначе има някви супер красиви пръстени, на големи хора седят идеално

shadow4e
10-11-2010, 21:33
Абе, девойче, какво мислиш отсега какво ще му подариш след 7 месеца. Дотогава може и 5 гаджета да смениш. :-o

П.п. При положение, че и двамата имате бал тогава, не виждам смисъл да натоварвате вашите и с подаръци за гаджето като и без това не са малки разходите покрай баловете. Да пристигне с едно цвете и по възможност навреме, са напълно достатъчни неща, за съжаление, при мен не се случи нито едно от двете. Бях побесняла направо. :D

YouDontKnowMe
10-11-2010, 21:42
И аз съм против харченето на безсмислени пари около баловете.
Но пък бих предпочела вместо бал - някъде с приятеля ми двамата да си заминем за няколко дни.
Та дори в Боровец (на 10км от него живея) за една седмица, малко да починем от глупости.

И все пак, хващам се на идеята с часовника. Това мислех да му взема за рд-то на моя сега.

AliceSw
10-11-2010, 22:17
вратовръзка?!?

bebchoOoOoOo
10-12-2010, 07:48
Познавам приятеля си достатъчно добре, за да знам какво харесва, но за бала мисля, че се подаряват малко по -различни неща и за това ви помолих за идеи, но вие се хванахте за съвсем друго нещо :? Нито знаете какъв е пръстена или човека, който ще го носи, нито някой ви кара вие да го носите, щом не ви харесва. Аз просто ви попитах нещо, а половината ми оспамихте темата с това колко грозно било .. ;x Благодаря все пак на тези, които ми дадоха отговор на въпроса.
Темата може да бъде заключена.