PDA

View Full Version : Как да го забравя..



mechtattelka
10-12-2010, 08:04
Можете ли да ми кажете начини, за да забравя едно момче..

pinkyy
10-12-2010, 08:16
Намери си друго - единия вариант. Другия - да си намериш занимание (слушане на музика, рисуване, четене, спортуване). Също така излизай повече навън с приятели, абе общо взето гледай да правиш нещо постоянно, за да не ти остава време за мисли.. Казвам го от опит!

RoSKo0o0
10-12-2010, 08:20
Забъркай отвара при 100 градуса. Сложи крак от пиле, зъб на прилеп, кръв от костенурка, дванадесетопръстник на мъртвец. Забъркай го 20 минути, извади го и го изсуши върху овча вълна и полей с бензин.

mechtattelka
10-12-2010, 08:35
първият начин да си запълвам времето с други неща е по - добър а ако ми дадете продуктите за отварата ще се пробвам :-D :-D

nessu
10-12-2010, 08:47
Намери си някакво приятно занимание, излизай с приятелки и ако имаш някакви негови вещи покрай теб по - добре ги махни..

flyingmonkey
10-12-2010, 09:58
Намери си друго - единия вариант. Другия - да си намериш занимание (слушане на музика, рисуване, четене, спортуване). Също така излизай повече навън с приятели, абе общо взето гледай да правиш нещо постоянно, за да не ти остава време за мисли.. Казвам го от опит!

+1 по добре си намери някакво занимание, за да не ти остава време за мисли.

anityoo
10-12-2010, 12:48
Намери си друго - единия вариант. Другия - да си намериш занимание (слушане на музика, рисуване, четене, спортуване). Също така излизай повече навън с приятели, абе общо взето гледай да правиш нещо постоянно, за да не ти остава време за мисли.. Казвам го от опит!

+1 по добре си намери някакво занимание, за да не ти остава време за мисли.



и аз така мисля..излизай..забавлявай се... и си прекрати всички контакти с това момче

Anf3tamin4o
10-12-2010, 12:52
Най - бързо, ще го забравиш,като си намериш нов приятел.

anityoo
10-12-2010, 13:26
Най - бързо, ще го забравиш,като си намериш нов приятел.

еми не е точно така...защото ще го сравнава с предишния...и пак ще се сеща за него

AnneG
10-12-2010, 13:35
От опит ти казвам, че го забравяш, едва когато го преодолееш. Ако има нещо недовършено, неизказано- това винаги ще ти пречи. Докато не поговориш с него окончателно, не изясниш всичко, никога няма да съумееш да поставиш точката и краят на всичко, което е било.

RoSKo0o0
10-12-2010, 13:48
От опит ти казвам, че го забравяш, едва когато го преодолееш. Ако има нещо недовършено, неизказано- това винаги ще ти пречи. Докато не поговориш с него окончателно, не изясниш всичко, никога няма да съумееш да поставиш точката и краят на всичко, което е било.

Всъщност най-тъпата постъпка е да тръгнеш с някого, за да забравиш друг. Голяма просотия :) Съгласявам се с теб иначе.

Anf3tamin4o
10-12-2010, 13:56
Това е така,защото винаги таим надежда, че нещо може да се случи. Надежда, че може да се обади разкаян, надежда, че е осъзнал, че обича само теб, надежда, че е решил да се промени...При говоренето с него, пак ще го заобича

AnneG
10-12-2010, 14:09
Ами ако ще го заобича пак, то няма как да го преодолее и следователно няма как да го забрави. Едва когато престанеш да го обичаш, ще успееш да го забравиш.

music0is0my0life
10-12-2010, 17:18
От личен опит казвам : Нищо не помага ... :) ако го обичаш истински и това между вас е било нещо повече от просто мотане ... забравянето е почти невъзможно.. нито други момчета нито излизане и т.н.. в един момент пак се оказваш сама ... и пак почаваш да мислиш.. единственото на което може да се надяваш е времето.. аз пробвах всичко.. ама абсолютно всичко.. на края винаги се връщаш там ... от където си тръгнал.. Е надявам се при теб да е по различно и ти пожелавам успех :)

Paramour
10-12-2010, 18:22
време и воля...

mechtattelka
10-12-2010, 20:22
мерси за съветите, но наистина вече се отчаях и незнам какво да правя.. днес мина покрай мен и гледаше искам но не трябва да го виждам за да го забравя а не го ли видя целият ми ден се скапва...

Housemusikk
10-12-2010, 20:48
мерси за съветите, но наистина вече се отчаях и незнам какво да правя.. днес мина покрай мен и гледаше искам но не трябва да го виждам за да го забравя а не го ли видя целият ми ден се скапва...
Амиииии така като ти гледам коментара ,едвали имаш повече от 14.Изхода е един и той е да чакаш .......... да го гледаш по коридорите , да мислиш за него по цял ден.Да ти пърха сърчицето само като му чуеш името , така 1-2 месеца(според колко тежка ти е манията) и накрая да погледнеш назад , да се плеснеш по челото и да осъзнаеш колко си зле .
ПС: Фани си гадже помага доста

mechtattelka
10-12-2010, 22:03
Аз не съм под 14, а съм на 15 и ако не можеш да даваш съвети просто не пиши, а не да ми одговаряш с някакви идиотчтини.... и може да съм на 15, но поне знам как се пише думата музика на английски.. хайде приятна вечер от мен..

AceXe
10-13-2010, 07:38
Както каза AnneG (хубав аватар :] ), виж се с него, кажи му в очите какво мислиш и каквото би искала да му кажеш, изслушай го. Може би и той иска да ти каже нещо и тогава приключи спокойно връзката без излишни драми. Започни да правиш различни неща, по-често излизай и ще видиш, че с времето ще го заличиш като явен спомен. Не мисли обаче, че ще го забравиш. Момче/момиче с което си бил/а не се забравя, колкото и да ти се иска. ;)

SiSi7yYy
10-13-2010, 07:45
Забъркай отвара при 100 градуса. Сложи крак от пиле, зъб на прилеп, кръв от костенурка, дванадесетопръстник на мъртвец. Забъркай го 20 минути, извади го и го изсуши върху овча вълна и полей с бензин.

:D :D аз съм на същото мнение :D