PDA

View Full Version : Цяла нощ сами



anonim4e14
10-12-2010, 09:41
Здравейте аз съм момиче на 17 години и за коледните празници наште няма да са си вкъшти . С приателя ми решихме да сме заедно и той ще спи в нас ,а това до сега не се е случвало :) въпросите ми към вас са : Как да направя вечерта специална ? как да не я забрави никога ? А във секса какво да направя за да му хареса наистина много ? Споделете такива ваши истории когато сте оставали сами с приателя си цяла нощт и какво сте правили :) Надявам да ми помогнете . Благодаря :)

RoSKo0o0
10-12-2010, 09:45
Ако е влюбен в теб го отрежи. Така няма да забрави никога тази вечер :)

pinkyy
10-12-2010, 09:50
Ем според мен дори само това че сте двамата насаме ще направи вечерта специална. Иначее сготви нещо, ще му хареса, че си се потрудила заради него. След това може да пийнете, за да се разгорещите и поотпуснете, гледайте някой филм. А в секса, то само това че го искаш е достатъчно за него ;д Може да използваш сметана, шоколад (ако знаеш какъв фетиш има ще е от полза), също така любимата му поза. Но все пак ти си познаваш момчето, така че.. Отдай се на момента.

anonim4e14
10-12-2010, 09:55
Много благодаря pinkyy страхотни идеи ще направя всичко което ми каза :)

pinkyy
10-12-2010, 09:59
Радвам се, че помогнах. Пиши после как е минало :P

anityoo
10-12-2010, 12:29
вечерта ще е специална защото сте заедно, наистина незабравима ще е.

soul1199
10-12-2010, 16:21
пуснете си музика и му направи стриптиз,момчетата харесват такива работи :)

anonim4e14
10-12-2010, 17:09
Наистина добра идея , но аз съм малко дърво в танците и не знам дали ще се справя :(

ladykeisy
10-12-2010, 17:19
Мога да ти дам хиляди идеи. Свещи, хубава музика, ягоди със сметана или шоколад, хубав филм, вино, вана или джакузи, цяла нощ секс, още от вратата.... Щом сте заедно, цялата вечер ще се запомни, без значение какво ще правиш или не.

pinkyy
10-12-2010, 18:58
Мога да ти дам хиляди идеи. Свещи, хубава музика, ягоди със сметана или шоколад, хубав филм, вино, вана или джакузи, цяла нощ секс, още от вратата.... Щом сте заедно, цялата вечер ще се запомни, без значение какво ще правиш или не.

Именно, и аз това я посъветвах :) Ии пак казвам, да не забравиш да споделиш после развитието :P

tuzaro
10-12-2010, 19:36
земете да направите една партия шах майна ама задължително на свещи.

radeberger
10-12-2010, 19:37
Ехееее, има адски много време до коледните празници.

След като се обичате всеки момент заедно ще е специален. Не мисля, че е нужно да го планираш.

Brook
10-12-2010, 19:41
Мисля,че малко е раничко да планираш това все пак има няколко месеца преди кКоледа.А и всеки момент с любимия е специален независимо дали правите нещо заедно или просто сте легнали на диван и ще се прегърнали.А и е от опит ти го казвам,че по-добре нищо да не планираш,защото нещо може да се объркапо-добре остави нещата така те сами ще се наредят.По-хубаво е спонтанно да стане отколкото да се приготвяш и после да не стане нищо от това което си очаквала и планирала.

SolemnityOfDeath
10-12-2010, 19:53
земете да направите една партия шах майна ама задължително на свещи.

мисля, че съм съгласен с тузаро.
черно-бяло, ъхъхъ.

пък планирането на някви неща винаги си е било тъпо, недей да правиш грандиозни схеми.

AceXe
10-12-2010, 19:59
земете да направите една партия шах майна ама задължително на свещи.

мисля, че съм съгласен с тузаро.
черно-бяло, ъхъхъ.

пък планирането на някви неща винаги си е било тъпо, недей да правиш грандиозни схеми.

Именно, планове за такива неща са много глупави. Просто се съберете и се остави на компанията му. Усета ще те води без да му мислиш. :]

tuzaro
10-12-2010, 20:00
До тогава и двамата може да имат други гажета майна....

anonim4e14
10-13-2010, 07:54
от 4 години сме заедно майна няма начин просто :Д

AceXe
10-13-2010, 07:57
от 4 години сме заедно майна няма начин просто :Д

Пловдивчанке, тогава какво ни питаш като сте от четири години?! Толкова ли си проста, че за тези 4 години не си го опознала какво харесва и какво иска той?! И вземи пиши по-грамотно, защото си като някаква пуберка на 12, дето не знае за какво й служат гърдите.

XTREMEFREERIDE
10-13-2010, 08:01
Единственото, което можеш да планираш е готвенето на вечеря и евентуално размяната на закачливи подаръчета. А ако се съберете още след обяд и си сготвите заедно би било още по-сладко и готино. Развитието на вечерта вече зависи от вашето настроение. Успех.

JustUnforgivable
10-13-2010, 10:27
Толкова ли си скучна и без въображение, че да караш другите да ти кажат какво да правиш ТИ с твоята голяма (хъхъ) любов ? :(
Тц тц тц.. от ден на ден става все по-страшно

NeZaPoznat
10-13-2010, 14:09
Много благодаря pinkyy страхотни идеи ще направя всичко което ми каза :)

и точно тогава ще си в мензис :razz: :razz: :razz:

xinfamous
10-13-2010, 14:23
купете си зрънчо с фъстъци и гледайте Jackass.